reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej foremki !Chyba lecicie ekspresem !

Ikpi-dziękuję za fotkę.Super masz Majeczke.

Mama Asia-bardzo się cieszymy, że miszkasz niedaleko.Jutro idziemy na spacerek ( dzisiaj byłam u dentysy-okropnie) to możemy się spotkać.Oczywiście zapraszamy Basię, Keterek,Magdabial i inne mamusie jak mają ochotkę.Tylko o której i gdzie?

A co z przyszłym tygodniem? Jak tam środa- gdzie i o której ? No nakręcamy się foremki.

Byłam z Adusią dzisiaj u okulisty i okazało się, że ma zeza zbieżnego i nadwzroczność.Będzie przez trzy miesiące nosić plasterki raz na jednym a raz na drugim oczku.A potem okularki.Kurcze czemu.
 
reklama
No witam.
Jutro bardzo chetnie ale tata ma wolne i musimy troszeczkę spraw pozałatwiać. no ja chodzę z wózkiem i moim pieskiem. Czyli mam dwie córeczki jedna w wózku a druga na smyczy. hi hi.
Dzięki Dawidowa za wypowiedź o smoczkach, bo własnie chyba też juz zmienie.
Ide lulac, bo mała sie mi obudzi niedługo. Buuuu.
A Czy Wy Mamusie nie siedzicie na Skype? Mozna tam konferencyjnie pogadać.
 
Keterek-super mi opisałaś jak wklejać zdjęcia ale jeszcze nie wiem jak je pomniejszyć nie wysadzając komputera w powietrze !Może mi jeszcze dasz na to receptę,Będę bardzo wdzięczna.
 
Aniu K, nie martw się, szybko skorygujecie wadę i nawet potem nie będziecie pamiętać, że Ada nosiła jakies plasterki. My - jak wiesz - miałyśmy rozwórkę przez 3 miesiące, a teraz to nawet nie pamiętamy, że coś takiego Amelka nosiła.

Keterek, zdjęcia prześlij mi w normalnym rozmiarze , jesli możesz, to sobie niektóre wywołam. Ja jeszcze nie próbowałam wklejać zdjęć, ale teraz to jest bardzo proste, jak mi pokazałaś ::). Jak cosik wybiorę, to też wam sie pochwalę moim dzieckiem.

Dawidowa
, dzięki za namiar na sklep, bo ja to mam fioła na punkcie Kubusia Puchatka, nawet sama od dawna mam kubek z Kubusiem. ;D Cieszę się, że z Dawidkiem wszystko dobrze i że tak szybciutko doszedł do siebie i to bez zastrzyków, szpitali itp. Silny chłopak. :)

Mama_Asia
, to jak ty chodzisz z pieskiem na spacery, to ja nie wiem, czy my sie nie mijałysmy niejednokrotnie na spacerkach. Co do nocek, to też ci nie pomogę, bo raz, że Amelka jest na butli, a dwa, że przesypia z reguły całe noce. Chociaż tak jak Keterek, nie powinnam tego pisać, bo co ja pochwalę, to się budzi w nocy na mleko.

Dobranoc kobitki. Idę spać
 
Ola podaj sposob na schudniecie!!!!!!!!!!!!!! A w listopadzie schudlam z 60 do 56 i teraz znow waga jest na 60 :(((((((
 
Basiu-Ada plasterki będzie nosiła od dzisiaj.Nie martwię się ale mogłyśmy być u okulisty trzy miesiące temu.Może teraz po plasterkach byłoby lepiej.To pediatra mi mówila, że do roku może zezować. Może ale jej oczko cały czas ucieka.Ona przy porodzie ( bardzo ciężkim) miała wylew w tym oczku i można było szybciej zaradzić.



 
No myslalam, ze bede pierwsza a tu Ania mnie wyprzedzila ;D Aniu nie ma co gdybac tylko leczyc i nie zarzucaj sobie, ze moglas wczesniej zauwazyc, pojsc do oklulisty... Jestes mama, najwsapanialsza na swiecie i zrobilabys dla Adusi wszystko, czemu lekarz nie zauwazyl nic niepokojacego????

_Basia zaraz zaczne wysylanie fotek, ale moze to troche potrawac, wiesz jaki szybki mam internet ;)

No i pochwalilam mlodego! Pierwsza pobudka byla o 4.30, wypil mleko i spal do 7.30, potem nastapila przeprowadzka do mojego lozka i obudzil mnie o 9- nie chcial juz spac :mad: A teraz szaleje i piszczy ;D

To co idziemy na spacerek? I takmusze jakies zakupy zrobic, wiec pewnie do Bomi polece. Moze na deptaku sie spotkamy?
 
reklama
Hej Babulki :)

Proponuje takie szczegóły co do środowego spotkanka: Madison (bo zimno ;) ), tak 12.30. Co Wy na to?

Edytka, ty nam tak o tych kg nie pisz, bo Cie widziałysmy i wiemy, jak jest :p fajna laska jesteś :)

A ja dziś ostatni dzień kopenhaskiej, hip hip hura! I 4 kilo na liczniku mniej! Może wejde w spodnie z początku ciąży, bo naprawdę do pracy nie będę miala co ubrać...
Aniu K - nie dręcz sę, że czegos nie dopilnowałas, bo jak każda mama ty najbardziej się troszczysz o dzidzię... Tez myśle, że to lekarz powinien byl zwócić uwagę na oczko szybciej i zaproponować plasterek. A u takich maluszków szybko można chyba skorygować uciekanie oczka.
Ikpi - Majeczka śliczniutka, wdać, że silna i chętnie poznaje świat :)

A Kinga to się tak slini, że nas tu chyba zaleje niedługo... a zęba ni ma.

I podrażnię was ze spaniem - od kiedy nie cycolimy i jemy kaszke na podwieczorek, Kinga śpi do 6 rano - niezmiennie, już ponad dwa tygodnie ;)
 
Do góry