reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

DUŻO ZDRÓWKA I STO LATEK DLA DAWIDKA!!!

Edytko, trzymamy kciuki, żeby u Twojej mamy wszystko było oki. Trochę się domyslam, co przezywasz - moja mama miała jakies paskudztwo na nodze, wygladalo na rakowe i czekalismy trzy tygodnie na wyniki, co to. Na szczęście okazalo się niegroźne. A wyniki były robione po usunięciu tego jakby guza ....

Keterek - przy następnych zachciankach kulinarnych męża do gulaszu polecam Ci sos pieczeniowy ciemny Amino. Wem, że to stuczne, ale jaki smak! Raz na jakis czas mozna się podtruć ;)

I oczywiście witam nowe koleżanki :)
 
reklama
No to piszemy teraz razem z Kingą ;)

Keterek, dobrze mówisz - wracam do pracy po feriach. No i dlatego ten tydzień albo przyszły jak dla mnie by pasował na spotkanko - tylko musialybyśmy sie ze dwa dni wcześniej umówić, bo muszę mieć transport ustawiony ;)

Anna - my też używamy smoczkow NUKa, takiego Kinga dostala pierwszego do ssania, z takich potem ją uczyłam pić. Ale z piciem nie bylo żadnego problemu, wiec w sumie to nie wiem, czy to zasluga smoka.

mama-asia - moje słoneczo też z lata, z 24 lipca dokładnie. Tu u nas jest spora gomadka dzieciaczków urodzonych latem :)

Kinga ostatnio odkrywa prawa grawitacji - wyrzuca zabawki, skąd sie da i robi zdziwiona mine, jak spadną ;) :p No w koncu mamy za soba obroty z plecow na brzuszek - bo juz się zaczynałam marwtić, kiedy zacznie ;) - wczorj leżała na naszym wieeelkim łóżku, odsuwała sobie taką świnkę i próbowała dosięgnąć... no i chcąc nie chcąc obróciła się na brzuch w końcu, bo ileż się można wyginać ;)

Aha, chcialam jeszcze Wam napisać, że Misiowy Ogródek o smaku marchewkowo-groszkowym super! Dodałam trochę ugotowanej marchewki, dziecko najedzone i zadowolone przez 3 godziny :)
 
Witam po dłuższej przerwie.Obudziłam sie dziś z zimowego snu ;D.
W związku z bardzo dlugą przerwą zacznę od życzeń, wszystkiego naj w Nowym roku dla Wszystich mam i ich pociech, serdeczne buziaki z okazji wszystkich mięsięcznic dla ukochanych maluszków i gratulacje każdego nowego ząbka.(u nas jest już ich pełen kąplecik, a nawet ubytki w nich ;), ach ta czekoladka a może antybiotyki,bo jakoś tak dziwnie tylko czwóreczki zaatakowane,a wychodzily w czasie kuracji antybiotykowej)

Zazdroszczę Wam tych wypadów do kina.Niestety z Martynką jest to niemożliwe, bo po prostu rozniosła by salę kinową, ale tak z ciekawości zapytam czy jest górna granica wieku dla dzieciaczków?

Jeśli chodzi o dietę maluszków, słoiczki czy gotowanie posiłkow w domciu, to ja do roku dawałam Martynce słoiczki.Martyna stanowczo gardziła moimi popisami kulinarnymi. Dopiero potem stopniowo przestawiałam ją na domowe posiłki, a teraz je po prostu to samo co my. A udało mi sie ją nakłonić do domowej kuchni dopiero jak zaczęłam lekko doprawiać, więc wydaje mi sie że w tych sloiczkach muszą być jakieś ulepszacze smakowe,albo coś co sprawialao że grzdyl chcial to jeść.Ale oczywiście mogę sie mylić i po prostu żadna ze mnie kucharak ;D.

pozdrawiam serdecznie
 
Moncia! No wieki całe! Jak super świeże mieszkanko? Jeśli chodzi o wiek Martynki, to chyba mogłby jeszcze się załapac, natomiast jeśli chodzi o jej temerament.. hmm.. no wiesz.. to juz osobna kwestia ;) :laugh:

Maja ma już drugiego zęba! Czyli wyżynają się dwa na raz, co ja zapewne się domyślacie jest dość.. hmm... absorbujące.o. ;) Lece, bo znowu jakies halo wydarzyło się w łóżeczku ::)
 
dziewczyny dzięki za smoczkowe porady, tego sposobu z karmieniem przez kogoś innego już próbowałam i nic, muszę zmienić smoczwk w butelce, bo mam aventa i może mu nie pasuje.
 
