reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Och, Dziuba, przyznam sie bez bicia że Was podczytuję prawie codziennie, ale taaak straaaaasznie nie chce mi sie pisać.... jakiegoś lenia dostałam czy cuś ;)

A z Ciebie serialnie twarda babka musi być jak się rzucasz na takie wyzwania - podziwiam i trzymam kciuki, żeby praktyki okazały się owocne.

I jak tam polowanie na suknie?

Nie mamy autka... na razie :) Mąż się strasznie stara ale mu nie wychodzi... Może latem?
 
reklama
Iza, schowaj lenia do kieszeni! i pisaj z nami!!
nie mialam czasu dziś na Gdynię, moze jutro się wybiorę, chociaż też nie wiem jak z czasem, bo jutro robię malą imprezę dla przyjaciółek wiec zobaczymy jak to wyjdzie... ale im wiecej myślę o sukni to tym bardziej podoba mi sie zupelnie pierwsza, którą przymierzałam... czyżby pierwszy wybór okazał sie najlepszym??
 
pochwale się Wam - problem sukienki ślubnej już jest za mną, zdecydowałam sie na konkretny model!! pani w sklepie doradzila mi że do mojej urody i osobowości nie pasuje taka zwykla kiecka, ja jestem za żywiolowa i zwariowana i roztrzepana żeby miec taką klasyczną, jest dla mnie po prostu za grzeczna; wybrałyśmy taką "z pazurkiem", niestandardową, oryginalną i z charakterem; i to będzie ta, którą przymierzałam zupelnie jako poierwsza... nie mogę znaleźć jej zdjęcia w necie, pani mówiła że sa dopiero w obróbce, cholera chyba jakąś nowość sobie wybralam skoro nie ma w necie... no ale cóż, jak tylko się pojawi zdjęcie to Wam pokażę!!
aaa, Martka, przymierzałam tą co kiedyś pokazywalaś na zdjęciach, faktycznie jest cudna, ale dla nie byla trochę za szeroka, ja za niska jestem do takiej, a zresztą lepiej czuję się w takich jednoczęściowych... ta suknia nazywa się GALAXY z kolekcji FARAGE, kosztuje 1900zł, więc jak dla mnie bez tragedii, ja dziś przymierzalam taką za 4200zł, rzecz jasna nie zamierzam tyle kasy wydać, ale to tak dla porównania, bo ceny są naprawdę różne, ja mam nadzieję że zdecydowałam się na dobrą, na raze chcę wypożyczyć, chociaż gdybym szyła na miarę to bym naniosła kilka małych poprawek, ale szkoda mi tyle kasy wydać... chyba szybko mi poszło :)
 
Sprzedam [URL="http://www.slubnytarg.pl/ks/2055.jpg"]






























2402296539_fe9491b230.jpg
 
mialam tą sukienkę na sobie w tym kolorze kawowym, czy jak go nazwać, w każdym razie nie białą tylko ciemniejszą, jest cudna, niestety, ja mam za duży biust... i zdecydowanie lepiej czuję sie w jednoczęściowych
Aniu, cóż to za okazja że tacy eleganccy jesteście??
 
dziuba: ładna jest, ta kawowa suknia a ja w akiej bym pewnie jak beza wygladała:laugh2:bo pamietam jak przymierzałam, taką podobną brakowało tylko talerzyka.:-D
Natalio, gdybym się jutro nie zjawiała, to chciałam Tobie złożyć życzenia....
zdrowia chroniacego jak tracza;
milosci, ktora jak rzeka pokona gory i doliny zycia;
wiary, ze wszystko ma sens;
przychylnosci wszechswiata;
czystego ognia w sercu co rozpali wszystko w okol Ciebie szczesciem i radoscia;
zwolnienia oddechu;
nabrania dystansu do tego co w okol;
niech wszytsko czego sie dotkniesz, stanie sie pomocne w spelnieniu marzen, w kazda najmiejsza nawet czynnosc przybliza Ciebie do bycia najszczesliwsza i najbardziej usmiechnieta osoba sposrod wszytskich ludzi!




no a my jutro rocznce mamy, wiec na cały dzionek zmywamy się z domu...pewnie do sopotu pojedziemy, mielismy jechać nad jezieoro ale za zimno jest:wściekła/y:szkoda....nasze plany w łeb "poszły" ale jutro coś wymyslimy:-Djeszcze musze karkę dla mężusia wypisać i położe się, bo jestem strasznie zmęczona...cały dzień dziś sprzątałam:baffled:

aniu: bardzo ładnie razem wyglądacie:tak:

a gdzie się nam zacna Martka podziewa??chyba wiatru w żagle dostała i poooooszła:rofl2:
 
Dziuba a ile ta Twoja suknia kosztuje i ile wypozyczenie jesli mozna wiedziec :-)?? Z tego co wiem to Galaxy w Farage kosztuje około 2500 a nie 1900. Jesli chcesz taka suknie niestandardową, a jakąś bardziej wymyslną to widziałam pare ładnych, m.in. własnie w Farage :-) Ja niestety na 6 m-c ciazy moge sobie pozwalic tylko na cos w miare prostego, zeby nie wygladac jak hipopotam przy moim chuderlaku (Patryk) :-D he he he. Jak nie jestes do konca przekonana to mozesz odwiedzic faktycznie Gdynie, duzy wybor jest, od najprostszych do mega wymyslnych :-) A jak chcesz cos wypozyczyc to odwiedz rowniez wejherowo, tam wypozyczysz za 700 - 800zł, a uszycie wg Twojego projektu na tak zwane pierwsze wypozyczenie kosztuje 990zł (+ tren około 200zł, jesli ma byc) W Magdzie tak jest. Szyja na Ciebie, jaka sobie wymarzysz, ubierasz ja jako pierwsza a potem oddajesz ;-)
A kiedy masz ten slub, jak przygotowania :-)??
Ok czas leciec do lozeczka :-)
 
reklama
46586873en5.png


tajk będzie wyglądać moja kiecka, tylko ze ma ibniżony stan więc te falanki zaczynają się niżej, na górze nie ma tylu koronek, tylko na biuście, a nizek zakłądki ma jedna pod drugą, jest troszke szersza (niestety na kole...) i chyba będzie tylko w wersji długiej, chociaż na przyjęcie weselne i chrzcielne w jednym przydałoby się coś wygodniejszego, więc może się odważę...
Martyka, za kupienie mojej wymarzonej zapłacę 2300zł, za wypo.życzenie 1200zl i dostaję oryginalną sukienkę. A jak bym chciala szyć w innym salonie na zamówienie to wlaśnie negocjuję, jak by się udało za jakieś 1700zł to od razu bierzemy miarę i szyjemy! mi sie nie opłaca do Wejherowa jeździc, bo tyle co wydam na paliwo czy bilety żeby przymierzać tam kilka razy to mi prawie na to samo wyjdzie...
Cristianka, dziękuję serdecznie za pamięć :zawstydzona/y: a w Waszą rocznicę ślubu zyczę wszystkiego co najpiękniejsze, najwspanialsze i najsłodsze, spełnienia Waszych wszystkich marzeń, pociechy z całej trójeczki dzieci no a przede wszystkim miłości, miłości i jeszcze raz milości :laugh2:
 
Do góry