reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

czesc babeczki:)

My po randce:)

Anulka
miło Cię "widzieć"..hehehe dzieciak rosna że hohoh

Izabelinda
cudne fotki:)

Fotki z dzisiejszej randki:)

Michalina i Kuba:tak:
plac zabaw na plazy w Gdyni:)

1500745.jpg


1500783.jpg


1500785.jpg


1500768.jpg


1500769.jpg


przerwa na piffffko:)...dla nieletnich woda:)))

1500744.jpg


pędzą na plac zabaw

1500812.jpg


romantycznie:)

1500811.jpg


i na dokladke.... Michalina cały tata... (w rogu foty fota darka z taka sama mina z podstawóeki..malo widoczne niestety..ale zawsze heheheee)

1500945.jpg

 
reklama
witajcie
wpadam sie przywitać i dalej do pracy:-) my wczoraj z malym u lekarza byliśmy, okazuje sie, ze na pylaki jest uczulony:wściekła/y:
a co do nas to obydwoje z mezem jestesmy przeziebieni:no:a ja do tego jeszcze alergie mam tez na pylki:crazy:

dziewczyny super fotki, widac randka sie udala:-)

dobra uciekam, mam mnostwo roboty, moze zajrze pozniej.
milego dzionka:-)
 
dziewczyny cudne foteczki!!!!

Cris, kurcze, to pewno Emanuel teraz ciężki okres przechodzi bo to teraz te pyłki wszędzie...

wczorajszy spacer na plaży - matka wariatk by nie była sobą jak by nie weszłą :)

 
Hej ciotki :) Miłego dnia :)

Martka - super fotencje a jeszcze lepsze opisy, boki zrywać :) Udały sie Wam te dzieciaczki :))
Ja bym chciała żeby mi też ktoś zrobił takie ładne zdjęcia jak ja robię innym z moją córcią.... Ale nie ma chętnych a synkowi zbyt rączki latają ;)

Dziuba - jaka woda była? (brrr)

Wczoraj chciałam dostać sie do pediatry na wizytę kontrolną, która musi byś w 3-4 tygodniu życia dziecka. No i dzwoniłam, ale się nie dostałam. No to dzisiaj od rana stanęłam w kolejce i co? Wielki shit - lekarka przyjmuje tylko godzinę ale nie to jest najśmieszniejsze - przyjmuje tylko !!!! 3 !!! osoby !!!! *^%$#$#%^ :wściekła/y: Myślałam, że dostanę piany z pyska!!! Muszę jutro znowu spróbować i chyba będę z dzieckiem od 5 rano sterczeć żeby się dostać...
 
Witajcie kochane wczoraj już nie miałam sił pisac:))))))Ale Marta mnie wyręczyła fotki powklejała:tak::tak::tak::tak:
Było suuuuuper dzieciaki w siódmym niebie ten plac zabaw rzeczywiście jest cudny:tak:
Wczoraj jak wróciłam to jeszcze na zakupy pojechalismy i zrobilismy grila a Kuba szalał jeszcze po podwórku :szok: i do domu nie chciał wracać:-) już mu się nogi platały ze zmęczenia:-D padł jak mucha zaraz po dobranocce:-)
Słuchajcie szok, Michaska jest miesiąc młodsza od Kubusia a waży teraz tyle co Kuba rok temu:szok::szok::szok::szok: hehehe jak ją wziełam na ręce pióreczko:-)
A i jak zdjęcia pokazywałam Krzyskowi, Kubuś zobaczył Michaśkę i na cały głos taki szczęsliwy zawołała"OOOO CHALINA":-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
miłego dnia dzisiaj idę do Gina:crazy: jak ja tego nie nawidzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:trzymajta kciuki:sorry2:
izabelinda wspólczuję też by się wkurzyła:( ale może jutro się uda:))
 
Witam!
Ja muszę się przyznać że te fotki to dzieło Agnieszki nie moje hehehee....

