reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

No kurde w koncu mi sie odpowiedz wyswietlila, bo caly wieczor mialam problem!!!!

Dzieki Dawidowa za zyczenia no i za pamiec!!! Kochana jestes!!! Caly dzien spedzilismy na zakupach (mlody u babci) i wieczorem nawet nie moglam Wam sie pochwalic, ze Mati obchodzi dzis pol roczku!!! No, ale pamietalas!!! Dziekujemy jeszcze raz!
Acha! Ja tez mam krzeselko ProBaby (pisalam o nim kilka razy)... Jaka masz ceratke, bo my w miski ;D?

Cos sie ta strona wiesza dzisiaj i chyba nie tylko mi, bo takiej pustki nie bylo tu dawno... A moze Was zakupy wciagnely??? I nie chca puscic... ;D
 
reklama
Buziaczki dla Mateuszka z okazji pół roczku!!! :-* :-* :-*

No i nie popiszę, bo dziecię wzywa...
Bylismy wczoraj w Klifie - Kingusię przejęli moi rodzice, a my do reserved ;) Chcieliśmy kupic w tej promocji, żebu kupić 3 rzeczy, zapłacić za dwie, ale nic nam nie wpadło w oko i skończyło się na spodniach dla mężula. Ogladałam ciuszki dzidziowe w mothercare - niektóre to normalnie bajka, a ceny jeszcze lepsze - np. sweterek za 99zł :D

Ale chociaż sobie popatrzylismy na sklepy ;) Prezenty kupowaliśmy od jakiegos czasu, etapami, (i dzięki Bogu, juz z zgłowy) albo tu u nas, albo na allegro, teraz trzeba by się wziąć za pakowanie.

Ale zima fajna, nie? :)
 
damayanti pisze:
Buziaczki dla Mateuszka z okazji pół roczku!!!  :-* :-* :-*

No i nie popiszę, bo dziecię wzywa...
Bylismy wczoraj w Klifie - Kingusię przejęli moi rodzice, a my do reserved ;) Chcieliśmy kupic w tej promocji, żebu kupić 3 rzeczy, zapłacić za dwie, ale nic nam nie wpadło w oko i skończyło się na spodniach dla mężula. Ogladałam ciuszki dzidziowe w mothercare - niektóre to normalnie bajka, a ceny jeszcze lepsze - np. sweterek za 99zł :D

Ale chociaż sobie popatrzylismy na sklepy ;) Prezenty kupowaliśmy od jakiegos czasu, etapami, (i dzięki Bogu, juz z zgłowy) albo tu u nas, albo na allegro, teraz trzeba by się wziąć za pakowanie.

Ale zima fajna, nie? :)

taaaaa, my wczoraj weszliśmy do Chicco, myślałam, że może kupimy jakieś ubranko dla siostrzenicy męża i była fajna sukienusia z bluzeczką, babka powiedziała nam, że jak kupimy zestaw to da nam 50% rabatu, patrzę na metkę a tam sukienka 190 zł z bluzeczka 140 zl HAHHAHHA- powiedziałam jej wprost, że jeszcze nie oszalałam :) tak naprawdę to nawet 90 zł te ubranka nie były warte.
powariowali normalnie :)

Buziaki dla Mateuszka od nas również :)

Ola współczuję wózkowych przygód !!! brrrr, nasz wózek to też taka ciężka kolubryna, własnie się wybieram na spacer z młoda i mam zamiar wziąć ją w nosidle, bo nie mam siły dźwigać po schodach wóza.

Macie już choinki?? My dopiero musimy kupić. Pewnie gdzieś w środę. W sumie to nie mogę się doczekać hehhe, jak dziecko:)

Acha, zepsułam Julce sukieneczkę- tą w której jest tutaj na zdjęciu :( uprałam ją w pralce a ona pofarbowała kołnierzyk :(:( wzięłam go potraktowałam domestosem, żeby odbarwić to zrobił się brązowy i w sumie mogłabym go odpruć, ale kapnęło mi na rękawek i jest zółta plama !!! ale jestem na siebie zła! taka stara a taka głupia, żebym nie umiała dziecku uprać sukienki:(:( no i jesteśmy w punkcie wyjścia, niemamy kreacji na święta :( buuuuuuu
 
