reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Witam wszystkich. Miałam dylemat pod który wątek się podłączyć, ale idę tam gdzie nas więcej.
Mieszkam w Wejherowie, pracuję w Sopocie, a mój mąż w Gdyni. Jestem w 18 tygodniu ciąży, a termin porodu przewidywany jest na 19 czerwca :) Jest to moje pierwsze dziecko co wiąże sie z OGROMNYMI przezyciami :-)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie - cieszę się że będę mogła korzystać Waszego doświadczenia :)
 
WildWind
chyba dwa misiaczki:tak::tak::tak:

Zdjęcia ze ślubu suuper, jestem pod wrażeniem fryzury:-)

wklej nam jakieś z brzuszkiem:tak:

socharek

witamy..następna mama z brzuszkiem WildWind nie będzie się czuła osamotniona w naszym gronie:)
Ja jestem z Połczyna:tak:

mama w boju
to skąd Ty jesteś?
 
Socharek - witaj! ja na razie mieszkam w Bolszewie :-) gratuluje ciąży:)

witam się na naszym wątku jako pierwsza dzisiaj :-)
 
socharek- witam przyszłą mamusię
WildWind- zdjęcie ze ślubu fajne, a teraz czekamy na zdjęcie Antosia:-D:-D:-D
Szkoda że ja nie mogę wkleić swojego zdjęcia ślubnego.
Mam nieśmiałe pytanko - Czy oprócz mam z okolic Gdyni są jakieś mamy z okolic Pruszcza?

Zaczęłam intensywne odchudzanie. Mam już dość chodzenia w spodniach ciążowych. Trzymajcie za mnie kciuki bo wiem że nie będzie łatwo.
 
To ja się witam dzisiaj jako druga, no i serdecznie witam Socharek, masz termin porodu na 19 czerwca, fajnie, ja urodziłam się 18 czerwca, fajnie byc bliźniakiem.
Ivi, co u Ciebie? Mało się odzywasz.
 
reklama
Do góry