reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

witajcie....
a tu co taka cisza??
my po wizycie w akademi,u malej wszystko w normie, anrazie stan jest stabilny; z czego bardzo sie cieszymy:-D

a ja z ytęsknieniem czekam, na wózek az ze Stanów przyjedzie:cool2::cool2:jedzie i jedzie... i jedzie, znaczy się płynie:baffled::baffled:

chciałam paczke lotniczą, ale jak mi cene napisali... 300 zł prawie połowa tego co wózek kosztował:no::no:
 
reklama
jak sie niewacie dzis? ja bylam pozalatwiac pelno spraw..i nic nie zalatwilam hahahaha ahh te urzedy.. teraz popijam kawke i jem pyszną babeczke z jablkami-polecam.. albo zapraszam na taka do gdyni-tylko tu takie są..

co do rozląki, to fajna sprawa,bo nigy sie nie klocimy i nigdy nie jestesmy obojetni wobec siebie.. ale teraz w ciazy jest to nie do wytrzymania...!! wiecie jak hormony buzuja-przeciez przechodzilyscie przez to..

pozdrawiam
 
Witam wszystkie koleżanki z Trójmiasta :biggrin2:, jestem z Gdańska, Osiedle 4 Pory Roku, niedaleko Kowal.Mija mi właśnie 35 tydzień ciaży :-D. Termin na 29/02/2008 :baffled: Lekarz mówi że na stówkę będzie chłopak :happy2:. Życie pokaże:biggrin2:. Kupiłam już prawie całą wyprawkę:tak:. Nie lubię zostawiać nic na oststnią chwilę. A ponieważ to moje pierwsze dziecko, więc staram się jak mogę, by miało wszystko:tak: Chcę rodzić na Zaspie, byłam nawet dzisiaj w szpitalu, aby zapytac co i jak, bo nie chodziłam do szkoły rodzenia. Okazało się że za poród rodzinny nie trzeba nic płacić :szok: Pani doktor na izbie przyjęć powiedziała, że na koniec, kiedy bede wychodzic , to moge dać co łaska...:confused: Słyszałam, że szpitale bezprawnie pobierają taką opłatę, bo porody rodzinne finansowane są przez NFZ :tak:nie sprawdzałam tej info. Czy wiadomo Wam coś na ten temat
icon5.gif
Pzdr:biggrin2:
 
Witaj, zazwyczaj wszedzie mowia"co laska" a na koncu wystawiaja rachunek-przecietnie 200zl. zobaczymy jak to bedzie w praktyce.. ja rodze na poczatku marca w Akademickim szpitalu na klinicznej. jesli beda strajkowac przejade sie na zaspe:) to rowniez moje pierwsze dziecko i od listopada mam juz cala wyprawke:) szkoda,ze mieszkasz w gdansku-bo potrzebuje kumpeli na spacerki z malym Antkiem


pozdrawiam
 
cześć dziewczynki!!!!!!!!!
mama w boju suuuper że wszystko ok:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
aniaM nie wiem jak jest teraz ja rodziłam 2 lata temu w Wejherowie i opłata była z góry:-D:-D:-D 200zł:no::no::no::no:
My bylismy z Kubusiem u lekarza dzisiaj bo w nocy miał ponad 39 stopni gorączki, kaszel-ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk dostał:-:)-:)-:)-:)-(
 
Dzięki dziewczyny:-D, wyczytałam na innych forach, że jest tak jak mówicie:no:, niby co łaska, a prawda jest taka że trzeba płacić:wściekła/y:. Tylko po co ta lekarka z izby przyjęć wprowadza mnie w błąd :confused:
icon5.gif
Ja tez żałuję WildWind że mieszkamy trochę daleko od siebie, bo fajnie byłoby wyjsc razem na spacerek :tak::-D. Pzdr:-)
 
Aniu, zawsze przeciez mozesz przyjechac do gdyni albo ja do gdanska;) co do tej oplaty, to czasem zapomna o niej i nie placisz..ale z tego co wiem to 90% par placi. masz juz imie dla dziecka? ile masz lat?
 
Mam 30 lat. Imię dla synka już wybraliśmy z mężem, Szymon Michał. Oczywiście że mój przyjazd do Gdyni czy Twój do Gdańska to nie jest problem:tak::tak::tak: Nie o to chodzi ze nie chce zaplacic tylko zakoczyła mnie dzisiejsza odpowiedź tej lekarki, bo wszystkie koleżanki mówiły mi że płacic trzeba:-:)-)
 
to nie jest zgodne z prawem tak naprawde-to niby darowizna powinna byc- wiec mowia,ze musisz zaplacic a na rachunku jest napis"darowizna" hahaha szuje!! ale coz zrobic.. ja chce by moj maz byl ze mna, bo nie wyobrazam sobie porodu bez jego wsparcia.. czy wiesz juz jak bedziesz rodzic? czy naturalnie? chcesz znieczulenie?
 
reklama
Dzięki dziewczyny:-D, wyczytałam na innych forach, że jest tak jak mówicie:no:, niby co łaska, a prawda jest taka że trzeba płacić:wściekła/y:. Tylko po co ta lekarka z izby przyjęć wprowadza mnie w błąd :confused:
icon5.gif
Ja tez żałuję WildWind że mieszkamy trochę daleko od siebie, bo fajnie byłoby wyjsc razem na spacerek :tak::-D. Pzdr:-)

w wojewódzkim są płaty 100 poród rodzinny, 200 poród do wody+rodzinny- sa to tzw cegieełki:baffled:
no wiecie, takie bardzo "dobrowolne":cool2:
 
Do góry