reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
ja tez mam monike hinc:)

martka, skoro ani ty ani sliczna coreczka nie stanowilyscie wartosci ktora pociagoweu zwiazkowi mowi nie, to chyba nie ma juz o czym mowic:-(
on nie jest wart Was a Wy jestescie warte jakiegos fajnego faceta ktory marzy o takiej rodzinie, Darek to stracil i pewnie za kilka lat bedzie chcial sobie z zalu strzelic w leb, bo takie pociagowe romansidla nie maja zbyt duzej szansy na przetrwanie, samce to dziwny gatunek:baffled:

ty musisz byc silna i piekna dla swojej coreczki a niedlugo jakis facet bedzie walczyc o twoje 5min. wywal fajki i organicz kawe, po cholera masz sie truc! uszy do gory bedzie ok, zycie to kalejdoskop;-)

pogoda do bani, spac sie tylko chce i wpierniczac slodkosci dla poprawienia humoru:rofl2:

moja Myszka Nadusia dzis po szcepieniach marudna ale mrugala dlugi rzeskami do lekarza studenta praktykanta, zalotnica:blink:
 
Ania, jak dla mnie to Nadia pomieszana, trochę Ciebie i troche Łukasza...sliczna,i przynajmniej wazy jakoś normalnie, moja Martyna już 7kg!! :szok:
Aneta, z Magdą T. chodziłam do podstawówki, a Monika Hinc to moja koleżanka z uczelni, razem na hiszpański chodziłyśmy i śpiewałyśmy kolędy na uniwersyteckiej wigilii :)
 
cholera młoda cały dzień przespała, a ja wykonczona bo na aerobiku byłam, ja nie będzie chciala teraz spać w nocy to ja uduszę!!
idę kąpać malą, zaraz wrócę do was :*
 
Natalko:-) aaa to juz wszystko wiem :-) Magde Tarlowska znam nawet nie wiem skad, ale za to z Monika Hinc chodzilam 4 lata do jednej klasy w liceum :-) tak wiec pamietam ja dobrze, i znam znacznie lepiej niz Magde T :-)
ania Malenka jest sliczna i rzeczywiscie podobna do tatusia, choc tak jak napisala juz dziuba do swojej mamy tez :-) Jest uroczym mieszancem :happy: Ty zapewne Monike tez znasz z uczelni ?
 
p1000090pv0.jpg
[to my sie przypominamy cobyście o nas nie zapomnieli!!
p1000083ym5.jpg
p1000062ur5.jpg
 
Anja
Sliczne dzieki...ja wiem że zrobił swinstwo..ale znam go tyle i nie moge uwieżyc że to praeda..ach..poczekamy, zobaczymy...

Nadia jest śliczna.i do Ciebie też pdobna:tak::tak::tak:

Anulka
a co Ty tak po cichu..tylko foty i ani slowa????:rofl2:
Roksana strasznie urosla i jest niesamowicie do Ciebie odobna..szok..chwile jej nie pokazywałas a z niej juz taka pannica:-D
 
reklama
Do góry