reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Kochane życzę wszystkim Wam i Waszym rodzinom, tego aby te święta były głębokim duchowym przeżyciem-a nie tylko materialnym- niezależnie od tego ,czy jesteście wierzący czy też nie. Niech nadchodzący rok, będzie pełen miłych niespodzianek, a jeśli natrfi się przykra.... To miejcie nadzieję, że rozwiązanie się znajdzie... I życzę wam wielkiej siły potrzebnej do "stawiana czołA" w każy dzień.... No i oczywiście wiele radości i cierpliwości, oraz spełnienia marzeń....:tak::tak::tak:
 
reklama
niektórzy są chorzy :baffled: my z Piotrem mamy katar i ból gardła,a od tego kataru głowa aż boli,a nasze dziecko-nic :szok: normalnie terminator :szok:
 
Świnia ze mnie i tyle :zawstydzona/y:. Nie mam wytłumaczenia że się nie odzywam.
Kuba chory od 2 tyg ja szaleję z nerw, kosmos w domu!
Aleeeeeeeee myslami jestem zawsze z Wami dziewczyny.

Przyjmijcie moje życzenia poświąteczne coby Wam zdrowie dopisywało, brzuszki szybko schudły i dzieci się rakiet nie łapały. A na Nowy Rok życzę wiele słońca, pociechy z rodzinki i samych cudownych dni.
 
Agnieszko a dla Was specjalne zyczenia z okazji 2 latek Kubali!!!! Spokojności rodzicielskiej, a dla urwisa samych zabawnych dni, bez płaczu (a to przy okazji i dla Was;-)) kolorowego świata i wielu prawdziwych przyjaciół.
 
reklama
cześć dziewczynki!!!jak tam po świetach???Mi zleciały nawet nie wiem kiedy :szok:
Generalnie fajnie było, wigilia u teściów, pierwsze świeto u mamy .wczoraj u babci i o, po swiętach:-)
gosiaczek fajne zdjęcia:tak: macie superancką lodówkę!!!!!!!!
asiuk dziękuję za zyczenia dla Kubusia:tak::tak::tak::tak:
a ja się pochwalę sukcesy nocnikowe pełną parą bez wypadków:tak::tak::tak::tak::tak: nawet wczoraj w nocy obudził się i wołał siusiu:-D
miłego po swietach:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry