reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

dziekuje za rady.. napewno zadzwonie, albo sie zglosze do szpitala gdyby cos zlego sie dzialo..
wlasnie wrocilam ze szkoly rodzenia..ile znow informacji nam pani przekazala:) juz mam glowe pelna.. no i zrobilam zakupy.. skarpetki i laktator..mam nadzieje,ze bedzie mi sluzyl:)

pozdrawiam
 
reklama
Cześć Dziewczyny, wszystkie Was pozdrawiam i życzę udanego weekendu, ja już spakowana, zakupy zrobione i gotowa do podróży, Trzymajcie kciuki żebyśmy szczęśliwie dojechali, mój mąż zmęczony będzie bo dziś wstał o 5.30 do pracy a jechać będziemy zaraz jak tylko wróci z pracy i zjemy obiad i ruszamy a to 1200km. denerwuję się, najwyżej będę też prowadzić chociaż tam się trochę boję, no nic, nie marudzę.
Do poniedziałku albo wtorku.
Pa
 
_anna
nie pomogę..nie moje okolica....ale wpisz w wyszukiwarke..przedszkola gdańsk i masz wszystko jak na tacy....mozna zadzwonic i zapytac o cenę.:tak::tak::tak:

Gosiaczek
no co ty, boisz sie prowadzić?.....wjedziecie do niemiec i autobaną..sruuuuuuu..
miłej drogi:)

a moja mała od wczoraj temperatura, obudziła sie o 4 ..39 stopi, jak mały kaloryfer, aż sie przeraziłam bo nigdy nie miała takiej..przy trzydniówce do 38 dochodziło....poszłam dzis do lekarza..nic jej nie jest...może to od zęba bo wychodzi, ale przy zębach nigdy nie miała gorączki..mam ja obserwowac i dawać przeciwgorączkowe leki....Właśnie położyłam ją spać...a ona zażyczyła sobie kakao....oj mleko przy tej temperaturze?..ale co zrobić:)

miłego dzionka
 
cześć babeczki!!!
ooo widzę, ze nie tylko ja miałam przebojową noc:baffled::baffled::baffled:
Walczyłam z Kuba od 3 do 6...chciał, siku, kupę, bajkę, chciał spać ze mna za chwilę wstawał-myślałam,że pierdolca za przeproszeniem dostanę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz myslę, że to na tą pogode a poza tym ma katar :no: może to go tak meczyło????
kuba też nigdy na zęby nie gorączkował ale przy piateczce ostatniej tez miał 39 stopni.
Zdrówka dal Michalinki-oby nic nie wykluło się z tego.
Miłego dzionka-ja się dzisiaj czuję jakby mnie walec przejechał:no::no::no::no:
 
witajcie:tak:
agnieszka, martka: zdrówka życzę waszym dzieciaczkom:tak:

ja dzieś trochę sprzątam, korzystam, bo jutro mężus na dzień do pracy idzie. ale zaraz zrobię resztę rzeczy i się kładę. zaczyna mi sie gorąco robić....:no:jak ja nie cierpię chorować:wściekła/y::wściekła/y:chciałaabym, juz wiosnę mieć...ale dziś smęce, jak stara baba:dry::dry:
trzymajcie sie cieplutko i słonecznie-chociaż słońca nie ma....ale zawsze można sobie wyobrazić:-D
 
Agnieszka
Michalinie własnie pierwsza piatka wyłazi....mam nadzieję ze to od tego.

to widzę że obie nie spałysmy ..ja od 4 do 6 hehehe...

jutro ide z psem do fryzjera, przed chwila ja wykąpałam ..teraz biega mokra i o wszystko sie wyciera..feeee..wszędzie stęple..mam nadzieje ze wyschnie do jutra rana hehehehe

mama w boju
a kto nie marzy o wiośnie?...kobitki juz koniec stycznia, jeszcze krótki (chodz w tym roku wyjatkowo długi..i moja siostra ma w tym roku urodziny 29 luty:-D:-D)..i od marca juz bedzie czuc wiosne..a w kwietniu ma juz być do 20 stopni...wiec jeszcze troszkę i wiosna zawita..damy rade, juz blizej niz dalej:))))
 
oj tak tak przydałoby się ciepełko....
ale na co my narzekamy-praktycznie zimy nie było śniegu też-właściwie to już chyba jest przedwiośnie:confused::confused::confused::-D:-D:-D:-D:-D
z górki poleci:tak::tak::tak::tak::tak::tak: ani się nie obejrzymy i na plaży się bedziemy wylegiwać:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
reklama
Do góry