100 całusków dla Mateuszka :-* :-* :-* :-*

Ale jestem zła :mad: :mad: :mad: od dziś miała zacząć przychodzić opiekunka do Lenki a ona dziś rano napisała e-mail że zmieniły jej się plany i nie może u nas pracować jako opiekunka :p :p. Muszę teraz ekspresowo znaleźć kogoś innego :(

Ciekawe jak tam Agula czy już wyjechała i czy wszystko pomieściła???

e_mamo z takiej "okazji" nie skorzystałaś ;)

Wczoraj był debiut zupki jarzynowej z królikiem, wygląda na to że Lenka lubi mieso ;D.

My choinki jeszcze nie mamy. Będzie kupiona może w czwartek lub piatek. A ubierać ją będziemy dopiero w sobotę. Ciekawe czy taka pogoda wytrzyma do świąt.
 
Hej hej! Dziekujemy wszystkim za zyczonka ;D!!!

Merka Twoja corunia wyglada tak samo pociesznie jak Mati ;D Ciekawe kiedy wyleza nastepne??? Wspolczuje z ta opiekunka, ale babsko naprawde niepowazne!!! Zeby dzien przed odwolywac... Zycze powodzenia w poszukiwaniu nowej, mam nadzieje, ze trafi sie Wam powazna, odpowiedzialna no i tak, ktora bedzie kochac Lenke jak swoje!!!

My choinke mamy od wczoraj, a z razji, ze to nasze pierwsze swieta na nowym mieszkaniu, to fundnelismy sobie jodle kaukaska :p Moze ja dzisiaj oprawimy, a jutro ubierzemy. Ciekawi mnie reakcja Mateusza ;) Co do prezentow, to my zawsze na ostatnia chwile i brakuje nam jeszcze dla obu ojcow. I skorzystalismy z tej promocji Reserwd, bo kupilismy 3 takie same ;D koszule (jedna dostalismy za 1 grosz) no i mamy prezent dla mojego brata, szwagra i maz sie zalapal. Beka bedzie jak sie wszyscy troje wystroja w swieta ;D ;D ;D
 
WITAM ;D Ja już po weekendowym stresie ::)

Ale z bieżących spraw dołączę do "gorącego tematu" świąt... Nie mam jeszcze choinki i nic się nie zapowiada żebym ją szybko miała (tak, tak... mężczyżni... ;) a mój to wogóle "nocny tata" 12-14h pracy to norma ::) No więc w niedzielę zaszalałam i kupiłam girlandę. Zawiesiłąm na schodach, trochę lampek i... odrazu poczułam święta. A prezenty... idą pocztą i dojść nie mogą! :o

Merka... tak patrzę na zdjęcie Lenki... To kokieta będzie ;) Jakiś słodki "zadzior" ma w spojrzeniu ;D

Dołączam się do życzeń dla Mateuszka!!!


Ola czytałam wcześniej twój wątek z wózkiem ale dziś go dopiero poczułam na własnej skórze- brrr! Że też ja wogóle podeszłam pod tą górkę w tą ślizgawicę i jeszcze na obcassach! (co ja sobie wogóle myślałam wkładając takie buty? ::)

Co do pogody to niestety ciągle dochodzą mnie słuchy że jeśli coś już ma padać to deszcz i ma być ok 5stopni na plusie :mad:

Byłyśmy dziś u lekarza. Trzy dobre wiadomości ;D ;D ;D Żółtaczka się cofa- dzięki glukozie :)tak... a Kasia w ciągu tygodnia przytyła dzięki temu pół kilo tak ją wcina ::) obsypana buzia to nie skaza tylko tak paskudna potówka (ma krostki nawet na powiekach i w uszach więc nie mam pojęcia jakim cudem) i trzecia że nie zdążą mi jej zabrać do szpitala przed świętami (odpukać!- może wogóle nie zabiorą?!) Lekarka co prawda też się przeraziła widząc badania oraz rodzaj i ilość tych "pałeczek" twierdząc, ze powinna ją do szpitala położyć, ale... Mam zrobić powtórkę badań na posiew. Z tym że ma być bez woreczków i moczyk ma być jak najbardziej "świeżuteńki" ;), tak więc pewnie od 4:00 rano będę na niego polowała z naczyniem ::) A z brzuszkiem dalej nic nie wiadomo, ale odpukać (znów trzy razy, a jak trzeba to nawet splunąc przez lewe ramię ;) od wczoraj jest jakaś dziwna poprawa ;D

Tak więc poza nocnym "łapaniem" moczyku... czeka mnie już tylko planowanie i organizacja świąt (tylko?!) ::)

 
Ale Lenka ślicznie wygląda  ::)  Jak już kiedyś wspomniałam, ja ją zeswatam z Dawidkiem!O ile mamusię da się przekupić hehe!

