reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
dziuba gratuluję córuni:-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: wklej zdjecia jak tylko będziesz miała chwilkę
wild wind w końcu masz suwaczka:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: już nie długo!!!!!!! nie dołuj się i nie zamartwiaj na zapas:-);-) co ma być to będzie....
Ja rodziłam w sumie 32 godź:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: i nacięli mnie-to akurat najmniej bolało:-) ale wspominam poród suuuuper, mogłabym codziennie rodzić gdyby tylko nie trzeba było 9 miesięcy chodzić w ciąży:no::no::no::no:-ciąza to najgorszy okres mojego zycia, źle ją wspominam-przechodziłam ją w sumie bez zadnych dolegliwośći fizycznych, ale psychicznie czułam się koszmarnie:-:)-:)-:)-(
 
ja czuje sie i psychicznie i fizycznie fatalnie.. najgorsze jest to,ze jestem sama..no i przez pierwsze 4 miesiace zygalam:( masakra.. do tego ta pierd** cukrzyca.. ale damy rade...chce juz urodzic..


 
Dziuba wszystkiego najlepszego:-Dwreszcie jesteście wszyscy razem:happy2:

Martynka nie dala Tobie do egzaminu dotrwać:tak:kolejny Aniołek na tym świecie:tak::tak:

dziś minęło równe 5 m-cy od narodzin małego....a wydaje się, że to wczoraj buło, ach jak ten czas szybko leci...
 
WildWind
nie wolno Ci tak mówić.....im dłuzej mały siedzi w brzuszku tym lepiej dla niego...tak to juz jest, my mamy musimy myslec najczęsciej tylko o dobrze naszych dzieci

mma w boju..ja urodziłam 2 lata temu, a wydaje mi sie jakby t było wczoraj hehehe..

wszystkiego najlepszego dla Emanuela na 5 mc życia:tak::-)
 
Martko:) nie chodzi mi o to,zeby urodzic wczesniaka.. ja poprostu chce przyspieszyc czas:) zeby juz marzec byl.. ja bardziej nie moge sie doczekac mojego Janeczka niz Antosia.. od 9 grudnia sie nie widzielismy... ale jeszcze troche.. jeszcze dobry miesiac i bede plakac ze szczescia..a pozniej z bolu.hihihih
 
no mam nadzieję hehehehee....
..ja nie widzialam Darka od 1 stycznia i juz szału dostaje....... jestem zła że musi tam tak długo siedzieć...ach.....ale zawsze są plusy, ile kłótni nas ominęło..hehehe....:-D:-D:-D
 
reklama
oj dziewczyny, dziewczyny...
uszy do góry:tak:nie ma się co smucic... pomyślcie o emeryturze, jak mężulkowie juz w przcy nie będą siedzieć;-)to wtedy bedzi:-)

cos jednak jest prawdy, w tym powiedzeniu :"z nimi xle, a bez nich jeszcze gorzej"....:cool2:
 
Do góry