reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Dziewczynki ja wpadam zyczyc Wam slodzachnych snow i dobrej nocki :-)
martka no niestety tak to jest z tymi dentystami, cholernie drodzy :-( mi tez zawsze brakowalo, tzn pewnie i by sie znalazlo, ale jakos zal bylo wyrzucic tyle kasy na raz no i teraz mam za swoje, bo pewnie wywale 2 razy tyle, by doprowadzic do porzadku te moje uzebienie- bo naprawde mam dziura na dziurze :wściekła/y:
gosiaczek super ze wizyta sie udala :-) i fajowo ze Ania ma taka rodzinke :-)
dziuba kochana co do wozkow to ja Ci nie pomoge :-) moze za jakis czas... mam jednak nadzieje ze dokonasz swietnego wyboru - i w przystepnej cenie i oby pojazd byl wygodny zarowno dla Martysi jak i dla jej mamy :-) tak swoja dorga jakis spacerek trzeba bedzie zorganizowac, co ? :-)

Wszystkim Wam zycze dobrej nocki :-) caluje kochane!
 
witam wszystkie!
ja dziś w super hmorku, nie to zeby się wyspała, bo już sie przyzwyczaiłam że to szybko ie nastąpi, ale jestem strasznie dumna z mojej córci! moje dziecko po raz pierwszy dziś w nocy obudziło sie tylko raz na jedzonko! miała mleczko o 20 po kąpieli, potem obudziła się o 3 w nocy i o 6.30 pobudka jak zawsze, teraz dosypia sobie!! :rofl2: no i dziś rano zauważyłam u niej białą plamkę na dziąsełkach, pierwszy ząbek coraz bliżej!! :szok::szok: życzcie mi tymczasowej głuchoty i znieczulicy na jej płacz!!
ja na razie jestem bardzo zadowolona z mojego wózia, ale mała już taka duża że niedługo przestanie się mieścić w gondoli, a mamy spacerówkę do naszej super bryki ale to i tak taka spacerówka dla dziecka do ok. roku, może półtora roku, więc i tak czeka nas kupno spacerówki... ja myślałam właśnie o Peg Perego Pliko P3 albo Inglesinie bo podobna wagwo cenowo i w wyglądzie, obie jednak po 1200zł, no nic, przejadę sie po sklepach i popatrzę, mam jeszcze czas!
a w ogole to co to za pogodda?! na Zaspie tka mgła że nie widzę bloku naprzeciwko!! :szok: beznAdzieja...
andziaa, no pewnie ze idim na spacerek, ale nie dzis bo pogoda do dupy, na weekend przyjeżdza tata więc on będzie chciał Martysię, ale w piątek i w next tyg jestem już wolna, Stasiu juz będzie w domu ale mam nadzieję że mnie wypuści na spacerek, to wtedy się umówimy na ploty!!
miłego dnia wszystkim, lecę się szykować na uczelnie!
 
witajcie

jak juz dziuba pisze o dumie z dzieci, to ja tez sie dołącze:-)nasz synek od wczoraj mowi da-da i ta-ta, w taki bardziej swiadomy sposób, czasem az krzyczy:-D

a pogoda paskudna:baffled:ale za to dzieciom sie dobrze spałao, coprawda była pobydka o 6 ale potem spały do 9 a ja razem z nimi, wiec jestem o dziwo wyspana:tak:mezus juz w pracy ma nawal wypadków...to chyba przez pogode, bo dzwonil i mowil, ze same zlamania:no:wiec pewnie bedzie dzis bardzo zmeczony, ale takie zycie:rofl2:
to ja uciekam cos przekasić:laugh2:
 
dziewczyny a u mnie z samego rana piękne słońce! ZAPRASZAM :-)

dziuba ja też miałam problem ze spacerówką. Tez nawet byłam skłonna ydac 1200 zł na Inglesinę (nie pamiętam już modelu) ale pogrzebałam na bb i znalazłam dziewczynę, która uzywa i nie poleca.
Ja długo zastanawiałam się nad Solarem (Chaska Martki jeździła nim sporo i Martka bardzo chwaliła). I pewnie kupiłabym Solara właśnie, gdyby nie to, ze zobaczyłam Zooper Waltza i koniec końców kupiliśmy Waltza. Wazy zaledwie 6 kg, ma wszystko co powinien. Jedynie nie składa się jak parasolka, a w dół. No i nie nadaje się na wycieczki w góry (próbowałam:-D), ale to Wam raczej nie grozi :-)
jako wózek miejski sprawdza się REWELACYJNIE! zapłaciłam ok 600 PLN.
Solara kupiła kolezanka ze styczniówek 2007 dla syna. I też uwielbia ten wóz.
Drogie wózki sa napewno fajne, ale jestem zdania, ze szkoda kasy. Tym bardziej, że bobas jak już zacznie dreptać to będzie miała w nosie wózek (mówie z autopsji :-D)
 
Gdzie jest słonko kiedy śpi??????????????

zimno i nie miło...wczoraj od około 20 była taka mgla ze nie widzialam własnego plotu:szok:

oj żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce:baffled::baffled::baffled:

mimo wszystko miłego dzionka
 
reklama
Abeja, muszę Ciż zapytać bo od wczoraj mnie to dręczy... moze nie doczytałam kiedyś albo po prostu żyję w niewiedzy...
jak to się stało ze mieszkasz na południu (no właśnie, w jakim mieście??) i jesteś z nami na Trójmieście?????
a ten SOLAR to jaka firma? poszukam w necie inf i popytam w Mama i ja czy mają albo w Akpolu żeby się przejechać... i czy w tym całym Solarze da się położyć siedzenie na płasko całkiem? i ile waży??
 
Do góry