reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

mama w boju cuuuudne dzieciaczki:tak: nie mogę się napatrzeć :-)a Ritka w tej chuście:szok: istna muzułmanka:-)
I Emanuel faktycznie z innej bajki:-) śmieszne że tak się różnią :-)może uaktywniły się w nim geny dziadków albo pradziadków-bo ty też ciemna jestes prawda?
też bym wam wkleiła kubule bo już dawno nie pokazywałam :-(ale pisałam Wam straciłam prawie wszystkie jego zdjecia :-(i w dodatku muszę kupić baterie do mojej cyfrówki przedpotopowej :baffled:i kolekcję robić od nowa:(tym razem na płytach:sorry2:
 
reklama
kurcze Aga faktycznie strata zdjęcia dziecka... odzyskuj od znajomych ile sie da!!
jeju, Ritka czarna owszem, ale ile ma tych włosków!!?? :laugh2::laugh2: śliczności są oboje!
 
Dzieńdoberek:)

Anja
wolala bym sex niz popcorn..:tak:..... hehee

Dziuba
wrzuc filmik na youtabe na przykład i daj linka:)...z chcęcia popatrze i posłucham jak mała daje koncert hehee

andziaa Agnieszka
nie zawstydzajcie mnie...ja sie teraz czuje jak stary przechodzony kalosz......moze za jakis czas wróci wiara w siebie:tak:..ale i tak dzieki..mam nadzieje ze za jakis czas usłysze takie komplementy od płci przeciwnej heheheheee

Cris
Rita ma tak niesamowita urode że nie moge sie na nia napatrzeć...ja przyzwyczajona do niebieskookiej blondynki hehee..mały rzeczywiście malo do siostry podobny..ale może jeszcze sie zmienić:-D

Aga
szkoda tych zdjęć..ja sie wkurzam bo nasze z wakacji sa na osobnym dysku, który nie wieadomo gdzie jest???..niby Darek ma kopie na swim kompie..ale wolała bym miec je juz na plytkach:dry:

A ja ide sie doprowadzic do ładu....i spadam na zakupi z kuzynka..(jak dojedzie, bo z nia nigdy nic nie wiadomo)........

miłego dzionka
 
Mama w boju śliczne te twoje szkrabki:tak:a dziewuszka jakie ma cune włoski takie gęste:szok::-D:szok:
Martka juz wiem , gdzie cie przyuważyłam , chodziłyśmy z tą samą dziewczyną do klasy, ty do podstawówki a ja do liceum, mam nadzieję , że nie będziesz miała mi za złe:zawstydzona/y: , ale tak jak Andziaa zlustrowałam twoje foty, no i podłączam się do tego co napisała, kobitko ty masz za niska samoocene o sobie , ty fajna dupa jesteś:szok:, co on zrobil
emocje26.gif
 
dziekuje za komlementy:-)a dzieci rzeczywiście sa urocze, mówiac obiektywnie...a subiektywnie sa super... jak by to kazda mama stwierdziła o swoich dzieciaczkach:-Dchociaż czasem bym je za uszy powiesiła, za oknem żeby sie troche przewietrzyły:laugh2:a tak swoja droga to ciekawa jestem jak bedzie wygladać to trzecie..mam nadzieje, że nie będzie rude:szok::-Dbo już wtedy to w ogóle nie wiedziałabym po kim:-D:-)
 
a tak swoja droga to ciekawa jestem jak bedzie wygladać to trzecie..mam nadzieje, że nie będzie rude:szok::-Dbo już wtedy to w ogóle nie wiedziałabym po kim:-D:-)
Chciałam ci to napisać, ale myślałam,że się obrazisz:-D:-D:-D:-D
A tak na poważnie, kiedy masz usg?żebyśmy ciotki wiedziały czy chłopczyk czy dziewczynka-wszystko jedno jakiego ubarwienia;-):-)
 
gratulacje dla kubusia.
moja rita to zawsze ma przynajmniej jedna drzemke, przed obiadem albo po i spi gdzies od 2-3 h, niestety w tym czasie maly nie chce spac wiec nie moge nic sensownego zrobic
ale posprzatalismy dzisiej, mezus mi pomogl, graty do piwnicy wyniosl, ja pochowalam zimowe rzeczy, pranie, odkurzanie podłogi pomyte teraz spia wszyscy. a ja jeszcze dla itki musze kolacje przygotowac i inne pierdoly bo z sasiadka zoostaja brzdace, a mezus na noc:-(
a do gin ide 21, kwietnia:tak:

no jakbys cos takiego napisala, to pewnie sama bym sie smiała:happy:
 
reklama
Hej Babeczki :biggrin2:
a ja dzis znow zrobilam nalot na lumpeksy i nakupowalam prawie 2 kg ciuszkow:biggrin2: normalnie zakochalam sie w takich zakupach, te malenkie ubranka sa przeurocze-jak tak dalej pojdzie to niebawem zamienie sie w zakupoholiczke i puszcze nas z torbami:happy: jednak juz teraz nie przegladam rzeczy dla siebie, jakos mi sie nie chce, od razu pedzie na dzial niemowlecy-wiec moze to mnie uratuje od nedzy :biggrin2:
Bylam tez zajac kolejke do gina-i wiecie co, to jakis koszmar jest normalnie. Lekarz przyjmuje od 16 (czesto zdarza mu sie jednak przychodzic 0,5h wczesniej), a ja bylam tam o 14 i juz 8 babek jest przede mna :szok: zaznaczam ze moj ginekolog przyjmuje prywatnie, bo takie ogonki spotyka sie raczej u panstwowych. Cale szczescie mam 5min drogi do domku, wiec zajelam miejsce w kolejce a teraz siedze sobie spokojnie na wygodnym fotelu i stukam do Was :biggrin2:

Agnieszka
gratulacje dla Kubusia, maly ostatnio nie lada postepy Ci poczynia :-) kupa w nocnik, drzemka w ciagu dnia :-) moze przeszedl juz okres buntu i teraz rosnie istny aniol :-)
 
Do góry