reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ja mam 75D ale teraz kupilam stanik 85-E.. nie sa duze, ale tylko taki stanik mi pasuje:) ahh te przeklamane rozmiary:) chcialabym miec wielkie piersi... mam nadzieje,ze nie zmaleja za bardzo?
 
reklama
cześć babeczki!!!!!!!!
oj troszkę mnie tu nie było:sorry2::sorry2::sorry2: to znaczy byłam ale się nie ujawniałam:cool2: czytałam co u Was
Weny brakło, a i problemy nas przygniotły z lekka:frown::frown::frown::frown::frown: ogólnie to zyć sie nie chce, ale smuciś wam nie bedę:blink::blink::blink:

Kubala zdrowy i rozrabiający-z reguły już robi do nocniczka, gada jak katarynka, i nawet liczy do pieciu w porywach do ośmiu:-D:-D:-D:-D
Pogoda wiosenna się zrobiła:tak::tak::tak::tak:
pozdrawiam was wszystkie,brzuchatki;-) i nowe koleżanki witam:tak::tak::tak::tak:
my juz po spacerku, teraz obiadek robimy i uciekamy dalej:tak::tak::tak::tak:
 
My dziś poł dnia w Pucku..spacerek i zakupy

no Aga dobrze ze jesteś, juz sie martwiłam

Dziuba
Martynka wie ze mam ma egzamin i sie nie pcha hihihi....:)..nie zamartiaj się i delektuj ostatnimi przespanymi noami, jeszcze bedziesz miała "okazję" nie spać po nocach, wiec teraz spij do oporu:-):-):-)
co do rozstepów to u mnie jeden na cycku...ale my mamy genetycznie elastyczna skórę.....owszem mam na nogach, ale to od lat..za szybko tyłam jak miałam ok 20 lat..koszmar..a potem szybko schudłam i wewnetrzne strony ud to koszmar..ale juz sie do nich przyzwyczaiłam...

aa...jesli o tego czopa chodzi to wylazł Ci tak obficie pewnie od tego masażu szyjki..tak myślę....mi odszedł trochę 3 stycznia, a urodziłam 27 stycznia:baffled::baffled::baffled:...26 na badaniu wszystko ok....wody przejrzyste...a jak mała sie urodzila to były zielone..i ona też feeee..i miala takie odmoczone łapki i stópki...bleee....wygladała jak ugotowany ufoludek:baffled:

Abeja
pozdrowionka i buziaki dla Zuzki.....napisz nam co u niej?...pewnie juz biega co?
za pare dni roczek:-):-):-)..i imprezka..cekamy na fotograficzne sprawozdanie:tak::tak::tak:

WildWind
ja w domu nie nosiłam, bo miałam strasznie poranione brodawki i musiałm wietrzyc ....całe dnie wymiona na wierzchu hihi....jak po ok 3 tyg. zaczęłam z mała wychodzic z domu to zakładałam zwykły, bo zima na dworzu nie karmie..w domu zciagałam i nosiłam obcisła koszylka na ramiączkach, stanik mnie wkurzał strasznie....a jak przyszła wiosna i dłuuugie spacerki z karmieniem na powietrzu to ten stanik był juz na mnie za duzy..wiec nie ponosiłam ...
..poza tym połozna jak u mnie była odradziła mi chodzenie w domu w tym staniku, podobno najlepsze sa zwykłw bezszwowe, które nie uciskaja piersi, bo jak jest jakis grubszy szew, czy nierównosc, to kanaliki mogą sie pozatykac...tak mi mówiła....ale nie wiem na ile to prawda:confused::baffled:

ide kończyc z michalina laurki dla dziadków:-)

milego wieczorka
 
jak urodzę zielonego ufoludka to mój Stasiu się przerazi już totalnie! on już biedny taki spanikowany jest, że boi się ze mną spać i odbierać ode mnie telefony że coś się dzieje (całe szczęście jest jeszcze na tyle przytomny ze w ogóle odbiera i ma świadomość ze jak zadzwonię z TĄ wieścią to rzuca wszystko i jedziemy do szpitala); a jak sie Mała zielona urodzi to on mi kurcze zamiast mdleć podczas porodu to potem go chwyci na widok dziecka!! :-D:-D
 
Witam wszystkie mamusie,i mam nadzieje ze przyjmniecie mnie do swojego grona.Co prawda nie mieszkam w Trojmiescie,tylko w Lipuszu kolo Koscierzyny.Pozdrawiam:-):-)
 
witamy nowa koleżanke :-)a my pokropieni bylismy dzisiaj [koleda była ]i tak ogólnie wsio ok .Narzarłam się na kolacje kopytek i teraz mi niedobrze ,pewnie nie zasnę z przejedzenia .:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Aga ,fajnie ze sie pojawiłas ,mam nadzieje ze problemy tylko przejsciowe macie !:-):-)ide lulku bo ciekawa jestem ile razy bede musiała dziś wstawać do kseni .Acha ,widzicie nadal mój suwaczek ?ale nie wiem czy działa dalej czy nie ??no u mnie pusto chciałam zmienic sobie awatara na taki zwykły -klasyczny i ciekawe czy wyszedł .:sorry2:ooo wyszedł ale suwaczków nie umiem zmienic niestety ..
 
eech nic mi nie wychodzi z tymi suwaczkami moich dzieci ,nieku,mata jestem i tyle:zawstydzona/y:wybrałam suwaczek i nie wiem co oznaczają te 3 kody do tego suwaczka ?jak ja mam je wkleić i który ?
 
reklama
halo dziuba i jak tam??? rodzicie? :-)

Martka Zuzka dziękuje za buziaki. Chodzi już od początku listopada (niemalże), ostatni miesiąc chodzenie zmieniło się w bieganie i już nawet wózek na spacery jest be.
Ogólnie to cierpię na chroniczny brak czasu. Rozrywam się między pracą a mieszkaniem (to tyle już trwa, że ręce opadają). Na szczęscie już prawie prawie. Kuchnia gotowa, meble kupione. Konczymy malować ściany i po weekendzie pewnie przeprowadzka.

Jutro roczek. Szok, ze to juz tak szybko zleciało. Imprezka oczywiscie w weekend bo chrzesny tato musi dojechac z Gdanska.
Oczywiscie fotki powklejam, te swieze i te zaległe.
Tylko muszę się trochę ogarnąć - jak zwykle.

Ściskam Was wszystkie i całuję wszystkie maluchy :-)
 
Do góry