reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzuba
tu masz solary Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

ja bylam mega zadowolona..wszystko w nim takie jak trzeba...da sie zdjac calkiem bude, ma pokrowiec na nogi, super folię, pojemny kosz na zakupy, podnózek z rególacją, oparcie na płasko, odpinana przednia barierke i super sie sklada...a co najwazniejsze zajebiscie się powadzi...ta moja inglesina jesli chodzio prowadzenie o straszna kicha..on ma tylne kola pojedyńcze i dla tego jest mega zwrotny...do tego ja go spradzilam na moich dziurawych wiejskich drogach..i sie sprawdził..a i mozna zciagac tapicerke do prania:)
 
reklama
to może rzeczywiście podjadę do mama i ja się przejechać nim, o ile tam mają, jak nie t w akpolu...
no nc, zbieram sie na uczelnię, do wieczrka!! miłego dnia
 
i służył nam jako bagażówka:) hehee

270247.jpg
 
Witajcie kochane!!!!!!!!
Ale pogoda:no::wściekła/y: gdzie wiosna:crazy:????????
Na dodatek młody mega marudny-zaczynam podejrzewać u niego alergię-bo ja jestem uczulona na te wszystkie pyłki i sierści kocie, a u niego nadal 37 gluty leca i ogólnie cos mu w nosie siedzi i przeszkadza:-(-wiec możliwe że odziedziczył:-(
Co do wózków ie podpowiem bo my mieliśmy na początku "kloc" :laugh2:wielofunkcyjny-największa porażka z możliwych,:no: a w zeszłym roku kupiliśmy najzwyklejszą spacerówkę"parasolkę".:tak:
Marta jak wasze sprawy?cos sie rusza powoli???????
Wszystkim miłego dnia i duuuuuuuuużo słoneczka życzę
 
Dziuba Martka Ci już wszystko powiedziała. W koncu uzytkowała.
Gdyby nie Zooper Waltz ja bym pewnie teraz też jeździła Solarem. (Coneco)

odpowiadając na twoje pytanie: jestem ślazaczką, urodziłam się i mieszkałam do 2005 r. na Śląsku. W 2005 r. przeprowadziłam się do Trójmiasta bo mój obecny mąż jest zawodowym sportowcem i dostał tam kontrakt (grał 3 sezony w Stoczniowcu Gdańsk). W czerwcu ubiegłego roku, jak Zuzka miała 6 miesięcy, wróciliśmy spowrotem do Katowic, ale ja tak się tu na Trójmiastkach zadomowiłam, że zostałam.

Wogóle to bardzo, bardzo tęsknie za Gdanskiem. Chciałabym kiedys tam wrocic na stałe. Wczoraj mąz dostał propozycje gry w Toruniu... za duzo lepsza kasę niż teraz. A my dopiero kupilismy i odremontowalismy mieszkanie... Troche mam mętlik.
Eh..
 
reklama
Do góry