reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witam poświątecznie, u mnie też było miło, jestem dumna że wszystko zrobiliśmy sami, z pomocą dziewczynek i Roberta oczywiście, nie było nawet 1 rzeczy kupionej gotowej do jedzonka, i wszystko wyszło pyszne.
W pierwzy dzień był u nas teść a my w drugi dzień pojechaliśmy do teśćiów i nawet rozmawiałam normalnie z teściową, spoko, a wojna była taka że od roku nie rozmawiałyśmy ze sobą wcale, ale od tego właśnie są Święta żeby zakończyć bezsensowne spory.
Aga- dzięki za lodówkę, też mi się podoba, hihi.
 
reklama
Gosiu - a ja tak po cichutku zapytam ile dałaś za lodówkę i czy korzystasz w 100% z jej funkcji, oraz co to za przedłużka do baterii przy zlewozmywaku w kuchni? bo myśmy już kupili taką baterię w "U" do nowej kuchni, ale bez takiego czegoś..a wydaje mi się że to może być baaardzo wygodne!

zazdroszczę świąt we własnym domku:-D (w dzienniku budowy nowe fotki;-))
myśmy spędzili święta baaardzo leniwie i udały się super:tak:

agnieszka - trzymam kciuki za dalsze postępy nocnikowe:-)

asiuk - zdrówka dla Kubulka :))
 
Ivi więc tak lodówkę kupowaliśmy za ok 4000 i korzystam w 100% z jej funkcji, ma kostkarkę i zimną wodę do picia, jest podłączona do wody i cały czas jest dostęp do wody przefiltrowanej przez 4 filtry odpadło nam kupowanie mineralnej.
Przedłużka z baterii to fajna rzecz ma długośc ok. 60 cm. (chyba) fajnie się opłukuje warzywka i zlew podczas mycia, wężyk giętki jak prysznicowy.
Spadam oglądać wasz dziennik.
 
cześć dziewczynki!!!1
gosiaczek przykro mi z powodu braku fasolki:-( następnym razem się uda:tak::tak::tak::tak:
ivi widzę,że budowa nabiera rumieńców:-) musicie być bardzo szczęśliwi :tak::tak::tak:
a gdzie podziewa się reszta towarzystwa:confused:
mama w boju, anulka, martka,idzia, betka, komarkowa,abeja:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
u nas nie zaciekawie:-:)-:)-:)-( problemy małżeńskie, mam dosyc wszystkiego:frown::frown::frown::frown: w ogóle nie możemy się już porozumieć:-:)-:)-(
nie smucę spadam miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!
 
witajcie.
aj, u nas Świeta fajne, chociaż same choroby:-(dziś z małym u lekarza byłam też ma zapalenie oskrzeli:-(a Rita już się z tego wygrzebała, ale antybiotyk ma być do sylwestra....oj, gdzie ta wiosna....:-:)-(
agnieszka:nie martw się, w małżeństwie czasem jest b. trudno się dogadać...może powiniście wybrać sie gdzieś na kolację i spokojnie pogadać??na neutralnym terenie,z fajnym klimatem??napewno znajdziesz rozwiązanie:tak::tak:
Życzę wszystkim miłego dzionka;-)
 
reklama
na problemy małżeńskie najlepsze jest rozstanie z powodu wyjazdu :-)!a za to powroty sa ,hmmm ... jak zaraz po slubie tylko ochy i achy ,zyć nie umierać .!;-);-)wiem to z doświadczenia ,codziennie jest ,...[no wiecie co ]:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry