reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

keterek pisze:
A my po zakupach w Akpolu. Kupilam miseczke do karmienia (pozazdroscilam Basi), wieksza lyzeczke silikonowa, butelke na 330 ml, smoczki (rozmiar 4), pieluchy, oliwke... i takie tam pierdoly...

Hahahaha, :p, a ja chyba kupię takie śliczne firanki z Kubusiem Puchatkiem :p

Magdabiał, tak niedaleko byłaś, trzeba częściej na bb zaglądać.

A w ogóle dziewczyny, to co w końcu z naszym spotkaniem w przyszłym tygodniu? Umawiamy się? Gdzie i kiedy?

Ja też marzę o nowych dżinsach. Ale jeszcze nie teraz. Za jakieś parę kilo....
 
reklama
Ale się koleżanki rozpisały  ;D Witam wszystkie nowe foremki :)

Nareszcie zebrałam się i wysłałam zaległe zdjęcia z kina  :) Sorki, że tak długo, ale lepiej późno niż wcale  ;)

Keterek, Basia - widać, że spotkanko się udało  :laugh: A dzieciaczki jak tylko widzą aparat to się gapią w obiektyw, no nie? Beka, takie maluchy, a już pozują  :p

Mikołajkowi życzymy wszystkiego najlepszego!!!

E_mamo - super, że z mamą wszystko w porządku!!! A z tymi 15kg, to sporo przesadziłaś!

Dawidowa - bardzo się cieszę, że wszystko się dobrze skończyło i Dawidek znowu jest w formie  ;D

Idzia, ja też się bardzo zdziwiłam, że u Ciebie to już 30 tydzień. Ale ten czas leci...

W temacie wysypek, to u nas też coś się pojawiło, a do tej pory nie było takich problemow. Przez ostatnie dni Majka poza mlekiem je tylko jabluszko i kaszkę ryżową. W sumie te produkty nie powinny zaszkodzić, no ale innych podejrzanych brak...
Majka kula się po podłodze jak dzika  ;D No i pięknie podnosi się w leżeniu na brzuszku na dłoniach :) Mam nadzieję, że z opiekunką będzie wszystko ok, bo Majka wydaje się zadowolona. W poniedziałek dużo jej płakała, ale od tej pory chyba już jest dobrze.


 
Pochwalę się jeszcze fotkami:

Tak się ładnie podnoszę:
dscf01675xk.jpg


Moje pierwsze próby z marchewką (teraz już zrobiłam duże postępy ;) ):
dscf00050jb.jpg


Lubię bawić się nóżkami:
dscf01406dv.jpg


i siedzieć u kogoś na kolanach:
dscf00191kq.jpg
 
keterek pisze:
A my po zakupach w Akpolu. Kupilam miseczke do karmienia (pozazdroscilam Basi), wieksza lyzeczke silikonowa, butelke na 330 ml, smoczki (rozmiar 4), pieluchy, oliwke... i takie tam pierdoly...

No ja też kupiłam dziś smoczki 4 do kaszki,ale coś beznadzieja... Właśnie testowaliśmy,Dawid nie chciał z nich pić,najpierw mu rozrzedzałam kaszkę,bo myślałam,że nie leci,w końcu wsadziłam stary smoczek,jakiś zwykły i wydudlał wszystko,aż w szoku byłam bo 190ml,to dużo jak na niego ;) A też chciałam kupić większą lyżeczkę silikonową,ale nie było :( Widzę,że zakupy mamy na czasie!

U nas ok. Didek zdrów tylko lekko gardełko zaczerwienione jeszcze,ale że prababcia przeziębiona,to ma się nie zbliżać :p Tak więc leki do poniedziałku bierzemy i koniec  ;D Teraz tylko pozostaje się modlić,co by nawrotów nie było i nie miał problemów astmatycznych...

Kupiłam mu też smoczka uspokajającego,bo on niestety kciuka woli.Ależ się uśmiałam,co on z tym smokiem robił,cała żuchwa mu chodziła,potem potraktował go jako zabawkę- gryzaczek i gryzł twarde części  :laugh: Więc znów zasnał z kciukiem.

A ja jutro jadę na zakupki dla siebie,ale się cieszę.Mój tata będzie spacerował z Didkiem,a ja z mamą,będę buszować  ::) Chcę sobie kupić jakieś dżinsy właśnie,bo mi wszyskie z tyłka spadają.Szczerze mówiąc jestem zaskoczona tym,że tak schudłam po ciąży,bo wcinam wszystko i słodycze uwielbiam,no ale ciesze się z tego i mam nadzieję,że tak zostanie,bo kiedyś zawsze byłam pulchniutka.Przydało by się jeszcze poćwiczyć,co by takie flaki nie wisiały,ale tyle samozaparcia to nie mam,leń ze mnie i tyle!Jak chodziłam do liceum to ważyłam 63 kg,a teraz... 54  :laugh:

Idzia pisz do nas pisz!!!

