reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

no a narazie, bawimy się tak.... kładziemy spac towarzystwo...dobra kolacja, winko i..................................idziemy spać:-)żartowałam.... ale chyba nie muszę pisac jakiego zajęcia się podejmujemy;-);-);-)
 
reklama
spodnie przyszły dzisiaj i sa IDEALNE ,tylko musze sie przyzwyczaic bo w życiu nie nosiłam biodrówek i teraz dziwnie sie czuje jakby mi miały zaraz spaśc z zadka ;-) a towar wysłany tak jak facet pisał w zeszły piątek ,czyli wszystko ok .Dzieki wielkie!:-):-)




wiesz co popatrzyłam na jego komentarze, duzo osób narzeka na wadliwy towar, albo nie zgodny z opisem i sporo na bbbbaaaaardzo długa wysyłke, ale nie ma mowy o tym ze towar nie doszedł wcale...wiec pozostaje tylko czekać:sorry2:
 
Tak Dziewczyny, wszystko to prawda, dokładnie tak jak piszecie tak to właśnie wygląda. Rozmawiałam z Nim, z jednej strony by chciał żeby właśnie nie zostać samym na "starość", a z drugiej właśnie mówi że teraz czas na nas.
Troszkę mi smutno, nastawiłam się już bardzo, szczególnie kiedy była u nas męża siostra z 3mies. maluszkiem. Wtedy widział i przypomniało Mu się chyba że nie ma już przez jakiś czas spokojnych, przespanych nocy, i w sumie to tylko kupki, ulewania, i spanie....i inne problemy mieszane uczucia ma ten mój mąż.
Wszystko to przeszliśmy 2 x , Teraz kolej na nas.
Ale bardzo Wam dziękuję za wszystko.
 
o ile pamiętam Betka tez chciała chłopaka i nie była zadowolona że będzie dziewczykna...ale ma teraz śliczną łobuziarę Mariankę i chyba by jej teraz nie zamieniła na żadnego chłopaka co Betka?????

oj Martka,zamieniłabym-na grzeczne dziecko,które wszystko je,bo moja bździągwa nie je ani kleiku,ani kaszek,a ostatnio nawet słoiczki jej nie smakują.Już kilka razy jej powiedziałąm,że nie chcę byc jej mamą,tylko mamą grzecznych dzieci,ale jakoś nie dotarło :no:
 
mamo w boju, ja przy dwójce takich maluszków to bymchyba padła i już nie wstała. Że też jeszcze masOz siłę stukać w klawiaturę:confused::confused::confused:
beatko, pamiętam, choć było to lata świetlne temu,że mój synek też był niejadkiem.Dla mnie co prawda był najpiękniejszy na świecie, ale musiał chyba źle wyglądać skoro "troskliwa" teściowa zadzwoniła do mojej pediatry, aby ta skontrolowała czy dziecko przypadkiem nie jest zaniedbane. Teraz to bym babe zabiła za taki numer:angry::angry::angry:Na szczęście nasza doktor to była bardzo mądra kobieta. Delikatnie poinformowała w czym problem i powiedziała - proszę zapamiętać, dziecko się samo nie zagłodzi, a że jest bladziutkie i ma worki pod oczami,widać taka uroda jego. Po latach synek wyrósł na przystojniaka i patrzy na wszytkich z góry ( na razie jest 190). Maluszek natomiast wygląda jak baleronik, taki jest tłuściutki.
Gosiaczek, a Ty co odwalasz:szok::szok::szok:. Tak łatwo się poddajesz. Muszę Cię przywołać do porządku. Gdybyśmy byli w Twoim wieku i mieli ten "poziom umysłu" co teraz, to strzelilibyśmy sobie jeszcze jedno. Zbyt długo staliśmy w kolejce po rozum i skończył się nam okres przydatności. Niestety, czas płynie nieubłaganie i czasami zbyt późno zdajemy sobie sprawę z tego co w życiu jest naprawdę ważne. Muszę dokończyć swoją historię, ale zrobię to innym razem. Pa
 
Witajcie Mamuski :-)

Widzę, że u nas jak zwykle duzo się dzieję :-D Ciągle Was podczytuje ale nie mam kiedy pisać. Wracam z pracy po 21 juz prawie śpię czasami na stojąca:-D Ale bb zawsze odpalam aż mój mąż się śmieje że maniak jestem:happy2:

Martka ja czasami Wiki to mam już dosyć. Potrafi powyrzucać wszystkie swoje ciuchy z szafy a potem idzie robić "porządki " w kuchni. Czyli wszystko wywala na kafle.
Choć od kiedy wróciłam do pracy to strasznie za nią tęsknie. Widzę ja w dzień naprawdę mało, a jak wracam to już Bąbel mały śpi. Marek ja odbiera ze żłoba i się zajmuje cały wieczór, włącznie z kąpielą:-D No ale tatuś daje radę.

Ide zaraz poogladać tv. Właśnie zjadłam kolację i wypiłam kawkę, która na mnie nie działa:-D chce mi się spać.

Pozdrówki dla wszystkich!
 
Alga, jestem pod wrażeniem Twojej opowieści:tak: ja bym chciała drugie dziecko za około 10 lat, czyli przed samą 40tką, dlatego to, co napisałaś jest mi dosyć bliskie.
A Twój przykład dowodzi, że nie tylko 20latki mogą rodzić dzieci:happy2:
 
reklama
Do góry