reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

emajkot,przejedz sie do mamo to ja, wyprobuj i tyle jeszcze masz troche czasu bo te sniegi to stopnieja chyba w maju:szok:

kasia,no tak gdansk jest totalna prowincja, nie maja matrialow do badan, komorek,tkanek..moja kuzynka prosila o szczury bo nawet ich byl brak:-Ddali jej golebie...choroba jakas bo tych ptoszyskach, ze sie malo co nie przekrecila na drugi swiat.

przez chorobe po zwierzeca nie mogla zajsc w ciaze.. teraz jest w norwegii,oczywiscie full wypas labolatoria;-) inna kuzynka w niemczech sie zalapala,kolezkana jedna w angii druga w australi:tak::tak::tak:

ja jestem programista baz danych - ale przerwa w programowaniu 4letnia, to jak przejscie z telewizora Rubin na Plazme:cool::cool::cool:nic nei wiemco sie wtej materii teraz dzieje:baffled:
 
reklama
A widzisz Anja, mój brat też jest, stąd o tym myślałam.
Ja za to programowałam tylko w Fortranie ;-);-);-) Ale pewnie nie jest to ekstremalnie trudne. Co do labów to akurat nasze (MWB czy uniwerstytet) są klasy światowej, tylko co z tego jak nie ma pracy? Fajny klimat z gołębiami :-D Ja byłam na stypendium w UK to laby były gorsze niż u nas (Uni Glasgow więc nie jakaś szitowa uczelnia), więc nie mamy się akurat w biol molekularnej czego wstydzić. :happy2: Sprzęt dzięki FNP też u nas nie najgorszy...

Emkajot - ja ten niby parasolkę (dwie rączki) - Jeta - zwyczajowo prowadzę jedną ręką - w drugiej Piotrek za rękę. A bywa że i pcham go łokciem czy brzuchem (Piotrek na barana), więc nie skreślaj parasolek bo mają dwie rączki - generalnie Jeta łatwiej mi prowadzić jedną ręką mimo dwóch uchwytów niż swego czasu Graco z jedną rączką.
 
Ostatnia edycja:
Emkajot-jezeli chcesz cos pozadnego i wygodnego to TYLKO maclaren, mega wygodny dla mamy i dziecka,sa to wozki projektowane tez dla dzieci z DPM, wiec zdrowo sie maluchowi siedzi,ortopedycznie patrzac najzdrowsza spacerowka na rynku:tak::tak::tak:
ja jestesm mega zadowolona,teraz z zime mam emmanjungle bo parasolka to w te zaspy :nerd:
maclaren jest tez super lekki 5.5kg a,poza tym fajnie wyglada i mega wytzymala...bylismy z nia na krecie a tam chodniki w zasadzie nie istnieja ,przejechalismy cala malezje:cool2: a nadia nalezy do bardzo duzych dzieci;-)mam nadzieje,ze posluzy drugiemu bobasowi:happy2:
pomimio ,ze dosc droga to warta kazdej zlotowy:tak:
ja znowu na chwile i znowu z doskoku, mam maclarena czerwonego triumph :tak: kupilam nowy za 375zl z przesyłką na allegro, jestem zadowolona, mała też jest... choc teraz z perspektywy myślę że jjednak drugi raz bym go nie kupiła, jak go kupowałam to jeszcze rozważałam Graco parasolkę z wszytskimi gadzetami była po 260zl z przesyłką w cenie była osłona na nogi i śpiwór oraz daszek i parasolka przeciwsłoneczna...
ale wiadomo każdy ma wózek do innych potrzeb i wymogów... strasznie drogie sa w maclarenie dodatki typu spiwór!!! no i brak kosza na zakupy to ogromny minus...ale jak na razie jest bezawaryjny :-)
 
Położyłam się do łóżka, ale niestety nie mogłam zasnąć :baffled::wściekła/y:

aredzimska
- superowe te zdjęcia Amelki na basenie:happy2:

Anja - zajeb... to wszystko wyjaśniłaś z tymi wózkami :-D Ty i Twoje teksty są po prostu niesamowite!:tak::-);-)
Jakiś czas temu znalazłam taki artykuł a'propos Maclaren'a: Wózki Maclaren - wyjaśnienia polskiego przedstawicielstwa| BabyBoom

Kasia - "temat to "Bakteryjne helikazy DnaB w inicjacji replikacji plazmidu RK2 – analiza strukturalno-funkcjonalna."" - wow :szok::szok:


Miłej nocki, dla tych, co mogą spać...
 
Hej babeczki. Jak tam nocka?

