reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej.
Edytko, kopenhaska tym razem się nie sprawdza :(. Schudłam te 1,5 kilo i dalej dupa.... te dwa lata temu czułam się tak fajnie, a teraz jestem do kitu. Słaba jakaś taka i nic mi się nie chce. Jeść też mi się nie chce ;). A od piątku po gotowanym żarciu mnie żołądek boli :(

Zupki Kingusi gotuję z dodatkiem oliwy z oliwek i kleiku ryżowego, ale też jakieś 1,5 godziny, a z reguły godzinę po jest głodna i dostaje mleko. Wprowadziłam jej jako drugi posiłek kaszkę na słodko i po tym dłużej jest najedzona.

A może dziewuszki kawka w czwartek?
 
reklama
witam wszystkich - mam nadzieję że wszystkie choroby macie już za sobą - ja ostatnio chorowałam i nie miałam siły zajrzeć na forum - miałam 38 gorączki i nie przestałam karmic chociaż było mi strasznie ciężko w nocy wstać, ale jestem z siebie dumna - chociaż z drugiej strony Mikołaj i tak nic innego nie chce jeść - Jak nauczyc dziecko pić z butelki? Jaki smoczek najlepszy?
 
Witam mamusie z 3-miasta
Jestm mama z Gdańska i moją Małgosie ur. 14.06 2005 roku.
Czy sa jakies mamusie , ktore urodziły latem swoje skarby?
Moj gg - 3978560
Pozdrawiamy wszystkie mamy i ich pociechy !
 
_Basiu u Ciebie nie wieje??? ;D Hmmm... dziwne ;D Wyszlam na balkon po mopa, to myslalam, ze mi leb urwie. Moze to tylko na 5 pietrze wieje? Jutro mam zamiar wyjsc na spacerek. Dolaczycie z mala?

Damayanti ja sie pisze na spotkanko przy kawusi! Kiedy wracasz do pracy? Chyba po feriach jak dobrze pamietam?

mama_asia witaj! Moj Mateusz urodzil sie 18 czerwca, czyli 4 dni po Gosi. Jak sie chowa mala? Raczkuje? Zabki ma? Napisz cos o Was.

W koncu posprzatalam jako tako chate, zostala tylko lazienka i wucet, ale chyba jutro dokoncze, bo juz mi sie nie chce. Cala sterte rzeczy mam do prasowania... brrrr... Znowu jakiegos kopa potrzebuje!
 
Witaj, mama_asia! Bardzo nam miło, że do nas dołączyłaś :) Z tego co pamiętam, to z czerwcowych dzieci oprócz Matiego Keterka to są jeszcze Dawidek Dawidowej, Lenka Merki i moja Maja (28.06). Widzę, że Twoja mała bryka w chodziku - to był bardzo burzliwy temat na forum. Ale jak wnioskuję ze zdjęcia to podoba jej się? No i gdzie rodziłaś?

A gdzie nasza zapracowana Merka?? Halooo? Wioletko, co słychać??

heh :laugh: dzis jakiś sądny dzień na sprzątanie.. Ja łazienkę mam za sobą, ale jeszcze jakieś dzikie prasowanie na mnie krzyczy  ::) Od 4 dni  ;D a niech jeszcze pokrzyczy...


 
keterek pisze:
W koncu posprzatalam jako tako chate, zostala tylko lazienka i wucet, ale chyba jutro dokoncze, bo juz mi sie nie chce. Cala sterte rzeczy mam do prasowania... brrrr... Znowu jakiegos kopa potrzebuje!

ja też, jeszcze łazienka i umyć podłogi w całym mieszkaniu, ale też chyba zrobię to jutro bo na dziś mam dość. A to prasowanie to też czeka na mnie od tygodnia :):):):) Nawet z rozpędu umyłam Julce zabawki:):) co mi się nie często zdarza hahha

no i się napisałam, młoda wrzeszczy !
 
Oj, Keterek , wieje, coś mi sie tylko wydawało, ale jak wyszlam na dwór z Amelką to poczułam od razu. Na oczy mi sie chyba rzuciło, że nie zauważyłam....
Co do spacerku, to bardzo chętnie.

I na spotkanko przy kawusi też się piszę, jak najbardziej. Damayanti, proponujesz czwartek? Jak dla mnie może być. To jak dziewczyny?

Mama_asia, witaj! Napisz cos więcej o sobie.
 
Naj naj naj... Dawidkowi!!!

e_mamo ja sie poddalam z tym sprzataniem ;) Zmusilam sie tylko, zeby rzeczy mloedgo poprasowac, bo ostatnio tak sie zapuscilam, ze prasowalam na biezaco ::)

Idziemy kapac mloedgo, bo maruda mu sie wlaczyla!
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem nowa - zielona strasznie. Nie mogę się na razie w niczym połapać, pomóżcie mi biednej. Chciałabym miec sliczny suwaczek jak WY, Ale nie wiem jak ?
Czekam na pomoc - nie odmawiajcie - PLISSSS :):):)
 
Do góry