reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dobry wieczór:-)
Marta jakąkolwiek decyzję podejmiesz napewno będzie to słuszna decyzja:-) Ja w Ciebie wierze bo Ty silna babka jesteś:-)
Dziuba no to miałas ciekawe zajęcia znów hihih
Mama w boju mi też się dziś nic nie chciało:-( Jak tam brzusio, pokażesz go nam czy nie??
Anulka Super fotki :-) Dzieciaczki widac uśmiechnięte to najważniejsze:-)
Andziaa u nas tez dziś lało cały dzień:-( Ale ja wyszłam i poszłam do sis i jeszcze jedna sis przyjechała i posiedziałyśmy sobie i pogadałyśmy:-) Więc dzień jakoś zleciał:-) Teraz dzieci śpią a ja za moment na wideo konferencję ide z M;-) Do juterka dobranoc:-)
 
reklama
ide sobie popcorn zrobić:-D:-D:-D..bede miała co robic....wydlubywac łupinki z między zębów heheee...

to prawie jak sex...zawsze jakies zajecie:-Dbardzo kreatywnie spedzamy wieczory, ja sie wyzywam intelektualnie na allegro:laugh2: oooo wlasnie sie zagapilam i stracilam sweterek, jakas s**a mi go zmiotla:crazy:
 
dziuba mój mąż nazywa się Marcin Słodczyk, grał w Stoczniowcu najpierw z #23 a potem z #28.


Martka <cmok>
 
Ania, nie dość ze Cię śledzę to jeszcze wyzywam od struchów :laugh2::laugh2: takie to życie smarkate :laugh2:
witam wszystkie, Martyna od 6 koncertuje, wrzeszczy ze nie idzie wytrzymać, chyba śpiewaczką będzie!! tak bym chciała Wam to przedstawić ale chyba filmów sie nie da wrzucać na BB??
 
Dzien dobry :-)
Dziuba biedulko... no coz taki los matek, ze juz od wczesnego ranka musza wysluchiwac koncertowania swoich pociech:baffled: mnie to juz tez niedlugo czeka, choc jak sobie pomysle ze dopiero w polowie lipca to wydaje mi sie to wiecznoscia ... a na studiowanie moja droga nigdy nie jest za pozno :-) ja bynajmniej wychodze z takiego zalozenia :laugh2:
Anja zdecydowanie myslimy w takim razie o innej Pani Hinc :-) zbieznosc nazwisk-czesto sie zdarza :-)
Anulka slodka ta Twoja Roksanka, a jaki z syna przystojniak- no no :-) bedziesz mogla przebierac w synowych :-)
martka i jak tam popcorn ?? :-) przyznaj sie ile czasu wydlubywalas go z zebow ?? ;-) moja droga zlustrowalam Twoje zdj na naszej klasie i musze przyznac ze Ciebie to naprawde niezla dupa jest:-p niech ten Twoj Darek mocno sie puknie w czolo, najlepiej czyms ciezkim :-) wiem ze go kochasz i jest to bolesne, ale glowa do gory, jak on sie okaze rzeczywiscie takim pierdola i ch... to kochana Ty z swoja figurka i uroda mozesz przebierac w facetach :-) i zeby nie bylo-nie pisze tego by Ci przyslodzic, naprawde tak mysle!

Dla reszty babek buziak!
 
martka z Ciebie to naprawde niezla dupa jest:-p niech ten Twoj Darek mocno sie puknie w czolo, najlepiej czyms ciezkim :-) wiem ze go kochasz i jest to bolesne, ale glowa do gory, jak on sie okaze rzeczywiscie takim pierdola i ch... to kochana Ty z swoja figurka i uroda mozesz przebierac w facetach :-) i zeby nie bylo-nie pisze tego by Ci przyslodzic, naprawde tak mysle!

Dla reszty babek buziak!

POPIERAM :-):-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak:widziałam w realu i wiem co mówię:-);-):tak:
A tak w ogóle to dzieńdoberek:tak::-)
moje dziecko wstało dzis o 05.40:baffled:zasnał po 20.00-w dzień nie śpi za cholerę:-(
wieczorem jest już tak padnięty,że zasnąć nie może.zasypia na siedząco a do łóżka nie chce:sorry2: koszmar.wstaje bladym świtem:no:
anulka roksanka to skóra zdjęta z Ciebie:-):-):-):-) szok, jaka to już duża dziewczynka:tak::tak: Z Sebka przystojniacha :tak:świetne dzieciaczki:tak::-)
A dzisiaj słonko!!!!!!!!!!!hurrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dziendobry wszystkim:-)
my juz od 6 na nogach, rita z tata pojechala na ontrole do A.M. , wiec za niedługo juz powinni być, jak dobrze, ze już nie pada:tak:stasznie sie ciesze z tego słonka:happy:ja dzis na kurs, ale mam jeszcze kupe roboty w domu....masakra:baffled:przydałaby mi sie omoc domowa:sorry2:

anja: fajna ta Twoja corcia:happy:
anulka: roksanka to jak aniołek wyglada... ciekawe czy sie tez tak zachowuje.. hi, hi,hi:-D
martka: i jak tam z popcornem Ci poszło:laugh2:

wkleje wam pare fotek biezacych, cobyscie na czasei były:-)

52gdxt.jpg

prezesowa u chrzestnego na inspekcji:laugh2:
33to11u.jpg

2cpdroz.jpg

a to rita....zdradziłą nam tajemnice że Arabka jet:tak:;-)
18civq.jpg

a na koniec nasz syn z tata...w ogóle prawie do nas nie podobny:rofl2:
 
Cris, az tyle pracy masz ? Biedulko, w sumie nic dziwnego- 2 brzdacow to zawsze kupa roboty sie nazbiera:-( trzymam kciuki bys szybko sie uporala z tymi porzadkami :-)
A i co wazniejsze trzymam kciuki by kontrola Ritki wypadla pomyslnie :-)
co do fotek-przecudne te Twoje pociechy, a co smieszne calkiem rozne, w zyciu bym nie powiedziala ze sa rodzenstwem :laugh2: mimo tego zarowno Ritka jak i Emanuelek prezentuja sie przeuroczo ;-) a z tego co mi sie wydaje to corcia bardziej podobna do taty, moze dlatego ze taka czarnulka, a synciu do Ciebie, a to z kolei pewnie przez oczy, ich wielkosc i kolorek ;-)
a jak jest naprawde ?
 
reklama
mały jest do mnie tylko troszke podobny... a mała jest po prostu czarna...smiesznie bo moze niektorzy sobie pomysleli, ze to nie jest syn mojego meza:szok:ale co tam, oni u nas w łóżku nie siedza wiec nie wiedza:laugh2:

a pracy mam duzo, bo rita straszie balagani i w ogole, jakos ostatnio nie moge tego okiełznać:baffled:i zle mi z tym, ale co zrobić musze przeboleć ten okres. po za tym jak by moj maz nie mial tyle pracy, to bym wiecej zrobila, bo przy nich sama to nie da rady...niestety:-(
 
Do góry