reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Agnieszko - kupowałaś Nestor Sport i mówisz że ciężki? Jestem w szoku, bo ja go tam w sklepie jedną ręką podnosiłam :)) I właśnie między innymi go wybrałam bo lekki i łatwo mi go do wózkarni będzie znosić.

Gosiaczek - tak jak piszesz, wszystko w swoim czasie, nic na siłę - dzieci najlepiej wychodzą same, kinder-suprise, bez stresu hihih. My z mężem pół roku walczyliśmy i nic, w końcu machnęłam ręką, pojechałam z synem do Paryża, inny klimat, inne samopoczucie, jak wróciłam to "machnęliśmy" Patrycję i nawet nie wiedziałam że w ciąży jestem hihihi. Dlatego spokojnie - idźcie na żywioł :)
 
reklama
witajcie:-)
a ja wczoraj sie juz odezwałam:-Da u nas rano tez troche kryzysowo bylo, ale jakos sie uspokoilo, nie zdazylam sie zdenerwowac;-)

agus: calzone to proscizna, dasz rade prostsze od schabowych, nie raz robiłam i zawsze wychodzi...mysle, że to dobry przepis jak ktos za bardzo nie umie gotować:-D
andzia: ja taki sam zestaw dla maluszków uzywam jak izabelinda, pieluchy pampers i wszelkie osmetyki nivea, swietnie sprawdzaja sie u malego ktory ma bardzo wrazliwa skore, ostatnio tez zaczełam uzywac mydlo w plynie mustela na allegro kupuje i tez nie podraznia skory, a co do chusteczek to nivea, dzidzius a jak jest kupka to woda z mydelkiem, no chyba ze po za domem jestesmy, no to wtedy chustczki:tak:
gosiaczek: ja swoim kocurom po kastracji kołnierz zakładałam...swietnie działa.


a co do wozkow to tez nestora mialam, i jest nie do zdarcia, musialam potem kupic lzejszy...niestety:-(
dobra uciekam obiadek robic
 
witajcie:-)


agus: calzone to proscizna, dasz rade prostsze od schabowych, nie raz robiłam i zawsze wychodzi...mysle, że to dobry przepis jak ktos za bardzo nie umie gotować:-D

Prosty przepis tylko ja się namęczyłam strasznie z ciastem :-(kleiło mi się jak cholera :wściekła/y:w przepisie mam 40 dkg mąki a ja wsypałam prawie kg:szok: bo mi się rozwałkować nie dało-kleiło się i do wałka i do stolnicy:angry:
Ale smakowało :tak:pycha:tak:
mama w boju kopsnij przepis na ciasto z jakiego korzystasz bo może ja mam jakiś inny:no:
CIASTO:
40 DKG MĄKI
1 ŁYŻKA CUKRU
OK.6 DKG. MASŁA
200 ML MLEKA
3 DKG DROŻDŻY,
3 ŁYŻKI OLIWY,
OK.1 ŁYŻECZKA PŁASKA SOLI,
1 ŻÓŁTKO ,
 
Agnieszko - kupowałaś Nestor Sport i mówisz że ciężki? Jestem w szoku, bo ja go tam w sklepie jedną ręką podnosiłam :)) I właśnie między innymi go wybrałam bo lekki i łatwo mi go do wózkarni będzie znosić.
Ja mam Nestor rambler...Dla mnie strasznie ciężki był, i jak się robiło z niego spacerówkę-i rączkę przekładało do tyłu, to Kubuś jak się wychylał do przodu to leciał"na twarz" razem z wózkiem:wściekła/y::no::szok: xle wyprofilowany czy wyważony, nie wiem
 
ja korzystam z takiego przepisu

ciasto:
400gr maki
200ml wody
25gr drozdzy
3-5 lyzek oliwy z oliwek
szczypta soli

a farsze mam dwa
1. mieso mielone, cebula, czarne oliwki, pomidory z puszki
albo
2. pomidory z puszki i mozzarella, origano
 
Prosty przepis tylko ja się namęczyłam strasznie z ciastem :-(kleiło mi się jak cholera :wściekła/y:w przepisie mam 40 dkg mąki a ja wsypałam prawie kg:szok: bo mi się rozwałkować nie dało-kleiło się i do wałka i do stolnicy:angry:
Ale smakowało :tak:pycha:tak:
mama w boju kopsnij przepis na ciasto z jakiego korzystasz bo może ja mam jakiś inny:no:
CIASTO:
40 DKG MĄKI
1 ŁYŻKA CUKRU
OK.6 DKG. MASŁA
200 ML MLEKA
3 DKG DROŻDŻY,
3 ŁYŻKI OLIWY,
OK.1 ŁYŻECZKA PŁASKA SOLI,
1 ŻÓŁTKO ,
a kleiło sie dlatego, ze bylo mleko, maslo i oliwa i do tego jescze zołtko.
najlepiej oliwy dodawac nie wiem w sumie po co masło i lepiej wode zamiast mleka bo roznie z tym mlekiem bywa, a przynajmniej woda zawsze swiezza:-D
 
oczywisie, ze urosna. ja zawsze wszystko mieszam, wyrabiam ciasto, przykrywam sciereczka i odkladam w cieple miejsce. najczesciej robie rano, zeby sobie spokojnie wyrosły
dodaje cieplej wody, zimnej i zawsze rosna:-)eszcze nigdy mi sie inaczej nie zdarzyło
 
reklama
Do góry