reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witamy cie Agacis:-):-)u mnie podobnie z dziećmi moja Ksenia nie zasypia sama tylko na rękach ale mamy tez cycusia :-) takze mozemy sobie podać rączki ,no niestety nie pomoge ci ,ale serdecznie witamy u nas!!!!:-):-):-):-)
 
reklama
kurcze dziewczyny jako do doświadczonych mam zwracam sie do Was z pytaniem:
jak to jest z tym czopem śluzowym, to możliwe zeby już drugi dzień wylatywał?? :eek: bo wczoraj rano wyleciało strasznie dużo śluzu z krwią, cały dzień nic, wieczorem znowu pełno, ale juz bez krwi, w kolorze żółtawo-brązowawym i dziś rano też, ale już taki bardzie żółtawy tylko... co to może oznaczać? bo kurcze teraz jak już Mała nie wyszła w terminie to niech siedzi do środy bo w srode mam egzamin na uczelni, a po południu już wolna jestem, wtedy możemy na porodówce zawitać :rolleyes2:
 
dziuba:z tego co wiem, to czop śluzowy najczęściej wypada niezauważony, nawet tydzień przed porodem. najważniejsze, że nie sączą się wody płodowe:tak:możliwe, że za 2-3 dni urodzisz jesli nie masz bólów krzyżowych..to może Wasz Mała po prostu dobrze się czuje w brzuszku, skoro nawet nie zmobilizowały jej te wszystkie zabiegi w szpitalu:tak:siedź spokojnie i się nie martw, jedź do szpitala dopier jaK minie dopiero 10 dni.
 
cześć i czołem dziewczyny:-)ja nie nadrobię tego co naskrobałyście przez weekend (cały spędziliśmy na budowie...) ale witam wszystkie nowe osoby a maleństwu dziuby nakazuję siedzieć w brzuszku do popołudnia w środę ;-)

ps: my nadal bawimy się z elektryką.. ale już bliżej niż dalej końca:-Dno i wybieramy kominek do domku:tak::tak::tak::-):-):-):-)
 
ehh, dzięki za wsparcie, teraz w czwartek mamy się zgłosić na ktg do szpitala i zobaczymy co dalej powiedzą, dziś w nocy spałam 3godz bo ciągle myślałam żeby tylko wytrwac do środy, zeby nie bolało, zeby Martyna była zdrowa, czy na pewno wszystko jest gotowe...
ehh, już jestem straszliwie zmęczona tym wszystkim!!
 
no niee!! właśnie się zbieram do wanny a tu na parę dni przed porodem pierewszy rozstęp i to na środku brzucha!! szlag by to trafił!! a tak sie kremowalam i wklepywałam oliwkę codziennie :wściekła/y::sad:
 
dziuba, skad ja to znam.... jeden rozstep na kilka dni przed porodem. A po porodzie zebra w paski :baffled:

Witam.. i trzymam kciuki również :-)

Dziewczynki - pozdrawiam :-)
 
dziuba 127 - z tymi rozstępami to tak jak u mnie.A z tym czopem obawiam sie ze możesz nie dotrwać do środy u mnie było podobnie i w ciągu 24 godzin byłp po sprawie mimo że czop nie odszedł do końca
 
witam.. jaka dzis piekna pogoda.. ja juz od rana sprzatam, ukladam no i piore ciuszki maluszka.. mam ich tyle,ze nie wiem gdzie je wsadzic?:( wieczorem jeszcze kolega na obiad przychodzi wiec trzeba cos ugotowac...

co do stanikow, to mysle,ze zaloze je wiecej niz 2 razy.. moje sa juz ciasne-troche przytylam a i piersi nabrzmiale.. poza tym cos mi z nich leci i musze nosisc wkladki...a w moj stanik nie ma szans by je wciskac.. ahh.....mam nadzieje,ze takie nabrzmiale zostaną;) hahahahha

pozdrawiam
 
reklama
kurcze, muszę dotrwać do środy, tak dobrze mi idzie ta nauka ze normalnie w szoku jestem!!
a co do nabrzmiałych piersi... kurcze ja chętnie oddam trochę swoich, z moich normalnie 75D zrobiło się coś jeszcze większego!! a ja tak bym chciała zejść po porodzie do takich małych 75C...
 
Do góry