reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cris
nie wieżę..ale jaja.... super sprawa...g r a t u l a c j e :tak::tak::tak:

Dziuba
jejku..ale dobrze że trafiło na tak uczciwą osobę:-)

Aga
współczuje alergii Tobie i Cris..

u nas pogoda zajebista...biegamy w krótkich spodenkach i krótkich rękawkach i grabimy ogród po żniwach:-D:-D:-D
oczywiscie nie obyło sie bez uwag sasiadów...znów moje nigdy nie chorujace dziecko jest niestosownie ubrane do pory roku i pewnie będzie chora:rofl2:..aj... a ich mała w dzinsach, sewtrze i katanie dzinsowej w cieniu 20 w słońcu 34 stopnie...paranoja.... i sie dziwia ze wiecznie im choruje:baffled:

idę kończyć co zaczełam..ale lapki mnie już bolą....bo znalazłam tylkograbie wczesny gierek i cieżko idzie hehehehe:crazy:
 
reklama
Hej Laski :-)

a ja dzis w zasadzie od samego rana aktywnie :-) przed 10 wylazlam z domu na basen, poplywalam przeszlam sie po Sopocie i tym sposobem 5 min temu zladowalam w domu. Mam masakryczny syf, wiec zaraz zabieram sie za pucowanie mieszkanka-achhh ze czlowiek w taka pogode musi sprzatac:wściekła/y:

dziuba strasznie sie ciesze ze zguba sie znalazla-cale szczescie :-) super ze laska byla na tyle uczciwa osoba ze odniosla te pierscionki do szatniarek, a nie przywlaszczyla. Ja tez zawsze oddaje zguby, w momencie kiedy cos znajde zastanawiam sie jak ja bym sie czula jakbym cos zgubila, wiedziala nawet w jakim miejscu, a tam by tego juz zwyczajnie nie bylo...:-)
Cris kurde ale z Ciebie farciara :-) no nie :-) ja polecam Szwajcarie jest przecudna, moze przy okazji cos pozwiedzacie :-) rzeczywiscie lepszy prezent na rocznice nie mogl Wam sie trafic ;-) a ja jeszcze nigdy w zyciu nic nie wygralam, nawet glupiej zlotowki w totka :-( buuuuu
martka nie przejmuj sie sasiadami-frajerami :-) to Ty jestes matka i sama wiesz najlepiej co dla Twojego dziecka jest dobre :-) ja tez nie mam zamiaru przegrzewac Toski :-) owocnego grabienia :-)
aga wspolczuje alergii :-( i tak wczesnych pobudek...
 
bez kitu, jak ja kiedyś znajde cos to też od razu oddam, wiem co sie przechodzi gdy zgibi się tak ważną rzecz...
Cris, Aga, witajcie w klubie!! u nas dzis koszą trawę, więc już od rana z psem po podwórku szłam cała opuchnięta, zakichana zasmarkana i zapłakana tak na mnie dziala skoszona trawa :wściekła/y::wściekła/y:
Cris, ale suuuuuper!!!!!!!!!! gratuluję wygranej!!!! :laugh2::laugh2:
 
no ja już wróciłam, trochnie mnie przewiało:-)

martka: mnie też czekają żniwa, bo w ogrodzie mam taka traweeeeeeeeee, że lepiej nie mówić:tak:

ide sobie coś przekąsić:-)

śmiać mi się chce z mojego męża, bo on jak jest w pracy to 3-4 razy dzwoni do mnie ale dziś " przeszedł" samego siebie:-D
 
Dziuba..
ale Martyna urosła... kawal babki z niej..i w dodatku slicznej:tak:

Andzia
witaj w klubie..ja w domu tez mam bajzel..a zamiast wykladziny w salonie siano i piasek.... ajjjj..no i jeszcze jakieś 200m2 do grabienie..a nie mam juz gdzie tego wyrzucać....przydała by sie jakas głodna krowa, albo koza hehehehe:-D
jeju jeszcze pranie musze ściagnąc...ajjjjjjj.... wiecie co potrzebuje chyba jakiegos kopa na popęd:rofl2:
 
Stasiu sie śmieje i gada że mała to już polowa mnie... strasznie zabawne, to nie moja wina że Bóg mnie obdarzyl jedynymi 164cm wzrostu!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
cholera, mój S ma dziś urodziny, całe szczęście jest w pracy do 15 to zdążę coś wymyślić na prezen bo jak na razie nie mam pojęia co mu kupić..
 
Witam dziewczyny z Trójmiasta, jestem tu nowiusieńka i gubię się okrutnię w tych emotikonach, rameczkach itd... :)
Jestem kwietniówką 2007, tym samym szczęśliwą mamą diabołka Michalinki.
Chciłabym Was serdecznie zaprosić do miejsca, które otworzyłam dla mam z dziećmi, Przystanek Mama na Chlebnickiej, gdzie przygotowałam przewijak, pieluszki, miejsce do karmienia i zabawki dla maluszków :) Prowadzę sprzedaż ciuszków 2nd hand, ale czekam na mamuśki i kobitki z brzusiami z kawusią ( też bezkofeinową) bo uwielbiam towarzystwo dzieciaczków :) moja Michasia tu śmiga dość często i wita kolejne odwiedzające syczącym śmiechem
Nie wiem czy mogę podać adres strony internetowej, dlatego podaje nr gg : 4266635, gdyby okazało się, że mogę w czymś pomóc.
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia i usłyszenia
 
reklama
no hej kochane dołączam się do klubu dzisiaj pielących i koszących:-D:-D:-D
znów cały dzień na słoneczku jak ja za tym tęskniłam:-):-):-):-):-):-):-):-)
Kubala też w krótkim rekawku już śmiga-szok bo wchodzi we wszystkie letnie ciuszki z zeszłego roku:szok::-D tylko spodenki z deko mu na tyłku pękają:sorry2::-) ale jeszcze obleci;-) Własnie usnął..uff, ja muszę wywiesic pranko i wstawić kolejne:no: bo uwaga: 4 razy musiałam go dziś przebierać:wściekła/y: dwa razy zalał się wodą na podwórku, potem wywalił na siebie talerz obiadu, a na końcu zapomniał się na dworzu i zsikał w majtki:wściekła/y::angry:.Ide bo Krzysiek wpadnie zaraz do domu przejazdem:happy: kurcze jak był w domu to mnie wkurzał i marzyłam,żeby w końcu gdzieś pojechał a jak go nie ma dwa dni to już tęsknię:-D i zrozum tu babe no:rofl2:
dziuba śliczna córcia-a ja też mam 164cm, a Krzysiek 190:-Dsuper wygladamy razemhi hi:-D ale małe jest piekne co nie?:-)
miłego popołudnia wszystkim:tak:
mayciaa witaj:))))))))))))))
 
Do góry