reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
gosia który link wklejasz ze taka fajna rozdzielczosc ci wychodzi ,ja wklejam pierwszy link i wychodza mi dwa zdjecia nie wiwm czemu ...
 
tak...wybralam najmniej skomplikowany:) prostota czasem jest ladniejsza:) a ja juz sie nie moge doczekac stanu bez brzuszka..tesknie z ajeansami lee;)
 
Witam, dziś już nie będę marudzić i smutać się, już mi jakoś lepiej, jutro Rob wyjeżdża na cały weekend do Opola w delegację a ja już kombinuję babskie wieczory urządzić w piątek i sobotę, a co?? Już zaprosiłam parę kumpelek, mam nadzieję że nie nawalą i przyjadą do mnie, bo inaczej umrę z nudów.
Teraz siedzę w internecie i szukam tych piep.... kafli do łazienki i nic znaleźć nie mogę, kurcze tamte miałam wybrane idealne i tylko te chciałam mieć, ale tak to jest jak się człowiek ociąga, jeszcze popatrzymy u dystrybutorów gdzieś, może się znajdą jakieś resztki a jak nie? Ach...
Aniu, ten suwaczek jest cudny.
Anulka zmieniasz na tej pierszej stronie tej gdzie dodajesz zdjęcie rozdzielczość 640x480 albo jakoś tak, i potem dopiero klikasz host it, a potem na drugiej stronie co Ci się otworzy pierwszy link pod zdjęciem.
Uciekam teraz z córą do okulisty, potem do Roba do pracy i jedziemy wybrać moją wymarzoną wannę, Jezu jak się cieszę, już się nie mogę doczekać takiej prawdziwej kąpieli w pachnącej pianie ,wkoło świeczki, kieliszek dobrego winka, a na wprost okno z zagwieżdżonym niebem, normalnie bajka......się rozmarzyłam.
Zmykam, narazie papa.
Buziaczki
 
Hej trójmiastki :-)

AniaM- "Bodziowa"?;-);-);-);-)
Ja też mieszkam na 4 Porach R.:-p i zastanawiam się czy przypadkiem nie znamy?:):-D;-)

Witam koleżanki:-D
oczywiście że to ja e-mamo, i oczywiście że się znamy. Edytko przecież mieszkam w bloku na przeciwko:szok::-):-D.
Chwilkę mnie nie było, kończę zaocznie studia i mam sesje, a więc nudną naukę:baffled:, a tu tyle się wydarzyło:tak:. Papier toaletowy i sztućce też trzeba zabrać :szok:
icon5.gif
Lece dopakować, od przybytku głowa nie boli, a może się przydadzą, kto to wie...:-):confused: Pzdr
 
reklama
Witam koleżanki:-D
oczywiście że to ja e-mamo, i oczywiście że się znamy. Edytko przecież mieszkam w bloku na przeciwko:szok::-):-D.
Chwilkę mnie nie było, kończę zaocznie studia i mam sesje, a więc nudną naukę:baffled:, a tu tyle się wydarzyło:tak:. Papier toaletowy i sztućce też trzeba zabrać :szok:
icon5.gif
Lece dopakować, od przybytku głowa nie boli, a może się przydadzą, kto to wie...:-):confused: Pzdr


haha a to Ci niespodzianka!:-):tak:;-);-);-)
No to oficjalnie gratuluję brzusiunia! Kiedyś jesienią widziałam Cię na spacerze z psiakiem i wydawało mi się, że masz "podszytą wiatrem kurtkę", bo przecież zawsze byłaś szczuplakiem:szok::-D A tu proszę, będzie dzidzia!
A co!
Niech osiedle rośnie w siłę:-D;-)
Pozdrawiam serdecznie i w razie pytań zapraszam na priv :):)
Albo na herbatkę :-p:-D:-D:-D
 
Do góry