reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
To ja jeszcze coś wstawię ta fotka to zdjęcie zrobione w minioną niedzielę w kuchni u mojej Mamy a ten psiulek to Max, dałam Go mojej Mamie na początku choroby na lekarstwo, jest synkiem mojej Ines.



a to grób Mamy, zdjęcie robione nad ranem, zaraz gdy dotarliśmy na miejsce.

 
daj Jej tez ode mnie hehehehe


no to ja tez cos wkleję

ja i Chaśka dzisiaj na spacerku

752365.jpg
 
No przyznaję się bez bicia, palę.Ale tyko troszkę.Już ograniczyłam mocno.
Dzięki Martka, normanie wygądam troszkę epiej niż na tej fotce po nieprzespanej nocy, hihi.
Jenyyy, późno się zrobiło już troszkę.
Kochane jesteście, papa, idę spać.
 
reklama
no ta dzielnica nie jest nowa:) isnieje od wielu lat sokolka jeden..a po drugiej stronie ulicy buduja teraz sokolke 2... bardziej nowoczesna..no i nowa:) ale za jakies 15 lat moze maly domek bedzie..kto to wie? na razie ja sie na to nie zgadzam.. nie chce byc sama w domku-balabym sie
 
Do góry