reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ach smutny dzień dzisiaj strasznie:frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown:
A jeszcze Kuba nam się zasmarkał na dobre i ma goraczkę:-:)-:)-:)-:)-(
wild wind a czemu do szpitala????coś się dzieje??? trzy,mam kciuki,żeby było dobrze.....
Aj nawet pogoda płacze po Mai:zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y::-(
 
reklama
Witam. wrocilam od lekarza.. zmienil zdanie..jesli dziecko nie bedzie nadal dupką do dolu-urodze naturalnie.. przewidujemy,ze przyspieszymy 2 tygodnie rozwiazanie-ale moze to byc nawet do 4tyg. maluszek wazy 1606g. miesci sie w dolnej granicy-mam nadzieje,ze taki maly pozostanie..

trzymajcie kciuki
 
Witam. wrocilam od lekarza.. zmienil zdanie..jesli dziecko nie bedzie nadal dupką do dolu-urodze naturalnie.. przewidujemy,ze przyspieszymy 2 tygodnie rozwiazanie-ale moze to byc nawet do 4tyg. maluszek wazy 1606g. miesci sie w dolnej granicy-mam nadzieje,ze taki maly pozostanie..

trzymajcie kciuki
sory ale nie rozumiem podejscia :no:
1606 g i chcesz zeby taki pozostał?
wiem ze i mniejsze ratuja ale nie rozmumie twego PLANU:cool:
****jestem rozdrazniona sorry WIADOMOSC O Majce
[*]:-(i jutrzejsza 2 roczca Naszej MAJKI
[*]
 
troche dziwne pytania zadajesz? jak to dlaczego? by urodzic swobodnie.. dzieci przy cukrzycy rodza sie 5kilogramowe.. daj mi sie nacieszyc,ze synus drobny(jak na dzien dzisiejszy) choc to wszystko mzoe sie jeszcze zmienic..

Kuleczko.. wg USG termin 29 marzec.. wg obliczen od ost miesiaczki 17.marzec. ale napewno przyspieszony bedzie..
 
ja nie mam na celu zapsuc cie humoru:baffled::-(
pewnie wiesz ,ze sa dwa typy jesli chodzi o mase płodu u cukrzyków :sorry2:
ale jakby sie troszke podtuczył (troszeczke nie oznacza 5 kg) nie wyszłobymu na złe:tak:
SARA miala 4300 jako wczesniak i niebyło tal Zle;-)
szczesliwego rozwiazania :-)
 
reklama
kulko choruje na cukrzyce od 7 lat.. dlatego wlasnie mam miec przyspieszony porod.. tak po za tym jest grozba cesarki, ale na razie lekarz nic o tym nie mowi.. poki co rodze naturalnie:) maluszek dobrze sie rozwija.. jest zdrowy.. ma zdrowe serduszko-co mnie bajbardziej cieszy(poniewaz przy cukrzycy ta wada najczesciej wystepuje). w sumie to synus tak sie rozwija jak dziecko zdrowej osoby.. bardzo o siebie dbam..o poziomy cukrow-by byly jak najbardziej wyrownane.. co do wagi, to nie przez cukrzyce jest taki maly.. poprostu taki jest- ale lekarz mowi,.ze do marca moze miec 4 kg;)
 
Do góry