reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

BIO-FIT Zdrowa Żywność
Centrum Handlowe ul. Partyzantów 6/12
sklep nr 5
czynny pon.-pt. 10-19, sob. 10-15
tel. (058) 76-12-802
bio-fit.jac@wp.pl

Sklep oferuje żywność naturalną, ekologiczną, wegetariańską, bezglutenową, diabetyczną, dietetyczną, a także miody i kosmetyki naturalne.


Ja tam jeszcze nie byłam, ale wymieniłam maile z właścicielem.
Jest jeszcze farma ekologiczna w Małkowie http://www.ecofarma.comweb.pl/
ale z nimi się jeszcze nie kontaktowałam. Myślę, że nie jest daleko jak po naprawdę zdrowe produkty dla malucha a zawsze można kupić trochę więcej i nie trzeba często jeździć.

 
reklama
Bardzo dziękujemy cioteczkom za życzenia :)  :-*

Eda, bardzo przydatne informacje - dzięki bardzo!

Cały dzień zamierzam spędzić w pidżamie przed tv. Jakaś apatyczna się ostatnio się zrobiłam .. jeszcze ta katastrofa.. Coś strasznego... :(
 
E_mamo - dzięki za info o sklepie. Mąż niedaleko pracuje, to go wyślę na małe zakupki ;) A kaszka kukurydziana w Auchan bywa? Bo ja też chciałam kupić, ale na razie nie widziałam. Wy te kaszki robicie na swoim mleku, czy na sztucznym? Pytam mamuś, które jeszcze karmią piersią, bo w przeciwnym razie, to wiadomo, że na sztucznym :D

A propos zawalenia się hali, to jestem w szoku, że zawaliła się hala, która była wybudowana niedawno i zachwycali się nią, że jest taka super-hiper. Na początku myślałam, że to pewnie jakaś stara budowla, która była w kiepskim stanie. A tu proszę, niby super budynek, a takie nieszczęście :( A na dodatek takie mrozy u nich...
 
cieszę się, że Wy się cieszycie z tego sklepu :) tylko mi wszystkich ziemniaków nie wykupcie hehehehehe :):):):)

na razie muszę kupić blender, żeby te warzywka mielić jakoś bo nie mam w domu...

Byliśmy w Sopoćkowie na spacerze, wygwizdało nam głowy, ale było fajnie :) Tata robił podwójne toeloopy przy lodowisku obok Grand Hotelu i jednego zakończył na tyłku :) dawno się tak nie śmiałam :) Stary byk, trzeźwy jak świnia, w biały dzień, wokół pełno ludzi a ten udawał, że jeździ na łyżwach :):):)

zmykam kąpać młodą :)


 
Edytka no to atrakcjii mialaś :p Też bym sobie na lyżwach pojeździła,ale wcale nie mówię,że wielka ze mnie łyżwiarka!!!Ten sklepik to chyba w centrum handlowym,obok Manhhatanu prawda ???Ciekawe ile takie zdrowe warzywka kosztują...

Wiecie co,moje dentystka odradza karmienia dzieci słoiczkami i dawania kupnych soczków...(ma rocznego wnuczka).Twierdzi,że mimo pozorów jest w nich chemia i... coś w tym jest.Bo ja np. nie rozmumiem dlaczego te soczki smakują tak sztucznie ??? Powinny smakować jak te jednodniowe,Marwit itp,tylko być hermetycznie zamkniete.Takie jest moje zdanie.Bo jak kupiłam kiedyś Dawidowi soczek jabłkowy Gerbera,to nie widzialam żadnej różnicy w smaku między nim,a np. jakimś biedronkowym z kartonika.Wogóle nie smakował prawdziwymi jakbłkami!

Muszę podtuczyć moje dziecię...Jakieś 3 tygodnie temu ważył 8500g,a wczoraj jak 8350g. :( Schudł mi przez tę chorobę :-[ Poza tym coraz lepiej u nas,może pojutrze wyjdziemy w końcu na spacer,o ile mrozy nie wrócą!!!
 
Ola, temat rzeka.. Ile słoików tyle opinii :laugh: Dla mnie liczy się możliwość wyboru.. hmm.. to brzmi jak hasło na jakąś kampanię... ::) Dida napewno raz dwa wciągnie kalorie i nabierze masy - jak nie mleczko to kleik ryżowy na pewno ;) Marwitka jeszcze nie próbowalam dawać małej.. Ale mam w domu sokowirówkę, to jak wybierzemy się na tą farmę, co Edzia pisała - zakupię parę kilo i jesli pediatra nie będzie nic naprzeciw to będziemy warzywka pacyfikować ;D A teraz Tośka dostaje do picia jedynie herbatkę Hippa jabłko z melisą i nie da się jej zabrać butelki dopóki nie opróżni jej do końca ::)

No i mimo żałoby narodowej mamy powód do radości, bo w końcu przebił nam się pierwszy ząbek! ;D ;D ;D Dolna jedyneczka.. Taka słodziutka, malutka, tyci tyci, ach ach... :laugh: :angel:



 
dawidowa pisze:
Edytka no to atrakcjii mialaś :p Też bym sobie na lyżwach pojeździła,ale wcale nie mówię,że wielka ze mnie łyżwiarka!!!Ten sklepik to chyba w centrum handlowym,obok Manhhatanu prawda ???Ciekawe ile takie zdrowe warzywka kosztują...

tylko on jeździł na butach po śniegu hahahha :):)

gratulacje dla Majeczki z okazji pierwszego ząbka !!!!
zuch dziewczynka :)

u nas ciągle gołe dziąsła :)

coś mnie poliki pieką, mam nadzieję, że to tylko od mrozu i do jutra przejdzie.
 
Tośka Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie no Marwitu to tez bym dziecku nie dała,ale myslę że właśnie "pacyfikowanie" warzywek i owocków to jest to!!!Tylko ile roboty i sprzątania ::)

Keterek jak tam zdjęcia Rossmannowe wyszły ???
 
reklama
Ja w sprawie słoiczków. Agula, racja, że ile słoików tyle opinii. Co do chemii w tych słoiczkach to ja ciągle rozdarta jestem, co jest dla dziecka lepsze. Ale może podjadę do Wrzeszcza wykupiś Edycie wszystkie ziemniaki, hehehe :p
Dawidowa, to co mówi ta twoja dentystka w sprawie słoiczków może tłumaczyć to, że Amelka je jabłuszko i nic jej nie jest, a po soku jabłkowym Gerbera ją wysypuje. Co prawda w składzie wymieniają tylko sok jabłkowy i wit. C, ale kto ich tam wie?

Również gratulujemy Majce pierwszego ząbka.
 
Do góry