reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
dzieńdoberek babeczki!!!!!!!!
wpadłam się przywitać, fajnie u teściów nawet było :tak::tak::tak:trochę odsapneliśmy,ale wczoraj jak wróciliśmy to z deszczu pod rynnę:-:)-:)-:)-(
W dodatku z Gdańska wracaliśmy bite 2,5 godź, obwodnica zamknięta:no: korki nieziemskie chyba wypadek jakiś groźny musiał byc i objazdy robili przez miasto, a w Redzie na sam koniec dostalismy mandat :-D:-D:-D:baffled::baffled::baffled::baffled:
Przeczytałam Was pobieżnie, wszystkie dzieciaczki super swietne :-):-):-):tak::tak::tak:
nadrobię później zaległości
teraz muszę kawkę walnąć bo nie zyję :-:)-:)-:)-(
martka ja tez mam deprechę i też mi mamy brakuje:-:)-:)-:)-( z tym,ze u mnie inna sytuacja................................
papaśki
 
witam Drogie mamy:happy:
dziś jestemtak wyspana jak nigdy dotąd...itka w nocy obudziła się tylko 2 razy:-)emanuel zasnął o 21.30 i obudził się opiero o 7.30:tak:nakarmiłam go a potem spałam jeszcze do 10.40:tak::tak::tak:i jest super.mezus zajął się córeczką, bo jest na zwolnieniu....wstałam, bylo gotowe śniadanko, kawusia....ale mi dziś dobrze pomimo tego, że jest pochmurno.dobra, koniec tego dobrego, ide obiadek robić:-)póżniej jeszcze coś skrobne;-)
 
Mój przystojniak ;-):-)
 

Załączniki

  • P3271704.JPG
    P3271704.JPG
    37,8 KB · Wyświetleń: 40
  • P3121693.JPG
    P3121693.JPG
    71,8 KB · Wyświetleń: 33
  • P3081692.JPG
    P3081692.JPG
    50,5 KB · Wyświetleń: 35
  • P3081685.JPG
    P3081685.JPG
    32,6 KB · Wyświetleń: 45
Słuchajcie u nas zmainy zmiany i jeszcze raz zmiany :tak::tak::tak::tak::tak:
Rezygnujemy z wynajmu mieszkania i postanowiliśmy po burzliwej naradzie rodzinnej wykończyć sobie parter domu w którym mieszkamy :-D:-D:-D
zrobimy sobie tam niezależne mieszkanko po prostu.u góry zostanie mój tata z moim bratem a na dole my.
do tej pory nie zdecydowaliśmy sie na ten krok ,ponieważ w zasadzie to wszystko nalezy do mojej babci i obawialiśmy się co dalej potem(spadki inni spadkobiercy i te wszystkie przykre potem sprawy) ale jak babcia dowiedziała się,że się chcemy wyprowadzić to tak się przejęła,ze te wszystkie prawno-spadkowe sprawy postanowiła uregulować...cieszę się:-):-):-):-):-):-):-)
oczywiście wiąże się to ze sporym nakładem finansowym i kredytem....ale damy radę :tak::tak::tak::tak:trzymajcie kciuki za ten kredyt żeby dali :crazy::szok:
 
Aga ,o kredyt sie nie martw ,teraz maja dogodne warunki wiec na pewno dostaniecie super ze bedziesz mieszkac dalej w Rekowie ,i finansowo wyjdzie drozej ale masz ta świadomosc że robisz to dla siebie i na lata


witam!:-) ja dzis otrzymałam paczuszke z podkładem Vichy -super sprawa nawet nie widac ze to podkład i działa odmłacdzajaco ,jak moj misio wróci to otworzy mu drzwi 18 -stka ,czyli ja :confused: jutro ide z Sebastianem po skierowanie do laryngologa bo zaczyna słabo słyszec i zle mówi ,myślę że jednak bedzie musiał mieć usuwany trzeci migdał :crazy: no trudno to dla jego dobra ,tylko boje sie zeby lekarz nie skierował go na oczyszczanie zatok bo to nieprzyjemny zabieg i długotrwały ! A własnie co wiecie o laryngologu doktorze Millerze ?bo chyba ten lekarz przyjmuje w Wejherowie z Ubezpieczenia ?Całe szczescie ze chociaż Roksanka jest zdrowa ,tylko dośc długo ją trzymie katar ,podaje jej Tetrisal ,[działa na zasadzie Sterimaru ]no i niezastapiona frida ;-)]acha no dobra pochwale sie wam kupiłam takie oto biodrówki [pisałam juz o nich ].dosc odważne ale mnie sie podobaja ,tylko ze ja mam dosc opływowe kształty i dziwnie sie czuje jak po bokach mi sie cos wylewa .oto one [wejdzie link ,czy nie ?]-MODA__BIODRÓWKI JeAnS Catch One Nowość ROZ 40 (259953258) - Aukcje internetowe Allegro
 
witam i ja :)
wystarczy ze dwa dni nie zajrzec na watek a tu od razu tyle stron do nadrobienia ... babeczki zaskakujecie mnie :)
martka Michaska jak zwykle usmiechnieta :)
agnieszka Kubus to spory przytstojniak :)

reszte dopisze jak nadrobie poprzednie strony :)
niestety mam pewne problemy z plikami video i nie moge ich skomentowac ... :(

mama w boju pozazdroscic wczorajszego dnia :)
 
witam.
u nas dzis nie za dobrze:-(Rita chodzi poirytowana przez pogode i leki.....biega za mną po domu i krzyczy "mama"...a ja niczym nie mogę uspokoić:-(no chyba jedynie odstawienie leków coś by dało...ale to nie jest niestety możliwe...smutna rzeczywistość;-)ale co zrobić, sa rodzce, którzy mają gorsze syt. a my musimy sie cieszyć, że otrzymaliśmy tylko to........
milego dnia kobitki, duuuużo slonka wewnetrznego, bo na to zewnętrzne nie ma co liczyć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
cześć dziewczynki :tak::tak::tak:
słoneczka faktycznie niet :-:)-:)-:)-:)-(
My z Kubusiem odwaliliśmy dzisiaj kawał dobrej roboty :-D:-D:-Dpozamiataliśmy ten parter co go wykańczać bedziemy no i przed domem :-D:-D:-D
Teraz robię obiadek-dzisiaj mielone kotlety i ogórki kiszone:-):-):-)
mama w boju a co jest Ritce ze leki musi brać???
 
Do góry