reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dziuba no widzisz :-) a tak sie martwilas o te swoje cycoliny :-) wyobrazam sobie jak pieknie musialas wygladac. I ciesze sie ze tak Ci sie podobaly te przyymiarki. A mozna gdzies w necie zobaczyc te suknie, ktora sobie tak upodobalas ?
 
reklama
no witajcie:-)
pogoda okropna:wściekła/y:a tak ładnie rano było:crazy:byłam w gdańsku i strasznie zmarzłam, bo swetra zapomniałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled:mam nadzieje, że sie nie rozłoże:dry:

no właśnie dziuba moze w necie taka suknia jest??ja tez chetnie bym zobaczyła:happy:tez pamietam jaksuknie przymierzałam chyba ze 30 na jeden raz i w końcu najmniej skomplikowana wybrałam:rofl2:
 
ico_2_0d2ed10.jpg
ico_2_11c4d50.jpg


ta przymierzyam ze względu na Stasia (pamiętacie, miala być krótka z przodu), ale niestety jest na mnie za duża, a jest za mało czasu zeby szyć w salonie, jedynie mogę liczyć na kuzynkę, no zobaczymy...



nigdy bym nie powiedziala że takie zwykle będą mi się poodbać, ale pani w sklepie KAZAŁa założyć i miala rację - wyglądalam cudnie!!

a ta moja najpiekniejsza ulubiona - nie mogę znaleźć w necie, pani na karteczce napisała mi ze model nazywa sie COMILE ale nie ma takiego w necie... jest bardzo podobna do tej:



tylko ze na górze ma taki pas złoto-kawowy 9trudny kolor do określenia, nawet dla kobitki), i jest troszke niższa, nie ma od pasa tych falbanek tylko tak od bioder się zaczynają, a w pasie ma taki paseczek z klamrą... wyglądała baaaaardzo efektownie, ale kosztuje... lepiej nie gadać... 2300zl, może są tez takie suknie za 4000, ale dla mnie i tak dużo... bo to na jeden wieczór tylko...
 
jutro ruszam w kierunku Gdyni, wiem ze jest tam jeden fajny salon, to moje typy 9zobaczymy jak będę w tym wyglądać...):

Agnes – Suknie ślubne

z kolekcji 1: 4664_694b; 1656;
z kolekcji 3: 4570_671; 1553; 1567

musze w ten sposób, bo nie da sie skoiować...
 
i w tej najprostszej najładniej wyglądam, mimo że ja zwasez chciałam mieć taką oryginalą suknię, ale prostą... tzn bardzo wysmukla, wyszczupla i wydłuża, a przy moich nędznych 164cm to ważne... no nic, zobaczymy jak mi pójdzie w Gdyni...
 
dziuba suknie cudne, mi zwłaszcza podoba się ta z kolekcji 3: 4570_671. Z katalogu Agnes dużo sukien kremowych i ecru, śliczne. Może byśmy tak sobie z M odnowili ślub? :-) 14 lat temu takiego wyboru w sukniach nie było, a bym sobie zaszalała w takim cudeńku
 
reklama
Hej Andziuu :) czy Ty przypadkeim dzis mnie nie odwiedziłaś w Przystanku Mama??? :) bożeńka jak wpadniesz następnym razem, zarezerwuj chwilunię dla mnie, bo trza mi pomocy, przy tym forum :) jestem jak dziecko we mgle tutaj :(
pozdrawiam i proszę ładnie pogłaskać brzusia ode mnie :)
 
Do góry