reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

cześć babeczki!!!!!!!!!!!
Ale pogoda dzisiaj buuuu:-:)-:)-:)-( byłam w Urzędzie pracy w Wejherowie podpisać się :laugh2:na szczęście Krzysiek mnie zawiózł i poleciał do dentysty-mam nadzieję,że nie ucieknie z pod drzwi gabinetu:baffled:
nie wyspana jestem strasznie-kuba ryczał wieczorem nie chciał spac, mówił,że boli go nózka i brzuszek :-(w nocy obudził sięo 4 i tez płakał, nie chciał spać-martwię się.dzisiaj jest w miarę-jescze mu nie mirzyłam temp. ale na brzuszek się skarży od kilku dni.
Martka trzymaj się dzielnie-Darek na stówę przemyśli :tak:dobrze,że mu napisałas-dziuba ma rację tylko nie bądź za miękka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla wszystkich buiaczki!!!!miłego dnia-mimo,ze taki smutny-szaro-bury:-(
 
reklama
Agnieszka, może skonsultuj się z pediatrą, przebada Kubulę, będziesz spopkojniejsza...
Martka, a gdzie dla nas zdjęcie w nowej fryzurze??
 
Agnieszka, może skonsultuj się z pediatrą, przebada Kubulę, będziesz spopkojniejsza...
Martka, a gdzie dla nas zdjęcie w nowej fryzurze??
no właśnie prawie cały zeszły tydzień latalismy do pediatry, ona nie wie co mu jest:baffled:
zrobilismy mu morfologię-wszystko ok,jak mu nie przejdzie to pójdziemy raz jeszcze-cóż robić-choć mam wrażenie ze traktują mnie tam jak przewrażliwioną mamusię co wmawia dziecku chorobę:sorry2:

Izabelinda mega gratulacje!!!

Ja ledwo ledwo, jutro ide do gina i wowzas okaże sie co i jak...
minka już nie długo bedziesz tuliła swoją dzidzię-wytrzymaj jeszcze troszeczkę :tak:pamiętam ten potworny dyskomfort-jeżeli chodziło o obcięcie paznokciu i nóg czy zawiązanie sznurowadła koszmar:no::-D
a będzie synek czy córeczka bo jakoś nie doczytałam:sorry2:
 
Dzien dobry Laseczki :-)
Zyje, zyje :-) wczoraj nie pisalam bo caly dzien bylam poza domem, a jak juz do niego przypelzlam to o niczym innym nie myslalam jak tylko o wyrku i slodkim spanku :-) tak wiec nawet sil nie mialam by kompa wlaczyc :-)
Iza wielkie gratulacje kochana! no w koncu;-) troche nie po mysli Twojego meza ;-), ale najwazniejsze ze Wasza slodzasna corcia jest juz z Wami :-) wielkie caluski dla Patrycji :-) napisz do nas koniecznie jak bedziesz miala chwilunie ;-)
Martka trzymaj sie dzielnie kochana!! I pamietaj ze cokolwiek postanowisz, najwazniejsze by Tobie bylo z ta decyzja dobrze, nawet jesli otoczenie nie bedzie jej aprobowac! Mysle ze Darek przemysli swoj blad i na pewno bedzie dazyl do zgody, w koncu spedziliscie ze soba kawalek czasu,a nie 2 miechy i co nawazniejsze macie sliczna, rozesmiana coreczka :-) Na pewno wszystko sie ulozy! Teraz Ty jestes na pierwszej pozycji i masz paleczke, a to wiele daje :-) aa i gratulacje dla Michasi z okazji pozegnania pieluszek :-)
Agnieszka moze rzeczywiscie Kubus ma ten stan podgoraczkowy od zabka...tym bardziej jak wyniki badan sa w porzadku. Jednak mysle ze powinnas udac sie do pediatry, chociazby dla Twojego wewnetrznego spokoju... :-)
Dziuba Przefajowe fotki Twojej slicznotki :-) i wcale nie dziwie sie malemu Igorkowi, ze upodobal sobie taka piekna dame ;-) Stasiu caly czas w rejsie teraz ?
Cris ja ma podobne zdanie o Galerii, ale lody o ktorych mowisz poprawily moje zdanie o tym miejscu :-) jak sie w ogole czujesz kochana ? jakies przeboje zoladkowe w tej ciazy Cie mecza-bo nie pisalas...
Malgosiunia rezczywiscie mialas fajny dzionek wczoraj :-) co do tequilli-ja o malo nie zwrocilam jej z powrotem :-) ale sa gusta i gusciki , kazdy z nas lubi co innego :-)
Gosiaczek mam nadzieje ze problemy w pracy meza pomyslnie sie rozwiaza...bede trzymac kciuki :-) Pozdrow i ucaluj Anie i malego Antosia :-) i koniecznie namow ja by cos tam do nas naskrobala :-)
 
