reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

I ja witam
byliśmy u lekarza: zapalenie jamy ustnej-bakteryjne :-:)-:)-(dostał antybiotyk, zawiesinę do smarowania, gencjanę, i czopki na gorączkę-które wyciska z siebie:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Idziemy dzisiaj do znajomych, Kubala z babcią zostanie-ale szczerze mówiąc nie mam ochoty nigdzie iść:-:)-:)-:)-(
 
reklama
Witam poświątecznie:-)
zaglądam na BB a tu maluszki chorutkie:-:)-:)-( życzę więc Kubusiom dużo zdrówka w Nowym Roku a rodzicom spokojnej nocy sylwestrowej.
Agnieszko, godzenie to sama przyjemność prawda:-D:-D:-D
Dziewczyny czy wy nie macie litości z tym piernikiem, jak czytam to mi ślinka cieknie. Koniecznie muszę go upiec.
 
Kochane!!!!
Życzę Wam wszystkim dobrego, spokojnego Roku 2008-aby przyniósł Wam wszystko o czym marzycie, aby zrealizowane zostały wszystkie wasze plany i marzenia, aby zdrówko i humorki dopisywały wam, waszym dzieciaczkom, małżonkom i rodzinkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Bawcie się dobrze dzisiaj kochane-i żeby główki nie bolały jutro;-);-);-);-);-)
 
Niedługo koniec roku ,wiec zycze wam duzo zdrówka ,i radosci \w nowetm roku ,oraz pociechy z dzieci ,życzy Ania z Jantszem i SERBKIEM ORAZ rOKSANK a sorki za pismo aole same wiecie ....procenty !!!!:shocked2::shocked2::shocked2:
 
cześć dziewczynki w drugim dniu nowego roku:-):-):-):-):-)
Ale tutaj zastój :szok::szok::szok::szok::szok::szok: wczoraj chyba wszystkie kaca leczyły:-D:-D:-D
A jak się wam udały imprezki sylwestrowe??? nam suuuper-byliśmy u znajomych było bardzo fajnie:tak::tak::tak::tak: młody nam zdrowieje-już nie gorączkuje, buźka sie leczy.
Miłego dnia, dzisiaj koledę mamy:baffled::baffled::baffled::baffled: jak ja tego nie lubię:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
cześć dziewczynki w drugim dniu nowego roku:-):-):-):-):-)
Ale tutaj zastój :szok::szok::szok::szok::szok::szok: wczoraj chyba wszystkie kaca leczyły:-D:-D:-D
A jak się wam udały imprezki sylwestrowe??? nam suuuper-byliśmy u znajomych było bardzo fajnie:tak::tak::tak::tak: młody nam zdrowieje-już nie gorączkuje, buźka sie leczy.
Miłego dnia, dzisiaj koledę mamy:baffled::baffled::baffled::baffled: jak ja tego nie lubię:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a to zdjęcia z Sylwestra :-):-):-):-)
 

Załączniki

  • P5081789.JPG
    P5081789.JPG
    13,8 KB · Wyświetleń: 43
  • P5081790.JPG
    P5081790.JPG
    16,8 KB · Wyświetleń: 24
  • P5081791.JPG
    P5081791.JPG
    16,8 KB · Wyświetleń: 35
  • P5081792.JPG
    P5081792.JPG
    16,9 KB · Wyświetleń: 26
  • P5081794.JPG
    P5081794.JPG
    17,5 KB · Wyświetleń: 38
reklama
O matko Kochane dziewczyny, szok z tym rokiem. dobrze że już sobie poszedł. Zrobiłam mu "papa" jak Kubuś:-). Nareszcie zdrowieje Kubula. tylko teraz ma fochy. Powiedzcie co zrobić żeby na ręce tak nie wołała, mój kręgosłup siada! Ja już mam chyba o 1 cm mniej wzrostu , a itak nie należe do wysokich, więc mi zależy;-).

hihii Agnieszko "wczoraj" to ja obchodziłam swoje ......urodziny:tak:. kacyka nie było choć obaliłam winko w sylwka i ze znajomymi w czwórkę imprezka do 3.30, Kuba na tyle był już w dobrym stanie że mogliśmy go zostawić z moją mamą , bo poprostu musiałam wyjść z domu po tym wszystkim. co prawda siedziałam jak śnięta rybka, i mało gadałam ale zawsze to "inny klimat":-).

Życzę Wam drogie dziewczynki SPOKOJU w nowym roku i spełnienia wielu marzeń:-).
 
Do góry