reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

oj racja, nie patrzyłam na to z tej strony, że to już koniec stycznia:-)suuuuper;-)
jak sobie pomysle, ze ciepło będzie, to aż mi się lepiej robi:tak:
ja juz wszystko zrobiłam, tylko teraz troche odpoczywam, zaraz jeszcze ubrania na miejsce położę i jestem z wszystkim do przodu:-)w końcu:happy2:
teraz kolacja i przez resztę wieczoru choruje:tak:ale mam nosa zapchanego:szok:
jak myślicie, dziuba chyba na położniczym siedzi:tak::tak:bo cos się nie odzywa:confused:
 
reklama
wild wind dziewczyno ty się ciesz tym błogim stanem:szok::szok::szok::szok: kobito nie długo będziesz marzyć, żeby ci go ktoś z powrotem tam wepchnał:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-)
aj babeczki ja zmykam na weekend, nie bedzie mnie:-:)-:)-:)-( i nerwa mam takiego na mojego K. ze szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ledwo to wrócił i już mnie wkurza:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
miłego i słonecznego Wam życzę!!!!!!!
 
agnieszko, pordow wiaze sie z powrotem mojego meza dlatego tak bardzo chce juz go wyplus:) bede mialam moje 2 sloneczka w domu:) nie moge sie doczekac.. po za tym czas szybciej leci z dzidzią.. nie bedzie mi tak smutno gdy Janek znow zniknie..

pozdrawiam
 
Ale fajnie Was poczytać w podróży, właśnie mijamy Koszalin, to za godzinkę na granicy bęędziemy,
Trochę trzęsie na dziurach, Moje Kochanie zmęczone ale jakoś narazie daje radę, rano sobie odpoczniemy jak dotrzemy na miejsce.
Ivi, dawno Cię tu nie było, co u Ciebie??
Wild Wind, trzymaj się Słoneczko, jak wrózcę to się spotkamy ok??
Dziuba już napewno rozpakowana i przytula dzidzię.
Aga, miłego weekendu.
No to kończę bo dziewczynki się upominają o laptopa, a tylko do granicy będziemy korzystać bo potem to chyba 20zl za minutkę kassujją.
Papapa
 
gosiaczek - jak podróż? u nas ok, wybraliśmy kominek i kończymy elektrykę :) czyli normalka - życie toczy się wokół pracy, jedzenia i budowy ;-):-)
 
reklama
Gosiu, dzis sie dowiem co z nami dalej bedzie..czy czpital do konca ciazy, czy tylko na chwile.. jak wrocisz odezwij sie a wtedy zobaczymy jak sie nam uda spotkac.. moze odwiedzisz mni ew szpitalu? pozdrawiam
 
Do góry