reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

esns6o.jpg


28mixsh.jpg
 
reklama
sztucce..to jest cos:) o tym nie pomyslalam.. poczekajcie..zaraz pojde spakowac hahahaha

co do pucka, to wszystkie panie sa zachwycone..a co najwazniejsze, mozesz rodzic na krzeselku-cudo...ale mnie tam nie przyjmą niestety:( buuuu bede plakac
 
WildWind
tam możesz rodzic jak chcesz, pewnie jakbyś chciała wisiec na lampie to tez by nie mieli nic przeciwko:-D:-D:-D
Ja biegłam po tej wielkiej sali jak pogieta, właziłam do wanny, wyłaziłam, samam miałam dośc siebie i tego ze na nic nie moge sie zdecydowac..a te biedne połozne biegały za mną..kilometry na liczniku miały hehehe..biegały z ręcznym ktg bo nie pozwoliłam sie przywiązać do łóżka:-D:-D:-D..w końcu padłam na środku sali na podlogę, (podłozyli pode mnie materac i dali worek sako) i tak na pieska sobie stekałam , potem przerzuciłam sie na bok i rodziłam na boczku, na środku sali, tyłkiem wypieta do drzwi hehehe..na prawde czułam sie jak królowa do której należy cały świat..nikt mi nic nie kazał, wszyscy robili to co chciałam...:tak::tak::tak:

zaraz pochwale sie zakupami:-D
 
a jesli chodzi o krzesełko to nie siadłam nawet na nie....one mnie badały na stojaka, bo powiedziałam ze na nic nie usiade a tym bardziej sie nie położę...ja przez te kilka minut to zrobiłam kilka kilometrów po tej sali:-D:-D:-D
 
Mam 30 lat. Imię dla synka już wybraliśmy z mężem, Szymon Michał. Oczywiście że mój przyjazd do Gdyni czy Twój do Gdańska to nie jest problem:tak::tak::tak: Nie o to chodzi ze nie chce zaplacic tylko zakoczyła mnie dzisiejsza odpowiedź tej lekarki, bo wszystkie koleżanki mówiły mi że płacic trzeba:-:)-)


Hej trójmiastki :-)

AniaM- "Bodziowa"?;-);-);-);-)
Ja też mieszkam na 4 Porach R.:-p i zastanawiam się czy przypadkiem nie znamy?:):-D;-)
 
spodenki i bluzeczka Michaśki

1zoxm4x.jpg


buciki (wahałam sie czy kupic jej uzywane, ale tak mnie oczarowały że nie mogłam ich nie wziąć..kosztowały 8 zł są ze skórki i są cudne)

20sjcdd.jpg


a to mój płaszcz..nie wyglada fajnie na tym zdjeciu, ale jest boski...jest mocno czarny w prążki przed kolano, wciety w talii , nie ma jednego guzika, ale znalazłam go odprutego w kieszeni:-D....chyba dam go skrócic za dupę..ale sie jeszcze zobaczy:-D

21ou8aq.jpg
 
Opowiem Wam wyczyn mojego Kubusia z dzisiaj.:baffled:
z okazji dnia babci była u nas moja mama i moja babcia-gadka szmatka przy stole, mój brat zszedł po cos na parter( mieszkamy na pietrze, dół jest nie wykończony, prowadza do nas betonowe schody , klatka schodowa bez barierki...) i nie zamknął drzwi na haczyk-drzwi są przesuwane-a la garderobiane.
Nagle patrzymy Kuby nie ma-ja biegiem po pokojach, szukam go, a moje dziecko już na dole....zszedł sam:szok::no: trzymając się ściany:szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
gdyby zleciał.........wątpię żeby wyszedł z tego cało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry