reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
cześć dziewczynki!!!!!!!!
Abeja czekamy na zdjęcia!!!!!!!Ale ten czas leci co??szybko rosna szkrabki nasze:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wildwind- może piłkarzem będzie:-D:-D:-D:-D:-D:-D Kubus spokojniutki był raczej,-czasem mnie szturchnał i to wszystko:-) pod koniec tylko się tak śmiesznie przeciagał:blink:-za to teraz nadrabia-kopie co mu pod nogę podejdzie:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

Słuchajcie szok!!!!!!!!!u nas na drzewkach i krzaczkach już są pączki:szok::szok::szok::szok:
 
eech nic mi nie wychodzi z tymi suwaczkami moich dzieci ,nieku,mata jestem i tyle:zawstydzona/y:wybrałam suwaczek i nie wiem co oznaczają te 3 kody do tego suwaczka ?jak ja mam je wkleić i który ?

anulka wklejasz kod, który nazywa się BBcode....a wklejasz go w edycja podpisu..czuli po lewej...USTAWIENIA ...edytuj podpis....tam bedzie taka ramka jak do pisania posta i tam wklejasz..po zatwierdzeniu w podpisie pojawią sie suwaczki:)

tam nawet wpisalas pewnie to Anulka 33 na czerwono co masz pod postem:)
 
no i mam suwaczki wszystko jest ok ale czemu ich nie ewidac ,tutaj tylko w ramce jest ,przecież nacisnełam zapisz podpis ,nic nie kumam :confused:
 
mamy wymagania:) ale jestem niegrozna.. nie bede zmuszac synusia do niczego..sam wybierze... ja mam raczej tworczy umysl.. stad te upodobania..
 
reklama
witajcie:tak:
my dziś na kontroli naszych dw,och serduszek byliśmy, rita miała jeszcze echo robione, na szczęście wszystko jest ok:tak:za rok do kontroli. mężuś na dyżurze, więc sama sobie siedzę i oglądam zdjęcia ze ślubu:-Dhe, he, he....
miłe to chwile były;-)
a co tu taka cisza i spokój??
dziuba:.....czyżby jednak Malutka zjawiła się przed egzaminami??
gosiaczek:i jak tam sie miewasz;-)??
martka, agnieszka, wind wild....???
jestem dziś niepocieszona, bo dostałam okres.....jak ja tego nie lubie:no::no::no:

no dobra, ale cos mi się zdaje, że śpicie:-)
to dobrej nocki
 
Do góry