reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej mamuśki:-)
Naskrobałyście sporo:-)
Andziaa super ze nie bolało:-)
Dziub zapitalaj do lekcji ale już:-)
Gośka ucałuj małego i pozdrów Anie:-)
Mama w boju dzieki za pamięć, nie jest dobrze tak prawde mówiąc:-( Prawie kazdego wieczoru becze jak bubr:-( Przez to wszystko jakas taka jestem nie do życia....Moze dlatego że to pierwszy raz, nie wiem jak to tłumaczyć. Poprostu dzień jakoś leci a wieczory to jest masakra.... Chciałabym zeby ich wcale nie było.... No ale co zrobić.... M mówi że jak wróci to sobie odbijemy wszystko z nawiązką.
No nic chyba musze iść z dziecmi na spacerek, bo Wojtek beczy coś....
 
reklama
dziuba zgadzam sie z mama w boju chicco wg mnie ma za male kola i bardzo twardy:-( ja polecam GRACO miałam przy Wiktorze i teraz też już kupiłam...
dla młodej kupiliśmy GRACO deluxe (nie kupowaliśmy wózka z gondola) ale spokojnie dla twojej księżniczki może byc wersja tańsza, ale ważne by były gumowe-pompowane koła i jak dla mnie duzy koszna zakupy i składanie 1 ręką a i ważna rzecz w "Mamo i ja" ceny sa z kosmosu i modeli GRACO juz nie prowadza ale Akpol (na Jaśkowej Dolinie) ma bardzo duży wybór wózków i kompetentnych sprzedawców :tak:
 
ja sobie wypatrzyłam na początku peg perego Peg-Perego Pliko P3 NOWE - KOLEKCJA 07-08+ GRATIS (339427801) - Aukcje internetowe Allegro jest rewelacyjny bo ogladałam w Akpolu, ale cena cholera wysoka... no ic, pomyślę jeszcze, mam czas dopóki mała nie zacznie sama siedzieć. A Graco tez mi sie podobają nawet chciałam sprowadzić z USA żeby w takiej ładnej wersji kolorystycznej mieć, ale teraz to deluxe już ciężki jak dla mnie, tak żeby mieć od początku to super! ja jak bym rodzila w maju czrwcu to też bym kupiła od razu spacerówke
 
No własnie Dziuba ja nie chciałam gondoli, bo uznałam, że wystarczy spacerówka rozkładana na prosto z nosidłem no i miałam już fotelik samochodowy tez Graco i pasuje do wózka w sam raz, nie mowiac ze kupilam z ogloszenia z portalu Trojmiasto nowke za 600zl :szok: ale cena taka bo z USA sprowadzany ;-)przejrzyj ogłoszenia z GDA
 
widziałam je..ale u mnie w wózku jest juz uchwyt specjalny na ten pojemniczek...i to chyba nie bedzie pasowało..ale przejade sie po sklepach z wózkami, moze cos dopasuje
 
Hej, już po wizycie Ani u mnie.Ania wygląda super, zupełnie jak przed ciążą, Antoś jest cudny, ma wielkie błękitne oczy i śliczne dołeczki w policzkach, usta po Ani, normalnie się zakochałam, i taki spokojny był, tylko Mu oczka latały jak się rozglądał, fajny.Janek- dumny Tatuś i świetnie sobie też radzi z przewijaniem czy karmieniem.Jednym słowem- super.
Szkoda tylko że wizyta była taka krótka bo było bardzo miło.Myślę że jak zrobi się cieplej to przyjadą do mnie na dłużej, fajnie by było.
No to na razie, pa.
 
reklama
Dobranoc kochane:-)
Fajnie że u Anki wszystko oki Gośa:-) I że zakochałaś sie w Antosiu to sie wcale nie dziwię:-)
Ok mykam co do wózków ni e pomoge bo jakoś mi się udało wózka nie kupować:-)
 
Do góry