Ja wczoraj miałam dzień lekko wyjęty z życiorysu, trafiła mi się super dziewczyna do sfotografowania. Miała mieć rude włosy, nie dogadałyśmy się dokładnie i przyszła w brązowych, ale nawet chyba lepiej wyszło :-D Po efekty zapraszam na bloga, można jakiś komentarzyk zostawić :tak:

Carola - widzę, że Maciuś czeka na 29 stycznia by wyjść? ;-):-p

Beata - gratulacje ząbkowe, fajnie musi wyglądać taki wampirek :-)

Dominika - jak tam sprawy? Co Cię tak zajmuje?

Cris - kiedy następna jazda? Pewnie tym razem będziesz się już pewniej czuła?

Jak ja tęsknię za czasem, gdy z Patusią chodziłam na basen... Też się lubiła pluskać. No i mama też :-p

Jakie macie na dziś plany?

EDIT:

Ach i zapomniałabym o najwazniejszym! Pat dziś rano wstała z suchą pieluszką i pokazała na nocniczek ze chce siusiu, zrobiła już dwa razy na nocnik, lata bez pieluchy i na razie bez wpadki :D
 
Ostatnia edycja:
Hello!

Iza niesamowite!! Pati to taaaka mądra dziewczynka! ale musisz być dumna!

Nocka z wózkami! Sniły mi sie wózki! AAAAAAAAAAAAAAAAAA masakraa!
Anja dobrze napisała,ze do maja mam czas hahaha.
Mam ciagle buzz3 wiec jest spacerówa z dwoma siedziskami i daje rade zima choc przydałoby sie z przodu wieksze koło.

Caroline - ostatnie chwile brzuszkowe - chyba warto sie nacieszyc tym spokojem, bo jak urodzisz to już sie tak nie polenisz:-D

Kasia temat pracy dla mnie KOSMOS i do tego ten najdalszy :szok:



Wpadne tu za jakis czas, lece karmic małego,bo oglada Majke:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

Nocka u mnie dzisiaj była koszmarna. Mały budził się co 2 godziny z płaczem. Dałam mu czop, ale on nic nie dał. Jeść mu też się nie chce. Trochę podziobał bułeczki i kaszki. Teraz ustawia swoje samochodziki i słychać cały czas dźii.
Wczoraj byłam z siostrą na zakupach i w Zara widziałam fajną skórkę dla małego i już chciałam ją kupić, tylko mieli awarię i nie mogłam zapłacić kartą.
A tak apropo to myślałam, że będę jakieś fajne przeceny na kurtki bo chciałam sobie kupić na przyszły sezon.
IZA Pat dziś rano wstała z suchą pieluszką i pokazała na nocniczek ze chce siusiu, zrobiła już dwa razy na nocnik, lata bez pieluchy i na razie bez wpadki-ty to masz zdolne dziecko:-) wielkie brawa dla niej
Kasia Bakteryjne helikazy DnaB w inicjacji replikacji plazmidu RK2 – analiza strukturalno-funkcjonalna."- świetny temat tylko nie wiem o co chodzi
Carolinko ciesz się tymi ostatnimi chwilami Maciusia w brzusi, później będziesz tęskniła za kopniakami
Emkajot co do wózka to ci nie doradzę, ja dostałam od rodziny pikolo i jestem średnio zadowolona. Tylko jak gdzieś wyjeżdżaliśmy to ją brałam (latem), a tak cały czas jeżdżę roanem.Pewnie od wiosny będę ją używała, ale mój mały już więcej biegać będzie niż nią jeździć.
Pozdrawiam
P.S. Co tam słychać u Jaśminki?
 
Dzisiaj nawet się wyspałam Oliwia spała ciągiem ponad 6 godzin :-)
Wczoraj cyca dostała tylko rano i wieczorem w południe nawet się o niego nie upominała ładnie zjadła obiadek :-)

żeby nie było tak kolorowo to Oliwia ostatnio nie chce myć zębów kiedyś sama myła ja odrobinę poprawiałam,a teraz to jakaś masakra :baffled:


Zaraz jedziemy na zakupy a wieczorem jadę do Gdańska do kosmetyczki i już się doczekać nie mogę :-) Trzy serie zabiegów i mam nadzieję,że przestanę się czuć jak emeryt :-)



Zmykam się myć i ubierać...
 
reklama
czesc:) my od wczoraj w domku, ale młody daje nam popalic takze czasu jak na lekarstwo. je, robi wielkie kupy i spi.. spi bardzo ładnie, ale tylko na mnie:baffled::baffled::-D:-D:-D daje mu czas az sie nie zagoje, bo poki co szkoda mi sie ciagle podnosic (nadal bardzo boli.. )

on jest przekochany!!!!
 
Do góry