reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej kobitki

Jak dziś nastroje i samopoczucia?
Ja dziś tak średnio, nadal dół ale zelżał. DD ma katar i skarży się na gardło, więc zostawiłam go w domu - ale żeby nie było to siedzi i rozwiązuje zadania z matmy, potem będzie polak, oraz czytanie lektury. Wredas ze mnie co nie? :sorry:
Pat też siedzi obok brata i coś tam na kartce bazgrze. Tylko kicha i prycha, mam nadzieję że się nie zaraziła.

A ja szaleję z porządkami. Moja zapuszczona kuchnia znowu lśni, zwłaszcza podłoga którą na kolanach szorowałam szrubrem :cool2:

Karola - to tylko tak wygląda, Patrysia po prostu tak głęboko sięgała ręką do torby a ja się odpowiednio ustawiłam no i jest śmieszne foto ;-) A lalę chciałam szmacianą aby młoda mogła z nią spać i z nią łazić wszędzie, ale nie - poducha jest lepsza, chyba robi za przytulankę, bo Patrysia wszędzie ją ze sobą ciąga.

Hausa - dzięki za komplemencik :-)

Cris, Kasia - dzięki za ciekawe pomysły na prezenty, może coś się przyda jak już mój men będzie miał wolne i wybierzemy się na zakupy.
 
reklama
przykro mi Izunia,ze mlody chory. u nas zabkowanie,wiec pol nocy krzyku bylo-mimo nurofenu!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
plany mojego meza ciagle sie zmieniają, na ta chwile bedize w neidziele ok 21 w domku-jupiiiii:tak::-);-) byleby teraz do soboty dotrwac. bo w sobote przyjada moi rodzice i bede mogla posprzatac ciut no i upiec..ugotowac... wiecie jak to jest przy malym dziecku-nie idzie sie skupic. przynajmniej wezmą mlodego a ja wszystko porobie.. ale to bedzie rpzyjemnosc.. ja juz fruwam 10 cm ponad chodnikami hihihihi

kurcze, dziewczyny mloda szaleje w brzuszku-cud normalnie!!! moze uda sie swieta spedzic w domku?:shocked2::shocked2::shocked2:

ja juz jestem umowiona na wtorek na KTG-to taka asekuracja gdyby nie chcieli mi w szpitalu w pon zrobic:wściekła/y::tak:

mam nadzieje,ze u Was wszystko dobrze? ja w dzien senna chodze a w nocy nie moge spac-jak to jest mozliwe?
 
hej dziewczyny:-)
Iza ,a le dałaś popalić synkowi:-D, dużo zdrówka dla DD:tak:,
SUPER PAKUNEK MIKOŁAJKOWY:rofl2::szok::-D.
JA też mam problemy prezentowe:-(nie mam pojecia co dla męża:confused2:, chciałam cos mu fajnego odpalic ..i nie mam pojęcia , :sorry::eek:
Ania mój przylatuje 19 , otez odliczam:happy:

ja teraz siedze w pracy , full roboty:-pa ja na BB:cool2:, ZACZYNAM JEŚĆ I NIE MOGE SKOŃCZYĆ:rofl2:
 
Ania u nas też ząbki wychodzą. Ostatnia trójeczka się przebija, Pat w związku z tym marudna trochę (chociaż dobrze śpi), paluch non stop w buzi i targa się za uszy.

Ana - smacznego. Co tam wciągasz? Jakieś zachciankowe czy co w ręce wpadnie? ;-)
 
ja co chwile cos jem-wiec Ana nie jestes osamotniona. kurcze-nie moge wiecej przytyc. mam juz prawie 81 kg-ja pierd** !! musze do ltata wazyc chociaz 65 kg-moze sie uda? z dwójką wysysaczy bedzie to mozliwe. tylko musze do marca poczekac i wyjazdu męża. niech juz bedzie lato i spacerki-przynajmniej troche ruchu sie zacznie. bo teraz 30 minut i mlody chce wracac do domku. alez on nie lubi takiej pogody-woli zdecydowanie domek.

bede piekla sernik z nowego przepisu-na powrot meza. czy Wy do waszych serników kladziecie proszek do pieczenia?
 
he he dziwinie u mnie bo raz nie moge patrzec na jedzenie a raz to jak piszesz to co w łapki wpadnie:-D, najgorzerj mam z rańca jak mi nie dobreze i nie wiem czy z glodu z czy co i się zmuszam , zjem herbatnuika i jakoś lepiej....ostatnio chłopaki z budowy przyszli do mnie do biura z zrańca a waliło od nich czosnkiem ,to pawik poszedł ...:shocked2::eek:, najwięsze parcie mam na koktajle mleczne , maslanki i tym podobne
 
ja generalnie na ser bialy i jogurty. dziwne-bo nie jadam tego zazwyczaj. no i niestety ogorki kiszone-moge tonami-ale to nie tylko w ciazy hihihihi
 
witam Ciężaróweczki i Osobówki;-)

ana: pawik o poranku, to jest to szczególnie po takim czosnkowym aromacie :rofl2:

wild: no to Jaśminka daje o sobie znać-super!! oby Twój Mężaty wrócił i żebyście święta w domku spędzili!

iza: dużo zdrówka! a Tobie lepszego samopoczucia:tak:

dziewczyny tak się ciesze, bo skontaktowałam się z Pania, która od 10 lat jest doula, i daje mi możliwość zadawania wszelkich pytań!!:rofl2: strasznie się cieszę, tymbardziej,że muszę jak najwięcej teraz pocxytać, bo od lutego do szkoły wracam i bede miala juz mniej czasu:sorry:póki co zasugrowałapewne rozwiązania itd :-)a ja sfisiowałam zupełnie...:cool:ciągle czytam jakieś rzeczy na włoskich , angielskich stronach:-pi kto by pomyślał, że tak mnie ta sprawa wciagnie-ostatnio nawet przetłumaczyłam artyuł z wł.zeby coś było na stronach Polskich doul;-)

idę moje drogie, coś w domku zrobić, my tradycyjnie na święta do teściowej, ale jedziemy już w ten piątek:happy:co by mamie pomóc sprzątać i w ogóle!
 
reklama
ja generalnie na ser bialy i jogurty. dziwne-bo nie jadam tego zazwyczaj. no i niestety ogorki kiszone-moge tonami-ale to nie tylko w ciazy hihihihi
uśmiechnęłam się na widok ogórków kiszonych - u mnie było to samo. Przy drugim dziecku pracowałam do 7 miesiąca więc w szufladzie na talerzyku zawsze leżały ogórki. Kiedy tylko nie było ludzi w biurze Izka wcinała ogórki a dziewczyny tylko hihrały ze mnie. A dla odmiany kwaśnego zjadałam potworne ilości słodkich winogron. Maluszkowi tez tak zostało. Narazie ogórkow nie dostaje ale winogrona jak widzi to nie odpuści.
 
Do góry