reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Magda tel 783306502 nr gg 12532566 powołajcie się na mnie :-)
Ma swój profesjonalny gabinet w domu kosmetyki super
Magda robiła mi makijaż na ślub cywilny i teraz na kościelny też będzie mnie malować :-)
 
reklama
Stronki jeszcze nie ma.Magda robi też zabiegi na ciało non stop się szkoli...jest na prawdę profesjonalistką :-) Jak skończę karmić to idę ciało ujędrniać bo po ciązy mam flaki no i na wiosnę już czekam,bo tęskno mi do 4 godzinnych spacerków
 
Hejka

My też kisimy się w domu znowu. Pogoda taka że nawet psy i koty z domu nie chcą wychodzić, masakra.

Marciaaq- ja też myślę że ta gorączka to od szczepionki, ponoć im dziecko starsze tym gorzej znosi szczepienia.

Fajnie że byłaś się upiększać, i faktycznie nie drogo zapłaciłaś za tyle zabiegów, też będę musiała coś ze sobą zrobić na wiosnę bo jakoś się ostatnio zakamuflowałam w domu i nic ze sobą nie robię. Może skorzystam z Twoich namiarów.

Idę Alusiowi obiadek dać.
Pa
 
Aredzimska - u nas do Piotrka grupy (maluchy, przedszkole państwowe) teraz od stycznia przyjęli dwójkę młodszych chłopców - wychodzi że rocznikowo młodsi (na oko). Trzeba się zarejestrować w systemie, zwykle kilka osób rezygnuje po pierwszych miesiącach. :tak:

Farfocel mały mnie woła to lecę :-p
 
Aredzimska - u nas do Piotrka grupy (maluchy, przedszkole państwowe) teraz od stycznia przyjęli dwójkę młodszych chłopców - wychodzi że rocznikowo młodsi (na oko). Trzeba się zarejestrować w systemie, zwykle kilka osób rezygnuje po pierwszych miesiącach. :tak:
dzięki za info ;), mała w styczniu 2012 będzie miała prawie 3 latka. Ale chyba za szybko się martwię ;) Mamy jeszcze czas
 
iza może i lśni ale żeby aż tak :cool2:

Oliwia usnęła po czopku.Jakąś masakre mam.Uśnie na 10 minut i budzi się z płaczem.Bawić też się nie chce.Dobrze,że chociaż cyca je bo nawet pić wody nie chce którą uwielbia.Cały czas jest rozpalona.Jak jej nie przyjdzie to jutro pójdziemy do lekarza,ale mam nadzieję,że jakaś poprawa będzie...

Spać mi się chce,bo nie śpię od 6.Zaraz chyba kawę wypiję...
 
reklama
Iza - bardzo się cieszę, że Dzieciaczki już ok :tak:
Mam jakieś delikatne przepowiadające... no nic, zobaczymy... ;-)

aredzimska - super! bardzo się cieszę, że udało się z pracą :tak: czyli nasze kciuki pomogły :tak:;-);-)
A Amelkę to proponuję już wpisać na listę oczekujących w tym przedszkolu, bo niestety teraz nie jest łatwo przy tym wysypie dzieci :baffled:

Cris - czyli widzę, że wytrwale dążysz w jednym kierunku! Super! Trzymam kciuki, aby wszystko się udało!:tak:
"a pogoda celowo wybrana potem nic już ie bedzie trudne" --- pewnie! :tak:;-);-)

Marta - za te wszystkie cuda zapłaciłaś tylko 60 zł?? :szok::szok::szok: To ja również tam się udam jak już dojdę do siebie po urodzeniu - wtedy zgłoszę się do Ciebie po namiary, może do tego czasu nauczę się lepiej poruszać po Trójmieście :-D
A ta łuna, co zza Witawy bije, nawet na Cisowej jest widoczna:tak:;-)
Zdróweczka dla Oliwki!


 
Do góry