reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
to ja sie z Wami zegnam na 3 tyg:rofl2:
ciezarowka zycze duzo sily i mam nadzieje, ze zadna sie nie rozpakuje do mojego powrotu:tak:

no i wszystkim innym pieknych i rodzinnych swiat:-)

papa

ps spakowani juz i zaliczam niezlego nerwa:cool:
 
Przyjemnej i spokojnej podróży Aniu!

Jak Wam cioteczki minął weekend?

Ja jutro w pracy także (Karola mam nadzieję, że się zobaczymy :-)), dostawa przyszła to będę miała co robić, układać, przekładać :laugh2: uwielbiam to. A Jarek wziął wolny dzień na opiekę nad dzieckiem :szok: szok, szczeny pozbierać nie mogę hihi.

Buziaki i dobrej nocy (zwłaszcza Karolci ;-))
 
WildWind – ten tydzień to tak szybko zleci, że nawet nie zauważysz :wink:

Cris – BAAAAAAARDZO dziękuję! Odpisałam Ci :happy: Ściskam

Anja78 – życzę Tobie/Wam super odjazdowego pobytu, mega wypoczynku, pięknych widoków, no i powrotu w dwupaku
:wink:
Dziękuję za życzenia. Tobie/Wam również życzę zdrowych Świąt, co prawda bez śniegu, tylko w upale, ale może to i dobrze :wink:
P.S. Trzymam kciuki za podróż!

Iza – wizytę mam o 14:45, więc wpadnę przed albo po niej :happy:
Bardzo mi się ten tekst spodobał: „szczeny pozbierać nie mogę” :-D:-D
Wielkie dzięki za życzonka dobrej nocy, ale jak widzisz jest już 2:30, a ja dalej żywa i wesoła :wink: Na całe szczęście pospałam troszkę w dzień :tak:


Buziole dla Was Wszystkich
 
Hej hej,

Anja - wspaniałego, udanego koncepcyjne ;-) wypoczynku :-)

WildWind - super wieści! Bardzo się ucieszyłam że malutka urosła tak pięknie :-) Oby tak dalej, ciotka. I trzymam kciuki nadal :-)

Iza - wow! To macie przedłużony weekend :happy:

Caroline - ja od czwartego czy piątego miesiąca do końca ciąży w obu ciążach spałam po 2-3 godziny na dobę i żyję. Ba, nawet specjalnie zmęczona nie byłam. Także da się. Zostałam czytelnikiem dziesięciolecia w bibliotece bo trzaskałam jedną książkę dziennie :-D Dzieci zdrowie i dobrze rosły mimo mamy wymęczonej, także się nie przejmuj. :happy:

Cris - bardzo fajny pomysł z blogostroną. :tak:

A my pracowity mieliśmy weekend. W sobotę rano byliśmy w Akwarium w Gdyni - dzieciakom się podobało, nawet grzeczni byli w miarę. Po południu byłam z Piotrkiem na imprezie pt "Mikołaj przypływa Motławą i idzie w paradzie zapalić choinkę na Długim Targu". Piotrkowi jak zawsze najbardziej podobała się orkiestra wojskowa :-D A w niedzielę mieliśmy najazd jednych dziadków rano, a u drugich byliśmy po południu na imieninach więc rodzinnie. Za to słabo odpoczęliśmy więc trochę padam...
 
ja sie ciagle dobrze czuje. tzn fozycznie jest naprawde super. tylkoc zasem mi slabo-bo czasem skoczy cukierek. po za tym mala dzis raz tylko miala czkawkę i odczulam 10 ruchow w dzien. i tek super-choc to niewiele jak na prawie 32 tydzien. maz za poltora tyg wraca-wiec Wydra nie mzoe mnie jeszcze polozyc w szpitalu. ktos musi sie zajac Antkiem przeciez!!

dzis zdecydowalam o zmianie imienia dla małej hihihihi bedzie Jaśmina:) mysle,ze to juz sie nie zmieni-choc trudny wybor-dla faceta od razu wiedzialam..dla baby jakos mi gorzej


oj oj nie wiem co powiedzieć .......bo ja tez obstawiam przy Jaśmince albo Zuzce...............Za mną to juz chodzi od pierwszej ciąży....:-D:-D

Hej laseczkai jak Mikołajki ...mój mały chory , ale zaliczył impreze w piątyek w swoim przedzkzolu:tak:,
 
reklama
Dzieńdoberek :wink:

Kasia - wielkie dzięki za podtrzymanie na duchu :happy: ja oczywiście nie użalam się nad sobą, tylko czasem jestem trochę zmęczona brakiem snu :happy: Ale dam radę! :wink:
Muszę Ci jeszcze powiedzieć, że chociaż stara krowa jestem to mnie również bardzo podobało się w Akwarium :yes: Byłam tam po raz pierwszy we wrześniu z moją psiapsiółką, która była u mnie wówczas w odwiedzinach :-) Najwięcej czasu spędziłam na ostatniej sali, przy anakondzie :-):-)

Ana - Zuza to również super imię, jeśli nie chcesz się powtarzać
:yes::yes: zdrówka dla Czarusia, no i Ty też dbaj o Siebie! :yes:

No nic, zmykam na razie. Dzisiaj mam wizytę kontrolną, więc trzymajcie kciuki :tak:

Miłego dzionka dla Wszystkich. Aby mimo wszystko wyszło słonko!
 
Ostatnia edycja:
Do góry