Basia jak chcesz firanki z Kubusiem Puchatkiem to polecam ci sklep z tkaninami we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej 59,za Elegantem w lewo.Może jak powiesz szefowej że jesteś z bb to jakaś zniżka ci wpadnie ;) Babcia Debiutantka tam "rządzi".I obszyją ci na życzenie:)Wiem,że jeszcze niedawno były firanki z Kubusiem,bo i my też mamy.Zreztą ja to byłam kiedyś maniaczka Kubusia Puchatka,więc teraz Dawid na tym korzysta :p

Ikpi super foty i wyczyny Mai! Kurcze nie wyślę tego posta,już 5 raz wysyłam a wy ciągle coś piszecie!!!!!!!!!!!!!!
 
Ikpi, Majeczka coraz śliczniejsza.
Dzięki za zdjęcie z kina, doszło. A jak tam w pracy po tak długiej przerwie. Trochę zazdroszczę wszystkim pracującym mamom, że już wróciły do pracy, chociaż z drugiej strony to nie chciałabym jeszcze zostawiać Amelki.
 
ikpi, dziękuję za fotkę również :):):)

a mnie nosi, też bym sobie jakieś zakupy zafundowała, ale nie ma eci peci :( ;)

jutro muszę jakiś wieniec pogrzebowy wykombinować, bo zmarł stryj i w sobotę jedziemy na pogrzeb...
nie mam pomysłu gdzie kupuje się wieńce? normalnie w kwiaciarni czy np na łostowickiej koło cmentarza coś kupię?
 
e mamo, przy cmentarza ch na bank kupisz wieniec....

Basiu, keterek, następnym razem dam znać, i będzie wtedy jeszcze jeden bobas, bo my tam jeździmy do Adasia aktualnie 10 miesięcznego ;D

co do Kubusia Puchatka, ja też mam fioła ;D
 
Czesc
Na spacerek na Cebertowicza to my też chodzimy. Mieszkamy niedaleko.
A co do alergii na mleko : ja jem tylko zółty ser, mleka nie pije.
No i mam pytanie : moja mała ma skończone 7 -mcy i dwa razy w nocy ja karmie z cyca. Też tak macie, bo moja kumpela to jak położy małego o 20.00 to spi jej do rana do 7.00. A my nie ! my zasypiamy o 21-22 i spimy do 9.00 i w nocy jemy.
Ale macie mamuśki tempo na tym forum. ekspressem idziecie.
 
Dawidowa super, ze Didek doszedl do siebie!!! Ja do kaszki uzywam smoczka trojprzeplywowego Aventu, do mleka zawsze mialam 3, wiec zmienilam na 4, a do herbatki mam 2, ale chyba zmienie na 3. To juz duzy chlopak, po co sie ma meczyc  ;) A co do firanek to czy maja tam jakies ladne do salonu? Bo sie jeszcze nie dorobilismy  ::) Tylko MAteusz ma u siebie firanki, a my zaslaniamy sie przed sasiadami roletami  :p

Basiu zdjecia Ci przeslac zmiejszone czy nie? Zajme sie tym jutro, bo zaraz mam zamiar oddac sie w ramiona Morfeusza. A jak idzie Ci wklejanie zdjec, probowalas?

Ikpi Majeczka sliczna! Ale urosla od naszego spotkania w Medisonie! A jak w pracy? Jak znosisz rozstania z malutka?

e_mamo wience dostaniesz przy Hali Targowej w Gdansku, tam jest caly ciag kwiaciarni z wiencami (kolo U7) no i przy kazdym cmentarzu.

 
reklama
No prosze kolejna chelmnianka sie ujawnila ;D Mam nadzieje mama_Asia, ze kiedys sie spotkamy na wspolnym spacerku. Ja w sprawach cycusiowych Ci nie pomoge, bo Mati jest na mieszance od dawna i odpukac 2 ostanie noce spi bez karmienia. Wczoraj zasnal o 19.30 i obudzil sie o 7.30, wypil mleczko i spal ze mna do 9.30 ;D Odpukac w niemalowane, bo jak go chwale, to robi mi chyba na zlosc i wszystko co piekne sie konczy...

Magdabial nastepnego razu Ci nie podarujemy! Daj cynk jak bedziesz w okolicy!
 
Do góry