reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

witam, witam w ten szary dzień:-(
co za okropna pogoda, a jak mi się spać chce.... dziś będę miala odwiedziny teściowej, mężuś w szkole, co za dzień:no:mam nadzieję, że szybko się ściemni bo nie cierpie takiej szarówki:no:słoneczko wyjdź proszę....
 
reklama
Witam z rana, ale szaro i mglisto u mnie.
Algo, proszę jak znajdziesz czas koniecznie dokończ swoją historię, może pokażę ją mojemu mężowi, On wie że tutaj siedzę na forum, i jeszcze bardziej się nakręcam, kiedy oglądam małe dzidzie, brzuszki itd., może jak przeczyta sobie Twoją historię zmieni zdanie.....
Na dzień dzisiejszy nawet trochę są podobne nasze życiorysy z tym że ja nie pracuję, robię tylko paznokcie w domu moim klientkom, i właśnie moje biurko do pracy stoi teraz w pokoju gdzie chciałabym urządzić maleństwu królestwo.
Najpierw miał być to pokój gościnny dla mojej Mamy która mieszkała w Niemczech, ale niestety nie zdążyła nawet przyjechać do nas zobaczyć nasz nowy dom, zmarła w maju tego roku......pokój długo stał zupełnie pusty.Mam nadzieję że moje plany z pokojem dziecinnym będą miały szczęśliwe zakończenie. Kurcze, mamy oboje 34 lata, odchowane córki, niedługo zostaniemy tutaj sami, nie, nie poddam się tak łatwo. Postaram się dopiąć swego, chcę być szczęśliwa, i chcę by mój mąż też tego chciał, On zawsze mówi że jest szczęśliwy wtedy, kiedy ja jestem szczęśliwa.
 
Betka
moja tez była niejadek...i wiem co czujesz..przesło jej jakies 2 mc temu dopiero

ale jak moja nie chciała jesc kaszki ja zawsze dodawałam do niej jakiegos musu owocowego , albo cukru i wtedy jadła jak dzika....etap jedzenia marchweki z jabłkiem zaczał sie intensywnie i ze smakiem, a skończyła sie chwile potem, podobno standard hehee
mała lubiła papki z kurczakiem, ziemniakami i warzywami i to wszystko..wcale zup..ale przeszło....
Betka
moja teścowa zawsze mi mówiła że aby dziecko miało apetyt trzeba dać rano kilka łyżek jogurtu naturalnego..i to na prawdę działa:tak::tak::tak:

pogoda do kitu, mała ma katar, nie mam chleba i nie mogę iść do sklepu z tą zasmarkana babą...w piecu sie źle pal i mam tylko 18 stopni w domu...wkurzyć się mozna..nienawidzę tej pory roku..wrrrri
 
Gartulacje dla Zuzki.
szybko zaczyna:)..a raczkami jak bosko machała:-D...balastowała:-D:-D:-D..oj gdyby nie ten dziadek to by do wanny doszła:tak::tak::tak:

Moja zaczęła chodzic jak miała ponad 11 cm...ale jak walnęła glebę raz to na 3 tyg. przestała i zaczęła tak na dobre jak miała rok i dwa tyg. wtedy to był horror w domu;-)
 
Kurcze, mamy oboje 34 lata, odchowane córki, niedługo zostaniemy tutaj sami, nie, nie poddam się tak łatwo. Postaram się dopiąć swego, chcę być szczęśliwa, i chcę by mój mąż też tego chciał, On zawsze mówi że jest szczęśliwy wtedy, kiedy ja jestem szczęśliwa.

to masz tyle lat,co ja :tak: z tą różnica,że my dopiero pierwszy raz zostaliśmy rodzicami :-p
 
moje małe paskudztewko ;-)
zdjecianowe046-1.jpg


po płaczu można nawet się do mamy przytulić (jak się chce,bo nic na siłę)
zdjecianowe049-1.jpg
 
AQle Marianka jeste fajna..ale pooczkach widać że to mała łobuziara:-D:-D:-D...ale ma paluchy długaśne..pianistka?

my też z fotkami

Malowanko:)

6uq5ssl.jpg


6x9nxxu.jpg


Cała Chaśka :)

8a4jn2w.jpg


Dzisiejszy spacerek w słoneczku:)............a propos domków na wsi..ten żółty za Michalina to nasz:tak::tak:

6pp1ikj.jpg


80l92e9.jpg



 
reklama
asiuk, nie ma to jak prawdziwie męska robota. :-)
Ani sie nie obejrzysz a bedą razem na piwko latać :-)
 
Do góry