reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hejka:-)
Andziaa czekamy na wieści od gina:-)
Mama w boju dzieciaczki masz códne:-) Ritka to będzie laska ojoj:-) A mały jest słodki...
MArta a ja mam Cie w Nk czy nie???? Bo nie wiem ....
Ja dziś dostaje szłu z moimi dziećmi:angry: Wyją na zmianę albo jeden przez drugiego:angry: Dziś zabrałam Michałowi tita i jest masakraaaaaaaa:angry: Ale powiedziałam koniec ze smokiem, jest już na tyle duży że spokojnie można mu go zabrać.
Wojtek też wyje, jak M wróci to chyba będe siwa:-( Porażka nawet nie ma czasu na zjedzenie czegoś a żęłądek mi się do kręgosłupa przykleił....
No nic jeszcze 2 godzinki i do spania, już się doczekać nie mogę....
A zapomniałam wam powiedziec że Wojtek wczoraj na noc wypił 420 ml mleka:szok: A cały dzień prawie nic nie pił, tak się objadł na noc....
 
reklama
dziewczyny!!!!!!!!!!szok, cud, przełom:szok::szok::szok::szok:
Kuba zawołał mama siusiu, kupe:szok: ja go pedem na nocnik a on"nie, do kibelka":-D
no to pedzimy do łazienki wysadziłam go sika i mówi"jeszcze kupe" zrobił i mówi"bedzie nagroda?"ha ha ha załapał chyba:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)
 
hmmm..... mówicie ze Roksanka do mnie podobna ? nie wiem ,ale same zobaczcie !:-)i takie z okresu świąt na naszej chustaweczce !:laugh2:
p1000056zv4.jpg
p1000059rc1.jpg
 
Gratulacje dla Kuby

teraz na bank załapał...super Aga....to juz z górki pojdzie...moja dzis 2 razy podlewała drzewka na rynku w Pucku hehheheheeee


Małgosiunia..ja nie wiem czy sie mamy..ale cchyba tak?... (jak cos to Marta Piekarz Połczyno :) )

Anula
jak dla mnie to ona do Ciebie jste podbna..a ty kobity uważaj na to solarium bo az bordowa jesteś hihihih:tak::-D..a Roksana ma super fryzurkę :)
 
hehehe! na solke juz nie łaze ,chodziłam tylko jak był mój maż ,a teraz niet!pójde teraz pewnie przed jego powrotem ! Agnieszka nooooo .gratuluje -moja na nocniku posiedzi góra 1 minute ,chyba ją parzy w dupsko !:-)
 
Anulka super wyglądasz pasują ci te kolorki:laugh2::tak::tak::tak::tak:
dzięki za gratulacje-oby tendencja kibelkowania sie utrzymała:tak::-)
a u nas pada deszcz ze śniegiem:szok::baffled::crazy:
 
Anulka, świetnie Ci w czerwonych wlosach! ale Marta ma rację, uważaj z solarium żebyś nie miała problemów z cerą!!
ja zaraz smigam z moimi Dupami na pogaduchy, wieczorem mama ma dyżur przy Martynie! :laugh2:
 
reklama
Do góry