reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
hausa: wiem, ale u mnie tak krucho z czasem, ze wszystko robię małymi kroczkami:sorry:

Aniu: bardzo się cieszę, że mała tak pięknie przybrała i jak Minka pisała,była bardzo aktywna!
 
Ostatnia edycja:
Super wiadomości Aneczko - niech Jaśmina dalej tak rośnie zdrowo :-)

Nie wiem babeczki, czemu Wam rano nie napisałam, coś mnie zaćmiło, chyba ta pogoda albo trema. Jutro oraz w dwa kolejne weekendy w ETC na Zaspie od 12-18 będzie Mikołaj, renifery, śnieżynki, różne gry i zabawy z animatorami... Można sobie z Mikołajem pogadać, zrobić z nim za darmo zdjęcie, za darmo zapakować prezenty. Dzieci piszą list do Mikołaja, malują jego portrety, ozdabiają bombki, pierniczki, śpiewają kolędy, jest koło fortuny i ogólnie mega świąteczna atmosfera. Jejku jak ja to lubię - teraz to już można :-D

Jolcia - dzięki, że wpadłaś, miło było Cię zobaczyć i Twoją gromadkę. A ten Twój starszak to naprawdę super braciszek dla małolatków :tak: Miło było patrzeć jak się bawi i opiekuje Dominisią.

buziaki i dobrej nocy kobitki :-)
 
Minko-to wlasnie po pierwszym KTG prawie jechalam karetką na kliniczną..ale powtorzylismy drugi raz-lezalam poltorej h-no i w miare oki wyszlo.. na poczatku miala zaniki tętna.. wiec jaja. no nic jakos to bedzie:) do nastepnego poniedizalku-zostaje..wiec skacze z radosci,ze spedze jedną noc z mezem:)
 
Na początku zacznę od Ani, bo na wieści od niej tak długo czekałam...
Naprawdę BAAAARDZO się cieszę z wyników i tego, że Jaśminka tak przybrała na wadze! Widzisz co potrafi uczynić taka grupa Babeczek trzymających kciuki?! ;-)

Oby tak dalej! Ja nieustannie trzymam!!! :tak:

A tak poza tym to niezła jesteś z tymi rogalikami, naprawdę je upiekłaś i mu sprezentowałaś :-D hehe


Cris – stronka, super sprawa! :tak: Zgadzam się z Hausą, że koniecznie trzeba (jak będziesz miała chwilkę) przysiąść nad umieszczeniem reklam tu i ówdzie :tak:
Moje samopoczucie? Hmm... muszę powiedzieć, że od jakichś dwóch, trzech dni zachciewa mi się spać w ciągu dnia :rofl: a wtedy prawie biegnę do łóżka i nie żałuję sobie :-) bo niestety nocami dalej siedzę :eek:



 
caroline. juz dostal ode mnie blache jablecznika, sernik na zimno, rogaliki drozdzowe, z bialego sera, hmm.. i juz stracilam glowe-tyle tego hihihihihihi.. to łasuch-po za tym naprawde go lubie jako czlowieka.. nie tylko jako lekarza... co mi szkodzi kawal ciacha upiec-a dla niego tyle radosci:) zawsze ma radosne oczy ja mnie widzi ze smakowitosciami hihihi
 
reklama
Do góry