reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Wlasnie - zapytam sie Ciebie kochana- na jaki rozmiar kupowalas ciuszki na poczatek ( wyprawke) dla Patrysi ? Ja zaoptruje sie na razie w lumpeksach, ciuszki sa przecudowne a ich cena smieszna :-) kupuje na rozmiar 62, czasem 56, tylko ze zauwazylam, ze te ktore mam na 56, po przylozeniu do tych na 62, sa takie same jak te wieksze :-) wszystko zalezy od firmy :-) jakich kosmetykow uzywasz ? oo jaki wozek kupilsicie- z gondolka, czy spacerowke z mozliwoscia wsadzenia gondoli? Przydzadza mi sie wszystkie info, bo jak na razie jestem zielona w tej materii :-)
 
reklama
Abeja :-) ja to sie nigdy nie wyprowadzalam, za to mojego Macka pakowalam juz pare razy :-) kurcze czasem jest mi go zal, i podziwiam go za cierpliwosc do mnie :-) ach ta ciaza- czegoz ona nie robi z kobiety :-) najbardziej w tym wszystkim jednak zal mi Antoski, bo podejrzewam ze jak ja sie denerwuje nie pozostaje to dla niej obojetne :-( za to jestem najbardziej wsciekla na siebie:wściekła/y: ale nie potrafie byc wiecznie spokojna :-(
 
ja tylko na chwilkę powiedzieć Wam dzień dobry, muszę lecieć na uczelnie :crazy::crazy:
nawet nie mam czasu Was doczytać, tylko się zorientowałam żde Anetka się pokłóciła z Maćkiem,, ehh, to na pewno jego wina, nie daj se wmówić ze jest inaczej!! ja też jestem i nerwowa i płaczliwa ale zawsze zwalam wszystko na Stasia!!
no nic, lecę, trzymajcie się Kochane i błagam Was nie piszcie tysiaca stron bo nie będe miała jak Was nadgonić wieczorem!! :crazy:
p.s. andziaa wpisz w allegro graco quattro tour, super wózeczek, ja taki chciałam z pocztąku
buziaczki
 
Natalko pewnie ze wszystko co nie tak to wina facetow :-) szybkiego i milego czasu na uczelni zycze :-) a i dziekuje za podanie nazwy wozeczka, zaraz oblukam :-)
 
Hej babeczki
co tu się dzieje:crazy::crazy::crazy::crazy:
Andziaa spokój, spokój, spokój nie wolno Ci się denerwować!!!!!Jesteś w ciązy hormony szaleją a Twój Maciek powinien to zrozumieć i uszanować i na pewno wszystko będzie ok.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:Głowa do góry:-):-):-):-);-)
A co do ciuszków tolepiej kupować większe bo nie wiadomo jaka duża dzidzia będzie:-) najlepiej na 62/68 to dłużej ponosi bo te na 56 to na tydzień dwa u nas były i ledwo ledwo:-)
gosiaczek, biedny feli:-( poproś weterynarza o taki kołnierz, żeby nie mógł siegnąć do tyłu-chociaż nie wiem czy to go bardziej nie rozzłości:szok:
Dziuba miłego dzionka na uczelni
A ja wygoniłam chłopaków na zakupy-a co ,niech tatuś wie jak się robi zakupy z aktywnym dwulatkiem i targa siaty autobusem hi hi
dzisiaj robię calzone na obiad pierwszy raz i mam tremę:-p
A gdzie nam się podziewa martka, małagosiunia, mama w boju-oj babki nam się opuszczają:no:
miłego dzionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wlasnie - zapytam sie Ciebie kochana- na jaki rozmiar kupowalas ciuszki na poczatek ( wyprawke) dla Patrysi ? Ja zaoptruje sie na razie w lumpeksach, ciuszki sa przecudowne a ich cena smieszna :-) kupuje na rozmiar 62, czasem 56, tylko ze zauwazylam, ze te ktore mam na 56, po przylozeniu do tych na 62, sa takie same jak te wieksze :-) wszystko zalezy od firmy :-) jakich kosmetykow uzywasz ? oo jaki wozek kupilsicie- z gondolka, czy spacerowke z mozliwoscia wsadzenia gondoli? Przydzadza mi sie wszystkie info, bo jak na razie jestem zielona w tej materii :-)

Nie martw się Antosią - ja tez okropny nerwus byłam w ciąży i się bałam, że to sie odbije niekorzystnie na córeczce, ale ona jest aniołeczkiem... Twoja Antosia tez będzie na pewno :)

Ja też kupowałam różne śliczności w lumpeksach, bo tam nówki nawet można dostać. zazwyczaj był to rozmiar 56 lub 58 (bo same maleństwa tam są) albo opisane były też jako 0-3 month.
Kosmetyki to na razie parafina do ciałka, potem oliwka Nivea dojdzie, chusteczki i pieluszki Pampers, gencjana do pępuszka, przegotowana woda do oczków i mydełko Bambino do kąpieli :) I wsio :) Potem pewnie będę się bawiła w kremiki, płyny do kąpieli, szampony do włosków, ale na razie wystarczy to co jest :)

Wózek Nestor Sport kupiliśmy w małym blaszanym sklepiku naprzeciwko dworca w Gdyni - sprzedawca świetnie wszystko wytłumaczył a serwis daje na 3 lata!!! No i blisko w razie czego można podjechać gdyby coś było nie tak... Ale wątpię, dla syna też tam wózek kupowaliśmy i byliśmy zadowoleni. A ten wózio to gondola i spacerówka w jednym. Ma duże koła idealne na nasze polskie drogi i rozkłada się spacerówka prawie na płasko. Łatwo też się składa i jest wtedy mały, mieści się w bagażniku, ma pod spodem sporą torbę na zakupy i ogólnie jak dla mnie wszystko co trzeba i jak trzeba :) No i zgrabnie wygląda, widzę też dużo mam z takimi wózkami i pytam się, czy jest ok, i zawsze dostaję twierdzącą odpowiedź.

Jak coś jeszcze to śmiało pytaj, w razie czego chętnie odpowiem :) Jeśli będę umiała of course :)
 
Agnieszka - powodzenia z calzone :) zdaj potem relację jakie wyszło i jak będzie dobre to rzuć przepis na pożarcie lwicom :)
A ciuszki rozmiaru 68 na mojej malutkie na razie strasznie wiszą.... chociaż aż taka mała to ona nie jest bo pewnie już z 57-58 cm :) rośnie w oczach :)
 
reklama
Izabelinda, dokładnie, bardzo chciałabym 3 dzieciątko, tym razem dobrze by było gdyby był synuś, ale jak na razie nic z tego, 8 cykli już się staramy i nic.Ale tak sobie myślę że chyba dobrze że jeszcze nie jestem w ciąży, u nas teraz duże problemy, u męża w pracy, właśnie zmienia pracę i sporo przy tym nerwów, a wiadomo, nerwówka w ciązy niewskazana, jak wszystko już się ułoży i będzie ok, zaczniemy od nowa, a mój suwaczek już jest nieaktualny, coś mi rozregulowało przez stresy i właśnie mam 4 dzień cyklu.
Myślę że kołnierz dla Feliksa odpada, i tak sięgnie ogonem do pyszczka, a jeszcze bardziej by Go rozwścieczył, teraz jest spokojniejszy, chyba zmęczony biedaczek tym bieganiem.
 
Do góry