reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Jestem żyję,ale z niczym się nie wyrabiam...

caroline dr Świątkowska już tak ma 3 razy u niej byłam.Teraz maluszek jest już dość duży i czasami słabo widać np buźkę itp.Ja na ostatnim usg to nic nie zobaczyłam sprawdziła przepływy wagę i do domu z tym,że ja rok temu płaciłam 200zł nie 300zł...

WildWind super,że Jaśminka ładnie przybrała na wadze :)

Znacie jakiś fajny przepis na pierniczki?


Oliwia jeszcze śpi.Mi się nic nie chce a pracy dużo...
Młoda już chodzi,nauczyła się z łóżka sama schodzić więc mamy małe kongo w domu :tak: a tak chciałam żeby raczkowała i chodziła...
Miłego dnia
 
reklama
caroline dr Świątkowska już tak ma 3 razy u niej byłam.Teraz maluszek jest już dość duży i czasami słabo widać np buźkę itp.Ja na ostatnim usg to nic nie zobaczyłam sprawdziła przepływy wagę i do domu z tym,że ja rok temu płaciłam 200zł nie 300zł...

Znacie jakiś fajny przepis na pierniczki?

Młoda już chodzi,nauczyła się z łóżka sama schodzić więc mamy małe kongo w domu :tak: a tak chciałam żeby raczkowała i chodziła...

no właśnie, koszt jest baaardzo wysoki :-( no ale powiedziałam, że dla Maleństwa zrobię wszystko, więc teraz trzeba bardziej pasa zacisnąć...

akurat dzisiaj taki artykuł znalazłam :) Apokalipsa czyli pierniczków pieczenie... - BabyBoom

Pomimo "konga" to fajnie, że Oliwka poczyniła pierwsze kroczki :happy:
 
Dzięki caroline
Ja jak zwykle wszystko robię na ostatnią chwilę.
Oliwia właśnie wstała.Śpi do 10 a kładzie się spać o 23.Coś się jej poprzestawiało.
Wracam do sprzatania.Dzisiaj czeka mnie szorowanie kabiny prysznicowej....:-p
 
cześć dziewczyny
Marciaag gratulacje dla Oliwki:-)

Słuchajcie po tym wczorajszym szczepieniu mały ma dzisiaj temperatura, pierwszy raz mi się tak zdarzyło czy u Was po szczepieniu wystąpiła gorączka, mój mały ma 37,8
dałam mu paracetamol i teraz śpi
 
Oliwia miała gorączkę jeden jedyny raz po szczepieniu przez dwa dni.
Szczepiona była na WZW B i podobno nie miała mieć objawów poszczepiennych,ale gorączka była.Przeszłam się do lekarki przepisała LIPOMAL i powiedziała,że jak będzie powyżej 38,5 to mam podać paracetamol,bo młoda nie bardzo chce pić leki-ma odruch wymiotny.
 
to ja też poproszę słoneczko bo u mnie za oknem to szaro i smutno.... a z dzidzią to 4 lata sie starałam, invicta odwiedzana 3 razy w tyg i nic, chudszy portfel ;) a ja grubsza w tuszcz tylko hahaha no ale daję radę ;)
 
Lidia-jesli nie mozesz nic zdzialac z dzidzią to mzoe wybierzesz sie do Wydy? znam 2 kobiety ktore dzieki niemu mają teraz szkraby..warto sprobowac co nie?

co do mojego lubego i powrotu, to mam andzieje,ze nic sie nei zmieni. poki co nadal ok 19.30 promem przyplynie do gdyni..wiec kolo 20.30-21 bedzie w domku.. super-tak sie ciesze.. moi rodzice jutro nawiedzają-jak juz pisalam wiec wlasnie robie mus jablkowy-do jutrzejszej szarlotki.. no i zrobilam tez kawówke-to taki alkohol-nei wiem czy robicie-ale pycha..moja sasiadka mi podpija regularnie.. hihi ale ja teraz nie moge-wiec tylko slinke ocieram:)

co do pierniczków to kurcze zrobilam juz-ale moja mama przyniosla mi rzpepis. moze wyciagne od niej dzis-to Wam podam. lepszych jeszcze nie udalo mis ie zrobic-pycha..tyle,ze 2 dni musi sie chlodzic ciasto.. ja wystawilam na balkon w misce i workach. naprawde polecam. jeszcze dzis postaram sie wrzucic tu przepis(tylko zadzwonie do dmamy zeby mi podala)

no a jesli chdozi o leki w suropach to moj tez nie chce brac.. nurofen w czopkach od dawna stosuje..leki alergiczne w tabletkach-rozkruszam..mimo iz sa dla dzieci w syropku. moja Pani doktor bardzi idze nam na reke..

no nic-mam nadzieje,ze szybko mi zleci do niedzieli rana.. bo w nd to juz pieczenie i jakos zleci dzionek.
 
reklama
Do góry