reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!
anulka Kuba w wieku Roksanki-też miał takie akcje nocne-z tym ze u niego to były meha histerie-trwajace nie raz i dwie godziny :szok::szok::szok:ciągłego płaczu i nie do uspokojenia:-:)-:)-( zdarzyło mu sie to kilka razy w przeciagu dwóch/trzech miesięcy-i przeszło mu samoistnie-przeczytałam gdzieś, ze w tym wieku u dzieciaczków pojawiają się takie lęki nocne-i mijają i nie ma się czym przejmować...
Spróbuj podac małej tą herbatke uspokajającą , a jak nie przejdzie jej to faktycznie uderz do pediatry-może ona cos doradzi?no i spróbuj tego co mama w boju radzi-może faktycznie mała ma za goraco w pokoju-moze w nosku jej zasycha od suchego powietrza?a może czegoś się boi???-Kuba bał się cienia takiego wielkiego pluszowego psiaka-wystarczyło,że go zabrałam z pokoju i spał spokojnie:-)
Można tez kupić -za 4 zł, takiego "świetlika" do kontaktu-daje trochę światła i nie jest w pokoju zupełnie ciemno-u nas skutkuje:tak:
 
reklama
witam wszystkie mamusie... ja dzis spalam tylko 3 h.. obudzilam sie o 3 w nocy i koniec... rano bylam juz w gdansku na badaniach..ale ciezki dzien bedzie. czeka mnie jeszcze dzis szkola rodzenia..


Socharek-dziekuje za komplement.. bardzo lubie bawic sie wlosami-a szczegolnie swoimi:) lubie byc oryginalna.

wszyscy sie smieją,ze moje dziecko urodzi sie z asymetryczną grzywką:)

pozdrawiam
 
Cześc Wam, ja dzisiaj też niewyspana jakaś, nerwowa, kócimy się trochę z moim R,
jutro jedziemy do Niemiec na grób mojej Mamy, chcę wykorzystać że dziewczynki mają ferie bo jeszcze nie były na grobie, tylko na pogrzebie, może to przez to wszystko mam takiego nerwa, do tego jeszcze sprawy spadkowe do pozałatwiania, achhh, jestem ogólnie wsciekła.
Anulka, współczuję Ci jak nie wiem co, wyobrażam sobie jak musisz być już zmęczona tymi nocami nieprzespanymi, kurcze na dłuższą metę to nie da rady, człowiek musi się wyspać by funkcjonować normalnie, ja bym od razu do pediatry biegiem poszła.
Wild Wind, to nie zazdroszczę nocki, Antoś tak kopał?? (ja obstawiam że urodzi się z wygolonymi wzorkami po bokach).
Pozdrawiam i zmykam sprzątać i prać i na zakupki na podróż jutrzejszą, kurcze przynajmniej 12 godz jazdy w jedną stronę, uff, to męczące.

Papa
 
czesć i dzieki za porady uspokajające .ZASNEłA O 6 i śpi nadal a nie spała od 2 do 6 ,5 razy próbowałam ja położyć i jak wychodziłam z łózeczka to spowrotem ryk ,ale na rekach bujana zasypia w 'try miga ',także chyba jednak jej nic nie dolega ?.:confused:Ufff spróbuje jej podać ten syrop z melisy może pomoże ?ja w ciągu dnia nawet niezle funkcjonuje ,bo po południu też ucinam sobie godzinna drzemkę jak mała zasypia .Jedno dobre że Sebastian śpi dobrze w nocy i wogóle mi sie nie budzi bo inaczej to by mnie chyba do 'Kocborowa 'wysłali !:szok:nie wiem sama ,musze koniecznie nauczyć ją zasypiania SAMEJ W łóżECZKU bo z tym bujaniem to już nie wyrabiam ,ale cholernie boje sie jakichkolwiek zmian bo wiem że bedzie sie darła kilka nocy zanim sama uśnie .ide bo juz sie obudziła .;-)
 
gosiaczek szczęśliwej podróży!!!!!!!!!uważajcie na siebie-no i nie kłócić mi sie tam!!!;-)
Anulka-no to nieźle Ci dała popalić:no: nocka z głowy...ale to minie, dobrze,że w dzień możesz sobie pospać-ja to z tych niesypiających w dzień jestem-za cholerę w dzień nie zasnę:no::no::no::no::no:

My już po spacerku, podgrzewam obiadek-od wczoraj mi zostało:tak::tak::tak:
u nas juz przebisniegi powychodziły w ogrodzie:szok: i w ogle pachnie już tak fajnie na dworze wiosennie:tak::tak::tak:
Kubala chyba też wiosnę poczuł i na spacer zażądał rowerka:-)
 
Gosiu, jak na zlosc bedzie calkiem lysy;) choc Janeczek ma duzo wlosow..i ja w sumie tez.. rano mialam dziwne skurcze.. czy to cos znaczy? martwie sie troche..
 
No ja już prawie skończyłam szykowania, wszystko wyprane, teraz się suszy i jutro pakowanie i w drogę, mój braciszek 17 letni będzie u mnie w domku z moim zwierzyńcem, więc muszę jeszcze coś Mu ugotować dobrego na 2 dni i luzik.
Będzie miał komputer i całą chatę dla siebie, mam nadzieję że nie wywinie nam żadnego numeru.
Wild Wind a co Ty za skurcze miałaś?
Agnieszko dzięki, będziemy uważać.
 
WildWind jeśli będziesz zaniepokojona skurczami, gdy się powtórzą jedź do szpitala na Zaspę i zgłoś się na izbę przyjęć położnictwa. Jeśli trafsz na normalnego lekarza to cię zbada i zrobi KTG. Jak będzie ok to się uspokoisz. Dużo dziewczyn tam się zgłasza gdy nie bardzo wiedzą co robić w danej sytuacji. Możesz też zadzwonić do położnej na izbę przyjęć, podać w którym jesteś tygodniu, powiedzieć co się dzieje i że bardzo się denerwujesz. Powinna ci powiedzieć np. że np.takie objawy na tym etapie ciąży to normalka, lub że może się coś dziać i każe wówczas przyjechać do szpitala. Pamiętaj - kto pyta nie błądzi.:-):-):-)
Gosiaczek, szczęśliwej podróży.Nie denerwuj męża i pamiętaj, że to dawca nasienia:-D:-D:-D
 
reklama
wiatm!
a ja od rana neta nie milam...ie wiem co sie stało???

Anulka
skoncz jak najszybciej z tym bujaniem do snu....to juz duza dziewczynka a nie noworodek....kilka dni płaczu i bedzie po wszystkim...co za róznica..w sumie i tak Ci teraz płacze....Michalina zsypiala przy cycku.....jak ja przestawialam na zasypianie samej to jednego dnia plakala jakies 30 minut, potem z 5 a trzeciego juz wcale..ciężko to znieśc ale sie opłaca....potem bedzie jeszcze gorzej.

Gosiaczek
udanej drogi..jedźcie ostroznie

WildWind
Alga ma racje jak sie powtórzą zgłos sie do szpitala...
 
Do góry