reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Mama w boju to miłych przygotowań dla nadchodzącej dzidzi:-)
Dziuba127 Wojtuś też tak patrzał na lampę:-D Wszędzie gdzie tylko nie weszliśy od razu lampa:-) Z tą castoramą dobre:-D:-D
 
reklama
he, he, he... ja też nienormalna jestem:-Dbo nie pomyślałam ani młotek ani śrubokręt...tylko niebieska lampa:baffled::confused:
ze wszystkich testów wynika,ze należe do tych 2%....

u nas teraz odpoczynek dzieci śpią i mężusia z nimi wysłałam:happy2:a ja sie "testuje"
 
byliśmy na spacerku z Martyną i przy okazji weszliśmy do Galerii Bałtyckiej do drogerii, a w Aldo taaaaka super torebka ze szok!! 239zl kosztuje, ale przepiękna, taka w paski, optymistyczna, wiosenna!! cholera kasy teraz nie ma, ale chyba wyskrobię resztki oszczędności!! zachorowałam na nią że szok!! kurna, umrę z głodu, ale za to pochowają mnie w zarąbistej torebce!! :-D
 
byliśmy na spacerku z Martyną i przy okazji weszliśmy do Galerii Bałtyckiej do drogerii, a w Aldo taaaaka super torebka ze szok!! 239zl kosztuje, ale przepiękna, taka w paski, optymistyczna, wiosenna!! cholera kasy teraz nie ma, ale chyba wyskrobię resztki oszczędności!! zachorowałam na nią że szok!! kurna, umrę z głodu, ale za to pochowają mnie w zarąbistej torebce!! :-D
Dziuba no to ładnie:-) Ja za takie pieniądze w życiu sobie torebki nie kupiłam poprostu mi szkoda:-( Buty to i owszem ale torebki never:-D
Dobra dziewczyny ja spadam bo już dupa mi się przykleiła do krzesła:-) Miłego klikania i do usłyszenia , tylko błagam nie piszcie zbyt wiele bo nie nadrobię hahah:-)
 
Cześć dziewczyny!
Jestem Aneta i mieszkam wPucku:) mam dwójke dzieciaczków, Wiktorie 6 lat i Dareczka 10 miesiecy.Wpadam tu od czasu do czasu na wątek niemowlaki z maja 2007, bo na stałe to jestem na polkach:) tak sobie przeglądałam to forum i znalazłam wasz wątek, super:) pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki
 
dziuba a co tam nie żałuj sobie, kup torebeczke i pochwal sie nią oczywiście :-D
anetka82 witaj i pisz częściej :-)

Ja mam dziś super lenia, nic nie robie no poza tym że 3 pełne pralki ciuszków na bebika wyprałam...
 
minka, bardzo dobrze że masz taki dzień!! leniu**** teraz, póki możesz, potem, uwierz mi, nie dasz rady odpocząć!! Martka też dziś mówiła że nic nie robi, ja też marzę o takim dniu... pewnie nastąpi to nie prędko, ale zawsze można pomarzyć...
utro Stasiu wyjeżdża do pracy na tydzien, w końcu będę miala czas na spotkania z kolezankami, ploty, plotki, ploteczki!! no i obiecuję, ze w ten tydzien napiszę rozdział pracy mgr!! :baffled:
 
Hej Dziewczyny :-)
anetka82 witam imienniczke :-) tak jak juz napisala minka -zagladaj do nas czesciej ;-)
minka pewnie leniu**** leniu**** :-) choc 3 pralki - to wcale nie takie blogie lenistwo, zawsze cos jednak zrobilas :-) czasem len jest potrzebny
dziuba biedna zapracowana :-( dla pocieszenia kup sobie torebke :-) jak juz dokonas z tego wspanialego zakupu koniecznie zrob zdj i wklej nam to cudo :-) Stasiu wyjezdza-hmm....bedziesz miala wiecej czasu tylko dla siebie :-) oczywiscie trzymam kciuki za prace mgr, tylko sie nie przemeczaj :-) i na ploty koniecznie zagospddaruj czas :-)
 
witam wieczorowa pora:-)
my dziś zrobiliśmy wiecej niż w palnach było...."zrobilismy"...ładnie brzmi, ale większość to mój mężus zrobił:tak:teraz oglada meczyk i piwko...pelen relaks:-D
w piątek małe malowanie i koniec;-)gechenna się zacznie jak ja będę musiała wszystko układać, układać, układać:baffled:i jeszcze raz układać...napewno sobie nie poleniu****e:dry:
ale mam dzis apetyt:szok::szok:ho,ho,ho za niedługo się zacznie:happy2:
 
reklama
Cris malenstwo zaczyna sie juz domagac jedzonka ;-) ciesze sie ze udalo Wam sie zrobic wiecej niz przewidywaliscie, i nic dziwnego ze mezus robil wiecej, po pierwsze to przez facet, a po drugie ma zonke w stanie blogoslawionym :-) Tylko sie zbytnio nie przemeczaj, duzo odpoczywaj :-) a teraz smigaj do meza, i niech Ci masaz stopek zrobi :-) ja zawsze mojemu klade nogi na kolana jak cos oglada :-) dziala... :-)
 
Do góry