reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

no i witam też resztę:happy2:

Betka, super że masz już miejsce w żłobku. zdrówka dla Marianki:-)

Wild Wind, a coż to za wypadek? mam nadzieję że nic poważnego?współczuję nerwów:baffled:

ps. chwaliłam sie już, że Julka chodzi, a nawet biega?:-p:cool2:
 
reklama
co do ginekologa, to mialam juz wielu w 3miescie.. teraz trafilam na cudownego czlowieka dr Dariusza Wydre. przyjmuje w gdansku w madisonie. ma okrutne kolejki i opoznienia,ale jest supper opanowany, ma w sobie duzo spokoju a do kazdego tematu podchodzi profesjonalnie(choc malo mowi;-))

polecam go!!! :tak::tak::tak:


co do rozłąk to chcialabym mojego misiaczka nie widywac tylko rpzez 2 tygodnie:baffled: moj jak wyjechal 9 grudnia to wroci pod koniec lutego:no::confused:

masakra :shocked2::shocked2::shocked2:
 
Julka tak w ogole to powinnas brac tabletki feminatal n! sa tam wszystkie witaminy, kwas foliowy,ale do tego wszystkiego maja JOD-ktorego tak malo mamy w pozywieniu.. polecam!
 
jestem ,jestem i pomału przestaje juz szlochać ,przyzwyczajam sie ,ale to juz drugi wyjazd wiec pomału sie przyzwyczajam ,chociaż czasami zastanawiam sie czy to ma sens te ciągłe wyjazdy ??przeciez zawsze na coś potrzxebne sa pieniadze :wściekła/y:boje sie tylko ze oddalimy sie od siebie ,jak wrócił to był powrót naszego 'miesiąca miodowego 'no ale nie sama miłością człowiek nie zyje jeszcze przyziemne sprawy ...i nie wiem sama .....co z tego ze bedą piekne mable ,fuul lodówka zaopatrzona jak nie będzie przy mnie człowieka którego kocham i potrzebuje ?? :confused::confused::confused::confused:
 
Będzie dobrze Anulka:tak::tak::tak:
ale nam się forum pozmieniało...szok:szok:..dopiero zauważyłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

odrysowywanie rączek już się znudziło hihi :)


662735.jpg


662723.jpg

W czasie deszczu dzieci się nudzą:-D:-D:-D
smoka wykopała gdzieś w zabawkach..chwile potem wyjęła go z buzi i powiedziała nieeee feee

7y38h05.jpg


662737.jpg







 
normalnie, mam już dziś dosyć.... mężuś poszedł na dyżur i znowu sama:-(rita właśnie zasypia, ma nadzieję, ze noc będzie spokojna... a ja zaraz wszystko uprzątne, i herbatke wypiję... i może udami się zrelaksować:confused:
 
mama w boju
nie zazdroszczę:-(

WildWind
widziałam że chciałaś zrobić suwaczek.....kod dobry ale musisz go wkleić w podpisie
lewy róg forum..USTAWIENIA EDYTUJ PODPIS :)


a żeby znaleść strone z suwaczkami innymi po polsku kliknij na któryś z naszych to otworzy się stronka do tworzenia ich...w niektórych trzeba się najpierw zalogować, ale to minutka:)
 
reklama
dziekuje za rade:) a anulka sie sie nie martwi.. powroty sa piekne.. ja przez kolejne 20 lat bede tak zyla..on nie przestanie plywac-to jego zycie.. mam nadzieje,ze jak bedzie juz synus to bedzie mi latwiej-moze czas szybciej poleci? jakby komus bylo smutno-zapraszam na kawe do gdyni
 
Do góry