reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cześć Dziewczyny

kasia miłej nauki :)

dziuba jak dzisiaj Martynka?

ale miałam weekend...Oliwi wczoraj przebiły się dwie górne jedynki teraz kolej na górne dwójki.Jest mega marudna jeść nie chce ewentualnie cycusia zje.Ma mega problemy z uśnięciem,a jak już uśnie to budzi się co pół godziny.Niewyspana jestem...Ciekawe ile jeszcze to potrwa...
Idę się na chwilę położyć póki mała śpi...
 
reklama
teraz moje dziecko ząbkuje.. bede wyć. pol nocy nie spalismy-myslalam,ze byl glodny..ale dzis juz wiem-ząbkuje!!!!! nurofen w dupke i poszedl spac..nie lubie jak tak miałczy caly dzien!!
 
Hej baby!

Wróciłyśmy właśnie ze spacerku, pięknie ale baardzo mroźno! Kupiłam wreszcie mojej córci zimową czapę i szalik. Sesja sobotnia nie doszła do skutku, klientka ją przełożyła. A ja mam ogromnego głoda na foty :-D

Kochane kobietki będzie mi bardzo miło, jeśli wpadniecie odwiedzić mnie w pracy, ale w ten czwartek będzie jeszcze ze mną szefowa więc tak głupio troszkę będzie jak w pierwszy dzień w pracy będę sobie na plotki chodzić :sorry2: wybaczcie. Jak chcecie to możemy się spotkać pół godzinki szybciej?

Mąż mi prątkuje i do soboty ma zwolnienie z pracy! Mam ochotę skakać pod sufit bo już wiem czemu ostatnio chodziłam taka wypompowana jak zombie. Po prostu Jarek coraz później wracał z pracy, a ostatni tydzień to już wogóle było przegięcie. Jak teraz dwa dni w domku był to jestem zupełnie innym człowiekiem. Chce mi się śpiewać, tańczyć, wymyślam różne ciekawostki dla dzieciaczków, spacerki, wycieczki, tańce, śpiewanie, oglądamy razem filmiki. No i tak to ja mogę :-p
 
Antosiu kochany! Roczek już minął od dnia gdy Twoja mama przysłała mi mms z Twoim zdjęciem :-) Byłeś słodkim, czarnowłosym kurczaczkiem, teraz jesteś już dużym chłopcem, biegasz, broisz na potęgę, rozwijasz się szybciutko by za rodzeństwem nadążyć :tak: Gdzie Ci się tak spieszy skarbie?
Wszystkiego najlepszego z okazji 1 roczku Antoś!

1roczek.jpg
balony_dla_dzieci_sylwester.jpg
 
cześć Kochane, u nas dziś już zdecydowanie lepiej. Mała jeszcze poplakuje ale dzis już ją zostawilam z mamą i S i poszłam do pracy, mam nadzieje że sobie radzą!

Aniu, Antoś jeszcze tak boleśnie przechodzi ząbkowanie? wiem co to jest,u nas też tylko Nurofen sie sprawdza chociaż nieźle muszę sie nagimnastykować żeby mała wzięła!
Iza, ciesze si e że masz męża tak dlugo! odciąży Cię!
 
Kochany Antosiu!!!
W każdej chwili, zawsze, wszędzie,
Niech Ci w życiu dobrze będzie!
Niech Cię dobry los obdarzy
Wszystkim, o czym tylko marzysz!
tort_500x500.gif



A ja mam dzisiaj dzien lenia, wczoraj troche wymarzłam, ale sie trzymam. Patryk juz wieczorem pojechał, małemu trójki idą, ale w miare dobrze chyba to znosi. Oprocz tego ze strasznie sie slini i gryzie co sie da, włącznie ze mna, juz mam kilka sladów :-( Kupki troszke zadkawe, ale na razie nie jest zle... Zobaczymy co dalej...


 
reklama
witajcie.

Bardzo dziękujemy za życzonka, my dziś kaeralnie z dzieciaczkami w domku, solenizant już "odpadł", bo miał dziś dużo wrażeń i radości:-)

A my zmieniliśmy Antosiowi krzesełko do jedzenia i ma takie z Ikea, super! bo jak blaciku nie ma to normalnie przy stole siedzi:tak:

Co do nowych sprawności Antosia,możemy zaliczyć, włażenie na sofe, z sofy na stół lub krzesło, tudzież blat kuchenny:dry:zdobycie okna jest w codziennym repertuarze, także mam dzieci, któe wszędzie wiszą i broją... a czasu na pisanie na bb coraz mniej:sorry2:Antosi, jest coraz większy, broi na potęgę, a przy tym jest przeuroczy i rozbrajający:sorry2::eek:

Po za tym troszkę, żyje moim wyjazdem do Warszawy, jeszcze do tego zczęłam uczyć j. włoskiego, także muszę się troszke przygotowywać, aby składnie lekcje prowadzić:-p

dziuba: gratulluje mieszkanaka i dużo zdrówka dla Twego Szcześcia:tak:

iza: super, że pracę dorwałaś:tak:

zaraz kładziemy resztę towarzystwe i będę się z mym Lubym integrować;-)muszę sił nabrać, bo jutro sama z gromadą zostaje:-)
miłego wieczorka
 
Do góry