reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej, hej,

z nowości to powiem Wam, że dzisiaj odszedł mi (chyba) czop... :baffled: więc chyba zbliżamy się do... ;-);-)

Iza - "widzę, że Maciuś czeka na 29 stycznia by wyjść?" --- pewnie tak ;-);-)
Zdjęcia boskie - jak zawsze!
Gratulacje dla Pati! :tak:

Marta - kosmetyczka? Super! No to się zrelaksujesz :tak:

ivi - cieszę się, że już jesteście w domku. "robi wielkie kupy" --- w końcu facet ;-);-):-D
 
reklama
czesc dziewczyny, ja tylko na chwile wpadlam. latam meidzy szpitalem a domem. Antek lezy-ale jutro juz go wypiszą. tylko na badania pojechal,ale wiecie jak to jest byc przy malym dziecku w szpitalu-nie ma nawet gdzie sie polozyc-wiec JAnek spi na krzesle:(

co do Jaśminki to ciagle ma koli-okolo 3 w nocy zasypia no i od ok 22 je co godzine. masakra. do tego wszystkiego w poneidizalek miala goraczke 38 stoopni i prawie trafilismy do szpitala na polanki. mam nadzieje,ze wszystko sie ulozy, bo mam juz zalamke.

caluje i KArolino czekam na wiesci o dzidzi
 
Oliwiaw nocy gorączki dostała.Dwa dni temu ja zaszczepiliśmy a dzisiaj w nocy gorączka.Lekarka mówiła,że ok 14 dnia po szczepieniu może się coś pojawić i teraz nie wiem czy to od szczepionki czy coś innego :-(
 
Caroline - oo, to juz blisko! I jak, boisz się? Denerwujesz czy nie?

Wildwind - strasznie tam u was... ale na pewno się wszystko ułoży :tak: Dobrze że Jaśminka w domu z tobą. Antoś kiedy wraca? :happy2:

Ja się w końcu pozbyłam Pepe do przedszkola ;-) Pogoda maksymalna - nie wiem jak go odbiorę, jeszcze z drugim ancymonem. Chyba wózek plus sanki?
Jutro idę na nordic walking, patrząc na pogodę prawdziwy nordic. ;-);-)
 
hej Kobitki:happy2:

ivi: śliczny Wasz Tymuś
wild: wszystko sięnapewno ułozy:tak:najważniejsze, żebyście teraz na prostą wyszli.
marta: może rzeczywiście od szczepionki albo ząbków:confused:
iza: jak tam dzieciaczki?? fajne te nowe fotki :happy2:
hausa: jak dziś noc??mam nadzieję, że lepsza.
kasia: rzeczywiście nordic ;-)

matko, tyle śniegu, pewnie będzie ciekawie jak się zacznie rozpuszczać:sorry2::baffled:
u mnie dalszy ciąg nauki jazdy, jutro kolejne, ale już tak sie nie stersuje:tak:póki co,jutro kolejne jazdy, w sobote idziemy na kolacje karnawałową:happy2: a od 21 lutego szkoła się zaczyna, mam nadzieję, że nie będzie róznic programowych, bo będemusiała egzaminy zdawać.
a z dobrych nowin, zgłosiła się do mnie przyszła mama, która ma moje namiry z jakiejś gazety:happy2:czyli powolutku doprzodu :-p

uciekam kawkę sobie wypić;-)
 
Witam Mamuśki ;-)

u mnie po staremu, czyli sama w domku:-) ach, ten Junior psotnik, nie chce wyjść i koniec;-);-)

WildWind - powodzenia i wytrwałości z Jaśminką, zdrówka dla Was i Dzieciaczków i - tak jak napisała Anja - dawaj znać, jakbyś czegoś potrzebowała :tak:

Marta - pewnie Oliwka ma gorączkę od szczepionki, jeśli to jedyny objaw.

Kasia - hmm... cóż mogę powiedzieć, denerwuję się jak cholercia... Wolałabym chyba, aby to wszystko wydarzyło się nagle, a nie tak po kolei, żółwim tempem...

Cris - powodzenia na jazdach, szczególnie w te śniegi :tak: Pewnie się denerwujesz taką pogodą, ale powiem Ci, że ludzie, którzy nauczą się jeździć w takich warunkach, są później bardzo dobrymi kierowcami:tak::tak:
Bardzo się cieszę, że zgłosiła się do Ciebie pierwsza mamusia, super! Trzymam kciuki!:tak:
A do jakiej Ty szkoły jeszcze chodzisz?


Miłego dnia w zaspach ;-):-)

 
Hej kobietki!

Cris - Pati ma mały katarek a DD też już do szkoły wypchnęłam, czyli jest ok. Widzę, że Ci się interes zaczyna rozkręcać, oby tak dalej :-) Dzięki za skomplementowanie moich zdjęć :-D Chyba mam jakąś zwyżkę formy bo mi foty wychodzą jak jeszcze nigdy :sorry2:

Marta - ma nadzieję, że to od szczepionki.

Carola - miałam dziś do Gdyni podjechać wizytówki wyrobić, ale tak zasypało, że bym sie wózkiem przez zaspy nie przebiła :szok: Mówisz że to jeszcze nie dzisiaj? Czyli ewidentnie jutro hihi. Masz jakieś skurcze? Choćby przepowiadające?

Aniu - faktycznie masz kongo, o której dziś chłopaki wracają do domku? Jaśminka już nie ma gorączki?

Hausa - dzięki za komentarz na stronie :tak:

Kasia - oby teraz Piotrusia jak najdłużej nie opuszczało zdrówko.

Właśnie Pat przyniosła mi kupkę w nocniczku :-D Wczoraj cały dzień bez wpadki, dzisiaj na razie też. Rewelka :-D
 
Witam! Z okrutnie zasypanej Osowy ;)

Muszę się pochwalić - właśnie dostałam cynk od koleżanki z pracy, że:
"Przychylono się" do mojej prośby o pół etatu​

Tylko dziwną datę wybrali 19.02.2012 czyli do 3 urodzin Amelki. Ja nie podałam do kiedy chcę może dlatego!

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry