reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

witajcie....
dziś jest naprawdę okropnie:baffled:od rana boli mnie głowa... muszę zaraz sobie kawę zrobić, co normalnie nie wiem jak się nazywam...mam nadzieję, że dam sobie dziś rade z tymi brzdącami,chociaz mam dziś mniej cierpliwości niż zwykle:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witajcie. ja tez dzis sie kiepsko czuje. boli mnie glowa i mam nudnosci.. chcialam wyjsc na maly spacer,ale ostatnio prawie zemdlalam na swietojanskiej i nie wiem czy ryzykowac?

Gosiu-imprezka-fajny pomysl... a co.. upij sie i nie mysl o niczym...:)
 
Strzałeczka babeczki, jak tam u Was? :-) na Sląsku deczko pizga po rajtkach. szkoda tylko, że nawet Beskidy bez śniegu.

Nasz remont ma się ku końcowi, na poczatku przyszłego tygodnia przeprowadzka. Dzięki Bogu, bo juz nie wiem jak się nazywam.
Dodatkowo rok nam kiepsko się zaczął. Najpierw przeciągający się remot, potem mąż chciał naszym autem przestawić dom teściów i mamy do wymiany 2 pary drzwi. No i klepanie i lakieroanie reszty.
Na sam koniec okazało się przy wymianie sprzęgła (które się oczywiście skonczyło) że poza sprzęgłem skonczył się także silnik.
No i trzeba sprowadzić nowy. Tak więc o planowanych na ten rok wakacjach w tropikach możemy raczej zapomnieć :wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y::no:

Przez te wszystkie kłopoty mam wrażenie, że impreza roczkowa dla Zuzy była trochę niedopracowana. Chciałam inny otrt, inne jedzonko... ach, ale wogóle nie miałam do tego głowy.
Postaram się na dniach wkleić jakieś foteczki.
Z ciekawostek - z różańca, kasy, kieliszka, książki i stetoskopu - Zuzanna najpierw sięgnęła po różaniec, potem po kase a na koncu po kieliszek (reszte olała)
Wniosek- bogata zakonnica z problemem alkoholowym :-D
 
Kod:
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5387/dsc07668oa2.jpg[/IMG][[SIZE=6][COLOR=DarkRed]ooo umiem dzieki Gosiu!![B][SIZE=3][COLOR=Black]a tutaj ubieramy choineczke!i Jasełka w szkole !:-)


[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3888/dsc07657tm6.jpg[/IMG]
[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
 
a to jeszcze w ciązy na spacerze na plazy ;-)
zdjcie016hu1.jpg
 
reklama
Do góry