Hej babeczki!

Spóźnione, najszczersze życzonka dla Dawidka- bądź zdrowiutki mały smyku!!!
Moncia myslałam, ż ejuz o nas zapomniałaś. Super, ze się pojawilaś. Teraz jak nic tylko trzeba nam się na kawkę umówić.

Anna mój Kubula tez nie chciał pić z butelki. Próbowąłam wszystkich smoczków i dopiero odpasował mu Dr Browna taki z bardzo dużą dziurką. Teraz się tak zaprawił, że pije już prawię z każdego, oprócz Aventu.

Edytko nie stresuj się kochana. WIem, że łatwo mi się pisze, ale tym mamie nie pomożesz. Musisz być silna za was dwie. A ja wierzę, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za Twoją mamę!!!

U nas górna jedyneczka się przebija. Cos duża chyba będzie. Zobaczymy.
Od dwóch dni mój mąż uspypia Kubusi, ja wychodzę do drugiego pokoju i mam wszystko w nosie. Niech się przyzwyczaja zaypiać bez cyca.
Ale nocki dalej ciężkie.

Kubuś zasuwa jak mały pershing, nawet do łazienki nie mogę iść na spokojnie, bo zaraz jest za mną :laugh:
Ja oczywiście na spotkanie bardzo chętnie. Obojętnie jaki dzień Wam pasuje - ja się dostosuje.
Z tego co wiem to jutro Multikino jest czynne, więc jak ktpś chcętny na wypad do kina to mówicie.

Pozdrawiam
 
Moncia nareszcie wróciłaś!!!Już myślałam,że się na nas obraziłaś ;)

To u Mai tak jak u Dawidka,drugi ząbek wyszedł 4 dni po pierwszym!Teraz czekamy na górne,bo wszystkie symptomy są...

Edytka trzymaj się kochana.Spójrz na swoją śliczną córeczkę,musisz być dla niej silna,a nerwy... w sumie nic tu nie pomogą.Na pewno będzie dobrze!

Ja do kina to pas,a na spotkanie,myślę,że przyjedziemy.Zależy gdzie i od pogody.Dziś pierwszy raz wyszliśmy na spacer,nareszcie!Ciepło nawet było_Od razu lepiej się czuję ;) No to ustalcie coś- gdzie,kiedy itp!!!
 
heh.. U nas jeden ząb po drugim, i żeby było ładniej to od razu dwie dolne jedyneczki.. Górne zresztą tez są mocno pobielałe.. Ale mam nadzieję, zę poczekają choć parę dni ;)
ja kino również pas.. Kłopoty z samochodem..
Lecę, bo mała jakies figury akrobatyczne ćwiczy na podłodze ::)
 
Agula, gratulujemy ząbków Majeczce. Ale się musi męczyć biedaczka, że jej tak wszystkie ząbki naraz idą.

Ewka, przepraszam, że cię wprowadziłam w bład z tym kinem, ale zerknęłam wczoraj na strone Multikina i było ogłoszenie, że nieczynne do odwołania. Ale dziś już napisali, że kina będą czynne.
Co do wypadu do ja do kina się tym razem nie piszę, ale jak będzie jakieś spotkanko przy kawusi to bardzo chętnie. Mi pasuje dowolny termin, dostosuję się do was dziewczyny.

Damayanti, a co to jest ten Misiowy Ogódek?

Keterek, ale ty masz ferii dwa tygodnie, tak? Więc może jeszcze uda nam się umówić na spacerek? Ja dziś byłam, niby słoneczko świeciło, ale ten nasz Chełm to straszny wygwizdów jest, wiało okropnie.
 
reklama
dzięki kobiałeczki za słowa wsparcia !
dobrze Was mieć !:)

Co do spotkania to ja tym razem niczego nie mogę obiecać i dlatego nie wychodzę z propozycją. Jak ustalicie jakiś dokładny termin to może uda nam się dołączyć... póki co nie bardzo mam nastrój na plotki, a taka swaszona e_mama to lepiej niech siedzi na tym swoim CPR-owskim wygwizdowie :)

Moncia, fajnie, że do nas zajrzałaś :)
 
Do góry