Z miesiączki 10maj (moje 30 ur.) z usg 6maj a z planów lekarza hihhi 20kwietnia...
Ma być dziewuszka ;-) i nie przyjmuje innej opcji, zreszta potwierdzona kilkakrotnie...
po ostatnim usg lekarz stwierdzil ze nie da mi sie długo męczyć i jak przyjde 8kwietnia to ustalimy date porodu (wywoływanie) bo młoda duza ja drobna kobitka hihi no i chcemy uniknąć zielonych wód bo przy Wiktorze takowe były...
 
andzia: no czuje sie różnie...raz lepiej raz gorzej, tylko mnie mdli tak jak przy chorobie morskiej:baffled: w tym wszystki najgorsze jest to, że nie mam sił na wieczorki z mezem...mam straszna ochote, ale jak juz ma do czegos dojsc to ja zasypiam:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nigdy tak nie miałam, i nie wiem jak sie z tym zyje... moj maz sie tylko smieje, ze ja tak chce ze az nie moge, ciesze sie ze on mnie rozumie:laugh2:ale dzis sprobuje metody zbierania sil od rana:happy:moze sie uda:-)mam nadzieje.

no a my juz wczoraj ustalilismy imiona na 100% jakie bedą klara albo antoni, kurcze nigdy bym nie pomyslala o antonim ale to imie ma dla nas duze znaczenie i chyba tak zostanie, a wczoraj jeszcze w mariackim usiedlismy przy kaplicy antoniego, wiec chlopak bedzie antoni:laugh2:
 
Minka jeszcze troszke i juz bedziesz miala corcie przy sobie :-) najawazniejsze by byla zdrowa, tak wiec jak posiedzi jeszcze chwilke w brzuszku na pewno jej to nie zaszkodzi , a pomoze :-) jak Malenka bedzie miec na imie- bo gdzies mi umknelo ? :-)

ja dzis bylam na glukozie 50g- jutro wyniki i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :-) na 12:30 z kolei mam wizyte u dentysty-o zggrozo :szok: w ciazy stan mojego uzebienia uleg znacznemu pogorszeniu i czas najwyzszy by przyjrzec sie temu blizej, nie chce by Mala Toska miala bezzebna mame :-) trzymajcie kciuki by nie bolalo :-)
a moje dziecko jak bylo leniwe tak jest, czuje ja codziennie, ale jej ruchy sa nadal delikatne, tzn widze nawet jak brzuchol faluje, ale jak czasem poslucham od babek ktore sa na tym samym etapie ciazy co ja, ze ich maluchy niezle harcuja, i potrafia tak kopnac ze az czasem zaboli to zdecydowanie moja Antosia jest spokojna...nie wiem czy mam sie tym martwic, w srode wizyta u gina wiec mam nadzieje ze mnie uspokoi :-)
 
reklama
Dominika ja też mala drobna i rodziłam naturalnie i 4,5kg... mi lekarz planował na połowę grudnia że już będę miała dzidzię a tu mineła połowa grudnia i koniec grudnia i połowa stycznia i nic!! :wściekła/y: i mała też miała zielone wody i niedrożne łożysko już prawie dlatego byłyśmy w szpitalu tydzień :baffled:
andziaa, tak, Stasiu do 15.kwietnia w morzu, przynajmniej mam czas żeby sie pouczyć, choc z tej nauki jak na razie mi nic nie wychodzi...
Agniesia, a myślałaś o tym żeby zmienić pediatrę?? ja nie byłam zadowolona z pierszego lekarza i zmieniłam, przynajmniej mam tez bliżej bo teraz chodze do siebie do przychodni i przyjmjuje nas bardzo miła pani
 
Do góry