A Michlina na Kubę w domu juz wołała Baku:baffled::-D

Izabelinda
ja na szczęsci na moja przychodnie nie narzekam

Dziuba
szalllooona kobieto:rofl2:

Cris
bidulki z was z tymi alergiami:-(.. nie zazdroszczę, ja tylko na kota...na szczęscie nie na mojego hehhhehe

Aga
daj znac jak po wizycie:)

miłego dzionka:)
 
Hej Laski :-)
Aga i Martka- dziaciaczki cudne :-) i widac ze przypadli sobie do gostu i dobrze sie bawili :-)
Cris biedni jestescie z tym uczuleniem. Moj Maciek tez ma alergie na pylki, ja z kolei uniknelam na cale szczescie jakichkolwiek katarow siennych, czy innych alergii, boje sie jednak ze Mala moze odziedziczyc to meczace paskudztwo po tacie :-(
Izabelinda super fotki :-) A Patrysia rzeczywiscie rosnie jak na drozdzach :-) nadal jest taka grzeczniutka ?
Dziuba szaaalooonna :-) hehe, i jak ta woda pewnie lodowata -brrrrr....
Dziewczyny mam do Was -jako do doswiadczonych w temacie ciazy pytanko-czy podczas ciazy takze znacznie poszerzyly sie Wam bioderka ? Ja przyznam ze po dzisiejszym zmierzeniu mam 10 cm wiecej w obwodze:szok::wściekła/y: na poczatku owszem zauwazylam ze troszke przybralam tluszczyku w tych okolicach (przez rzucenie palenia)tak wiec automatycznie i wiecej cm sie zrobilo, ale teraz nie widze juz dodtakowej tkanki tluszczowej a cm mimo wszystko przybywa-moze stawy biodorwe sie poszerzaja, by latwiej sie rodzilo ? Czy jestem jakims ewenementem, czy to normalne zjawisko? a jesli tak, to czy po porodzie wszystko wraca do normy, i do stanu z przed ?

dla wszystkich babek bez wyjatku przesylam usmieszki i zycze milego dnia :-)
 
Andzia
tak ma byc z tymi biodrami.... . mi sie zaczeły rozłazic na 2 tyg przed porodem..koszmar, strasznie mnie bolały, to było nie do zniesienia..ale dzieki temu 12 minutek parcia i mala była na swiecie:)....potem sie zeszły z powrotem i mam nawet mniej niz przed ciążą:)
 
reklama
Hej wróciłam jestem baaaardzo zła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wchodzę do tej naszej pieprzonej przychodni a na gabinecie od por.K kartka"od 1 maja pacjentki przyjmowane będą wyłącznie odpłatnie"
Wchodze do rejestracji i mówie co i jak że mam dzisiaj zacząć następne opakowanie tabletek a nie mam okresu i nie wiem co robić.To ta piguła odesłała mnie do lekarza i mówi,ze jak sie doktor zgodzi to mnie przyjmie.
to ja siedze w kolejce i czekam aż szanowna Pani doktor raczy zacząć przyjmować, potem wchodze i mówię co jest grane a ta mi na to,że im się limit skończył,że mój przypadek się nie kwalifikuje jako nagły, i że ona przyjmuje dziś i jutro przyjmuje tylko wcześniej umówione ciężarne:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: a ja mam zacząć brać tabletki dopiero jak w 2 czy 3 cyklu nic się dalej nie zacznie dziać to mam przyjść kumacie? tak na oko:angry::angry::angry::angry: a w ulotce pisze,że w ciąży nie wolno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a cennik maja taki,ze na wejście 5 dych a wszystko inne dodatkowo płatne.
i nawet nie umiała mi powiedzieć gdzie przyjmują na fundusz ,mam zadzwonić sobie do NFZ i się dowiedzieć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja jestem ciekawa gdzie te wszystkie biedne ciężarne i starsze babki będą dojeżdżały-po Rumi albo Wejherowie się będą tłukły???????????
kuźwa wściekła jestem aż mnie nosi:-(
pewnie gdybym jej 50 zł położyła to by mnie zbadała
a ja tylko 5 zł miałam na bilet:rofl2:
 
Do góry