Keterek my mamy obicie żółto błękitne,w takie małe główki.

Edytka i jak tam leń? Czy śnieżek na dworze go wypłoszył?Klimat cudowny i tak ładnie dziś słonko świeciło.No ale ponoć jutro już odwilż,a do świąt to na pewno ma już go nie być  :(

My mamy choinkę sztuczną.Również to nasza piewsza.Kupiłam w zeszłym tygodniu,a planuję ją ubrać w czwartek lub piątek.Zobaczymy czy ozdóbek wystarczy.

Boshe kiedy u nas te zęby wyjdą.Dziś Dawidziątko tak się męczyło,że dałam mu Vibrurcol.Bidaczek.

A ja dostałam okres pierwszy,buuuuuuuuu  :-[ A tak fajnie było.Równo 15 miesięcy go nie było!Na razie jest light i niech tak zostanie  ;D

Emih jak to dobrze,że jest lepiej!!!Naprawdę się cieszę!

A Dawid zrobił dziś pierwszy raz dorosłą kupkę!Takie słodkie bobeczki ;D
 
Keterek my mamy obicie żółto błękitne,w takie małe główki.
Kurde zachodze w glowe, ale nie wiem o co Ci chodzi???? Aaaaaaaaa, wiem!!! Zle przeczytalam!!! Myslalam, ze chodzi, i to "mamy odbicie zotlo niebieskie, takie male glowki" ;D Hehehehe! O krzeselko chodzi, no przeciez!!! No to pewnie masz w te zabki? Bo moje tez niebiesko- zolte ( z przewaga niebieskiego), ale tam misie sa ;D Ale jazda! Dluuuuudooooooooo myslalam o co chodzi....

A my mamy juz choinke ubrana!!! Hmmmmmm.. brakuje czubka i zastanawiam sie nad lameta, lancuchem jakims??? W sumie drzewko 2 m ( a prosilam meza, co by max 170 cm!!!), bombek 12 duzych i 16 malych + 12 kokard (bo tylko tyle wyszlo z dwoch tasm), no i lampki biale 100 sztuk, ale musimy dokupic bo malo. Mati na razie widzial tylko lampki, ale i tak nie omieszkal skubnac kaukaza ;D A niech skubie!!! I tak na smietnik pojdzie ;D Kurde mam TAKA choinke jaka mi sie zasze marzyla! Tylko zlote bomby + samorobne kokardy czerwono-zlote. Bajka! Zdobilam sama (maz tylko denerwowal! :mad:) i jest po prostu pieeeeeeeknaaaaaaa!!! Jesli w koncu naucze sie zmniejszac zdjecia, to Wam wkleje.
Pssssssssttttt... jodla kauchaska nie pachnie jak nasz rodzimy swierk :( Ale pieknie wyglada... jak sztuczna 8)
 
reklama
Buziaki dla Juleczki z okazji 5 miesięcy :-* :-* :-*

Dawidowa myślisz że bedziemy miały coś do powiedzenia w sprawie swatania ;) ;) :laugh:  Ale coś wymyślimy ;)

Keterek wygląda na to, że masz piękną choinkę, może pochwal się - wklej jakąś fotkę :)

Emih jak Lenka miała miesiąc to też miała taką "wysypkę" bardzo trudne jest to do pozbycia się :(, dlatego, że to "rozsiewa się" od np. ręcznika, watki, którą myjesz oczka itp. Mi lekarka przepisała wodę bromową do przemywania - wysusza (rozcieczona 1:1) a potem do smarowania maść neomycyna (do oka - bardzo delikatna) - na receptę. Pomogło, a miała całą buzię, oczka, uszka, nawet z tyłu głowy ::)
 
Do góry